امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
$$$ زامیاد خودروساز سودده در سال 98 $$$
#1
در مقایسه با ارزش بازار بقیه خودروسازها و حتی قطعه سازها ، ارزش بازار 700 میلیارد تومانی زامیاد بسیار کمتر از گروه است و در صورتی که بخواهد ارزشش متناسب با بقیه سهام گروه باشد باید حداقل 300 تومان بشود. 

به نظر من زامیاد خیلی از گروه عقب است و با توجه به سودده شدن بزودی عقب افتادگی خود را از بازار جبران میکند!!!
#2
[عکس: pdo8_پادرا_پلاس.png]
#3
هر جور حساب بشه جایگاه این سهم این جاها نیست میتونه سود بالای ۱۰۰درصد تا آخر سال داشته باشه


۳۱مرداد قیمت حوالی ۱۳۰تومان
#4
به نظر من بلوک زامیاد که در 25 شهریور انجام میشه قطعا مشتری خواهد داشت ، خریداز با خرید سهام نیوان و ابتکار و جمع آوری چند درصد از بازار با حدود 27 درصد سهام میتونه 3 تا سیت بگیره ، یعنی زامیاد رو با تنها 300 میلیارد کامل صاحب بشه ، به عبارتی با 300 میلیارد مالک حداقل 3000 میلیارد دارایی میشه!!!
#5
زدم در گوشش !!!
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی
#6
در کمتر از دو هفته کاری
زامیاد بیش از 1800 دستگاه محصولات سبک خود را تجاری‌سازی کرد
با تعامل صورت گرفته با قطعه سازان و تلاش کارکنان شرکت زامیاد، ‌این شرکت بیش از 1800 دستگاه انواع محصولات وانت خود را تجاری‌سازی کرد.

به گزارش ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت زامیاد، در پی بروز مشکلات تأمین قطعات صنعت خودرو و کسری آن درروند تولید،‌ شرکت زامیاد در راستای تعهد و برنامه‌ریزی جامع تأمین و تولید محصولات خود توانست، با تحقق شعار سال جاری "رونق تولید"،‌ بیش از 1800 دستگاه از انواع محصولات وانت زامیاد را تجاری‌سازی کرده و به مشتریان و بازار تقاضا عرضه کند. این گزارش می‌افزاید، شرکت زامیاد در نیمه اول سال کاری 98 با شکستن رکورد تولید روزانه محصولات سبک خود در دو مقطع چهارماهه نخست سال جاری نشان داد، عزم و اراده جدی در تحقق شعار "رونق تولید" دارد. این شرکت در نیمه نخست سال 98 با همکاری و تعامل گسترده با تأمین‌کنندگان و دانش‌پژوهان توانست بخش عمده‌ای از قطعات تولیدی محصولات خود را داخلی سازی کرده و هم‌اکنون به‌منظور گسترش سبد محصولات خود در سگمنت‌های مختلف نیز برنامه‌ریزی جامعی را طرح‌ریزی کرده است. ‌به‌رغم تمام موانع و مشکلاتی که صنعت خودروسازی کشور این روز‌ها با آن مواجه هست، همواره توان و تخصص نیرو‌های زبده کشور پشتوانه حرکت روبه‌جلو در این صنعت می‌باشد؛ زامیاد به‌عنوان یک شرکت تولید محور در عرصه خودروهای کار و تجاری، با اتکا به دانش بومی که حاصل بیش از نیم‌قرن تولید انواع محصولات سبک، نیمه سنگین و سنگین است، سهم برجسته‌ای در حفظ تولید داخل، اشتغال‌زایی و هم‌راستا با آن تجهیز و توسعه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور داشته است به‌گونه‌ای که در بخش فروش سگمنت تجاری سبک، توانست رشد 4 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت کند. لازم به ذکر است، شرکت زامیاد با اجرای نظام مدیریت کارخانه و پیاده‌سازی استراتژی ارتقا کیفیت، توأمان با افزایش تولید گام هدفمندی را به‌منظور دستیابی حداکثری به رضایت‌مندی مشتریان برداشته است.
#7
با کاهش قیمت ارز و کاهش قیمت فلزات جهانی بهترین شرایط برای خودروسازان و زامیاد در حال رقم خوردن است و بدین ترتیب قیمت مواد اولیه این شرکت به شدت کاهش خواهد یافت که منجر به افزایش سودآوری زامیاد خواهد شد.
زامیاد با فروش سالانه 50 هزار دستگاه خودروی تجاری و 5 هزار دستگاه خودروی سنگین تا 4 هزار میلیارد تومان میتواند فروش داشته باشد که با فرض حاشیه سود 10 درصد میتواند به سود 400 میلیارد تومانی یا حدود سهمی 80 تومنی برسد.
هز توافقی رشد چند برابری شرکتهای خوبی چون زامیاد را خواهد داشت خصوصا که سرمایه کم و اهرم بالایی دارد.
#8
گزارش فوق العاده عالی از فروش مرداد 98 زامیاد

افزایش 73 درصدی مبلغ فروش در مقایسه با تیر ماه 98

https://codal.ir/Reports/Decision.aspx?L...ct=0&ft=-1
#9
آمار تولید و فروش مرداد 98 زامیاد

[عکس: g6qv_زامیاد1.png]
#10
قیمت ورق گالوانیزه از حدود 10 هزار تومان به 8 هزار تومان کاهش یافته است ، یعنی کاهش 20 درصدی قیمت مواد اولیه اصلی مصرفی زامیاد

این در حالی است که نرخ های فروش هیچ تغییری نکرده و کاهش نداشته

دوستان توجه کنن هر 10 درصد کاهش نرخ در قیمت تمام شده زامیاد 200 میلیارد به سود شرکت اضافه میکند

به عبارتی کاهش 10 درصدی قیمت تمام شده = افزایش 40 تومانی سود زامیاد

کاهش 20 درصدی قیمت تمام شده = افزایش 80 تومانی سود زامیاد[عکس: 8kwb_ورق_فولاد.png]


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان