امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیت کوین
Question 
آیا بیت کوین میتونه مجددا ۲۰ هزار دلار رو ببینه؟
با توجه به رخدادهای پیش رو به نظرم احتمالش بسیار بالاست.
متاسفانه امکان خرید و فروش به سادگی تو ایران وجود نداره وگرنه سیگنال خرید خوبی داده.
Big Grin Big Grin تو فعلا بچسب به سیگنال خرید خاذینت
(05-08-2019, 12:09 PM)علیرضا حسنی نوشته: آیا بیت کوین میتونه مجددا ۲۰ هزار دلار رو ببینه؟
با توجه به رخدادهای پیش رو به نظرم احتمالش بسیار بالاست.
متاسفانه امکان خرید و فروش به سادگی تو ایران وجود نداره وگرنه سیگنال خرید خوبی داده.

با سلام
نه فعلا نمیبینه اشتباه فکر میکنی
صرفا جنبه پیش بینی و محک زدن داره وگرنه خرید و فروش که نمیشه کرد.
احتمال 13 هزار و 17 هزار زیاده ولی اگه 20 هزار رو رد کنه خیلی جالب میشه، بعدش دیگه هر عددی رو میتونه ببینه.
بین 13 - 17 و 20، 13 هزار که صد درصده به نظرم. فقط یکم احتیاج به همت ترامپ داره Tongue
(05-08-2019, 03:58 PM)علیرضا حسنی نوشته: صرفا جنبه پیش بینی و محک زدن داره وگرنه خرید و فروش که نمیشه کرد.
احتمال 13 هزار و 17 هزار زیاده ولی اگه 20 هزار رو رد کنه خیلی جالب میشه، بعدش دیگه هر عددی رو میتونه ببینه.
بین 13 - 17 و 20، 13 هزار که صد درصده به نظرم. فقط یکم احتیاج به همت ترامپ داره Tongue

بارک الله جناب کارشناس کل بورس و ارزهای مجازی بارک الله Tongue
دیگه چی؟ پس نمیشه خرید و فروش کرد؟ Big Grin
پس اینهایی که در حال استخراج بیت کوین هستند چکار میکنند؟ Cool
دوستان من و حتی دوستانی در همین تالار چندساله خرید و فروش ارزهای مجازی مثل بیت کوین و اتریوم میکنند یکیش همین میثم ش خودمون
توی پیشبینی و تحلیل و معاملات بورست زاییدی تپه نریده باقی نگذاشتی حالا چسبیدی به بیت کوین؟ Big Grin
وقتی اینقدر بیسوادی و اطلاعاتی نداری چرا مردم را گمراه میکنی؟ Huh

روز بروز شباهتهای بیشتری بین مموتی و حسنی کشف میکنم نادان بیسواد متوهم خودشیفته و ....
(05-08-2019, 03:58 PM)علیرضا حسنی نوشته: صرفا جنبه پیش بینی و محک زدن داره وگرنه خرید و فروش که نمیشه کرد.

خواهشا وقتی سردرنمیری اظهار نظر نکن
مثل انس که گفتم سردرنمیاری
(05-08-2019, 06:35 PM)leon1980 نوشته: خواهشا وقتی سردرنمیری اظهار نظر نکن

دوست عزیز شما تحلیل کنید ما استفاده کنیم، به قول اون دوستمون بعد اینکه ثعمرا رو تحلیل کردید اینم تحلیل کنید.

اونو که فرمودید بره بالا میره بالا! بره پایین میاد پایین. در مورد بیت کوینم نظرتون همینه؟ یا این یکی متفاوته، بره بالا میاد پایین؟  Tongue
(05-08-2019, 06:35 PM)leon1980 نوشته:

خواهشا وقتی سردرنمیری اظهار نظر نکن

انس جهانی منفی و بیت کوین مثبت، همچنان منتظر تحلیل شما از بیت کوین هستیم.
خب این اولین بحران جهانی هست که توش بیت کوین وجود داره. بحران مالی ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ بیت کوین و کلا ارزهای دیجیتال نبودن واسه همین دیتای تکنیکالی واسه بررسی روند وجود نداره. 

من فکر میکردم ممکنه با سقوط بازارها بیت کوین بالا بره ولی واقعا هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. جالبه ببینیم چی میشه

خب ترامپ همت نکرد و بیت کوین هم ریخت! ترامپ از مواضعش در اعمال تعرفه بر روی کالاهای چینی عقب نشینی کرده و همین امر هم موجب رشد کامودیتی ها و نفت و نزول بیت کوین و طلا شد.

ترامپ نشون داده هر جا که طرف مقابل با قدرت ایستادگی کرده و تو دهنش زده، مثل بچه ادم رفته یه گوشه نشسته به کار خودش مشغول شده.

تا دو سال دیگم کلا هیچ اعتباری نخواهد داشت، همون راهی رو میره که احمدی خودمون رفت.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان