امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*** بانک شهر ***
با سلام
انتظار رشد بانک شهر تا 250 تومان رو دارم
قیمت بسته شدن امروز 968 ریال
سهم تو بازار پایه ج قرار داره
(03-07-2019, 02:49 PM)leon1980 نوشته: با سلام
با سلام و درود
محرک این رشد ایا بحث تجدید ارزیابی میباشد ?
(03-07-2019, 03:10 PM)پوشکین نوشته:
(03-07-2019, 02:49 PM)leon1980 نوشته: با سلام
با سلام و درود
محرک این رشد ایا بحث تجدید ارزیابی میباشد ?

با سلام و درود
به خاطر دنباله روی که تو کشور ما تو حرکتها وجود داره این بانک هم تجدید ارزیابی میزنه
خب خیالم راحت شد، یکم تعجب کرده بودم دلیل حمایت های غیر منطقیتون از سفته بازی در بازار پایه چی هست که خب معلوم شد نگران سرمایه خودتون هستید.

البته تا بوده همین بوده، تو حوزه سیاست هم همینطوره همه اونها که اه و ناله و فغانشون نسبت به اوضاع کشور بلند تره دقت که میکنی میبینی اتفاقا اکثرا خودشون باعث و بانی همین نابسامانی هستند. فقط چیزی که من نمیتونم درک کنم اینه که دلیل این همه غر زدن اپوزسیون چیه؟
(03-07-2019, 04:02 PM)علیرضا حسنی نوشته: خب خیالم راحت شد، یکم تعجب کرده بودم دلیل حمایت های غیر منطقیتون از سفته بازی در بازار پایه چی هست که خب معلوم شد نگران سرمایه خودتون هستید.

البته تا بوده همین بوده، تو حوزه سیاست هم همینطوره همه اونها که اه و ناله و فغانشون نسبت به اوضاع کشور بلند تره دقت که میکنی میبینی اتفاقا اکثرا خودشون باعث و بانی همین نابسامانی هستند. فقط چیزی که من نمیتونم درک کنم اینه که دلیل این همه غر زدن اپوزسیون چیه؟

با سلام
حمایتی  از چیزی نکردم
شما مطلب بی ربطی گفتی نقد کردم
چون تو از بازاری میترسی یا خوشت نمیاد دلیل نمیشه بازار رو کلا جمع کنند یا طوری که جنابعالی دوست داری ساز وکار براش بنویسند
غلط میکنه کسی تو ساز و کار بازار دخالت کنه
اصلا بحثم بورس نبود، سوال سادست. کمی انصاف میخواد.
چه خصلتی در حکومت هست که در خود ما نیست که اینهمه بعضی از ما بهش اعتراض داریم و الکی رو مخ بقیه ملت میریم؟
(03-07-2019, 04:15 PM)علیرضا حسنی نوشته: اصلا بحثم بورس نبود، سوال سادست. کمی انصاف میخواد.
چه خصلتی در حکومت هست که در خود ما نیست که اینهمه بعضی از ما بهش اعتراض داریم و الکی رو مخ بقیه ملت میریم؟

بنده رو مخ کسی نرفتم
شما یه سری سهمها رو میبینی که زیاد بالا میرن اعصابت داغون میشه چرا نداری
جرات خریدوفروششون روهم نداری
ممکنه بنده هم نداشته باشم ولی مخم تو دهنم نمیاد
هر کسی اخیار مالش رو داره و اینکه دلش بخواد سهمی رو بخره یا بفروشه
مثل اینکه هر کسی اختیار زندگی خودش رو داره ولی حکومت به زور میخواد همه رو به بهشتی که خودش فکر میکنه بفرسته
بله بنده کتمان نمیکنم جرات قمار بازی ندارم،
پرسش من اینه چرا با پول من با مالیات و کارمزدی که من و امثال من پرداخت میکنن تسهیلاتی ایجاد میشه برای قمار بازی دیگران؟ همون شبهه ای که به حق به صدا و سیما هم وارد شده بود.

خودتون هم میدونید عرض بنده صحیحه، ولی فعلا چون سرمایه خودتون درگیر این بازار هست نمیخواید بپذیرید. اشکال نداره. من فکر میکنم نتیجه از طرح این مطلب حاصل شد فارغ از پاسخی که شما بدید یا ندید.
ممنون.
(03-07-2019, 04:28 PM)علیرضا حسنی نوشته: بله بنده کتمان نمیکنم جرات قمار بازی ندارم،
پرسش من اینه چرا با پول من با مالیات و کارمزدی که من و امثال من پرداخت میکنن تسهیلاتی ایجاد میشه برای قمار بازی دیگران؟ همون شبهه ای که به حق به صدا و سیما هم وارد شده بود.

خودتون هم میدونید عرض بنده صحیحه، ولی فعلا چون سرمایه خودتون درگیر این بازار هست نمیخواید بپذیرید. اشکال نداره. من فکر میکنم نتیجه از طرح این مطلب حاصل شد فارغ از پاسخی که شما بدید یا ندید.
ممنون.

شما میتونی بازار رو نادیده بگیری مجبورت نکردن بازاری که فکر میکنی سازوکارش مشکل داره فعالیت داشته باشی
یه طوری میگی مالیات میدم انگاری 50 درصد معاملات بورس دست شما هست
الان مالیات و کارمزدی که سهمهای بازار پایه میدن از بازارهای دیگه بیشتر هست چون گردش معاملاتی بیشتری داره
اینقدر نگو مالیات میدم کارمزد میدم
لطفا در مورد بانک شهر بیشتر اطلاع رسانی بفرمایید. اگر مطلع هستید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان