امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غنوش ببر مازندران
سلام. این سهم چندین سال در قیمت ۳۵۰ بوده و حرکتی نداشته ولی در عرض ۲ ماه گذشته با توجه به اخبار افزایش سرمایه ۶۰۰ درصدی تجدید ارزیابی و فروش ملک اداری تهران و شناسایی سود از محل فروش سرمایه گذاری زیر مجموعه رشد شارپی به ۲۰۰۰ تومان رسیده است‌ . دوستان اگه اطلاعاتی دارن در میان بگذارند‌ . ممنون
هر چه هست از اوست
واقعا عین ببر مازندران داره میتازه!! چغر بد بدن !!
هر چه هست از اوست
(19-09-2019, 04:04 PM)چارت نوشته: سلام. این سهم چندین سال در قیمت ۳۵۰ بوده و حرکتی نداشته ولی در عرض ۲ ماه گذشته با توجه به اخبار افزایش سرمایه ۶۰۰ درصدی تجدید ارزیابی و فروش ملک اداری تهران و شناسایی سود از محل فروش سرمایه گذاری زیر مجموعه رشد شارپی به ۲۰۰۰ تومان رسیده است‌ . دوستان اگه اطلاعاتی دارن در میان بگذارند‌ . ممنون

انشااله 4000 تومان
(21-09-2019, 02:36 PM)مارسلو نوشته:
(19-09-2019, 04:04 PM)چارت نوشته: سلام. این سهم چندین سال در قیمت ۳۵۰ بوده و حرکتی نداشته ولی در عرض ۲ ماه گذشته با توجه به اخبار افزایش سرمایه ۶۰۰ درصدی تجدید ارزیابی و فروش ملک اداری تهران و شناسایی سود از محل فروش سرمایه گذاری زیر مجموعه رشد شارپی به ۲۰۰۰ تومان رسیده است‌ . دوستان اگه اطلاعاتی دارن در میان بگذارند‌ . ممنون

انشااله 4000 تومان
برو بالاتر
هر چه هست از اوست
امروز شاهد زدو خورد شدید ببر مازندران با شیرهای جنگل بودیم ببینیم نتیجه فردا معلوم میشه!!
هر چه هست از اوست
یبر مازندران پیروز میدان دیروز با شیرها بود! بتاز ببر مازندران بتاز
هر چه هست از اوست
این غنوش واقعا عین ببر مازندران چغر بد بدنه!! هیچکی دستش بهش نمیرسه!!
هر چه هست از اوست
وضعیت بد بازار امروز و رشد شارپی غنوش از 350 تا 2699 تومان امروز بالاخره متقاعدم کرد که ماشه رو بکشم رو ببر مازندران و خلاصش کنم!!
سفته بازان قدری تو سهم هستن ممکنه جاهای خوبی ببرن این ببر مازندران رو . ولی من باب صداقت اعلام میکنم که دیگه غنوش ندارم. بجاش رفتم سهم کم ریسک و با گزارش های عالی خزامیا و همچنین بنیرو رو خریدم
هر چه هست از اوست

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان