امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بورکس چی بود چی شد !!!
بورکس چی بود چی شد !!!
واقعا دل همه ما برای بورکس سابق تنگ شده نمیدونم بخاطر این کانال های تلگرامی بود یا چیز
دیگه ای باعث شد این سایت وزین به این حال بیوفته
ی زمانی بورکس خوانی بجز لذت برای من چیزی نداشت
منظورم فقط بابت سهم و بازار های مالی نبود
بورکس ی کتاب کامل بود
امیدوارم به روال سابق برگرده
بر هر کسی که می نگرم در شکایت است     در حیرتم ، گردش گردون به کام کیست ؟
چه خوب شد این تاپیک راه افتاد، لازم بود...
اولین چیزی که منو اذیت میکنه استایل جدید بورکسه، همون سبز قدیمی خیلی بهتر بود...
البته فکر می کنم یه زمانی فیلتر شد و با مشکلات عدیده ای روبرو شد و مدام تغییر آدرس داد تا بالاخره با این دامنه آی آر بالا اومد و کانال های تلگرامی هم بی تاثیر نبود
والا من بورکس سابق که عضو نبودم اما بورکس فعلی تازه الان خیلی خوب شده، باز دو نفر یه مطلبی میزنن ۴ ماه پیش پرنده پر نمیزد.
به نطرم یکم فضای خود پرتال باید بروز تر بشه. قالب سایت به دل نمیچسبه. خود اپلیکیشن mybb خیلی کاربردی نیست. فونتا ناخوانا، ناسازگار با موبایل. اووووه مشکل زیاد داره
این روزهای بورکس و خلوت بودنش  بیشتر از هر چیزی   برای من  بی وفا بودن ادمها رو ثابت میکنه. 
بورکس  به خیلی ها اموزش میداد به خیلی ها نون میداد و خیلی ها رو  هم  معروف کرد.

روز وصل دوستداران یاد باد 

یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت   

بانگ نوش شادخواران یاد باد

گرچه یاران فارغند از یاد من    

از من ایشانرا هزاران یاد باد

مبتلا گشتم درین بند و بلا   

کوشش آن حق‌گزاران یاد باد

گر چه صد رودست در چشمم مدام

زنده رود باغ کاران یاد باد  

راز حافظ بعد ازین ناگفته ماند
  ای دریغا رازداران یاد باد
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
یادش بخیر بورکس قدیم احتشام سعید درخشانی دنیای بورس(اعرابی) و عمو مخبرو....
استاد دانشگاه میشناختم به دانشجوهاش میگفت برای آموزش،برن بورکس بخونند!
بورکس قدیم سایت بسیار باارزشی بود
دوستان بیایم منطقی باشیم و احساسی نشیم، همون موقع ش هم بورکس چیز خاصی نبود.
همون موقع ش هم درخشانی و اعرابی و نادرعلی و نارنجی های تالار بورس مشغول چپوندن سهامشون تو پاچه تازه واردها بودن، الانم احتمالا به شکل دیگه و جای دیگه مشغول همین کار هستن.

فرقش اینه اون موقع تلگرام و اینستاگرام نبود که بشه کانال زد و یک طرفه صحبت کرد و فقط گوینده بود، الان این امکان براشون فراهمه. الان فضای تالار گفتمان فضای مناسبی نیست، اینجا سیگنال میدی ممکنه یکی خفتت کنه مجبور شی توضیح هم بدی، تلگرام این مشکل ها رو دیگه نداره.
(08-08-2019, 06:09 PM)علیرضا حسنی نوشته: دوستان بیایم منطقی باشیم و احساسی نشیم، همون موقع ش هم بورکس چیز خاصی نبود.
همون موقع ش هم درخشانی و اعرابی و نادرعلی و نارنجی های تالار بورس مشغول چپوندن سهامشون تو پاچه تازه واردها بودن، الانم احتمالا به شکل دیگه و جای دیگه مشغول همین کار هستن.

فرقش اینه اون موقع تلگرام و اینستاگرام نبود که بشه کانال زد و یک طرفه صحبت کرد و فقط گوینده بود، الان این امکان براشون فراهمه. الان فضای تالار گفتمان فضای مناسبی نیست، اینجا سیگنال میدی ممکنه یکی خفتت کنه مجبور شی توضیح هم بدی، تلگرام این مشکل ها رو دیگه نداره.

اگر خفه شی سنگین تری ولی ظاهرا دوست داری با اینجور اراجیف خودنمایی کنی
یک زمانی با بورکس زندگی میکردیم ...
سال92عضو بورکس سابق شدم
انگار یه دنیایی رو بهم دادن
اینقدر خوشحال بودم...
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان