امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ريل پردازسير (حريل)
#1
این سهم در حمل و نقلی ها رشد نکرده بود و اصلاح خوبی کرده 

دوستان حتما بررسی و پیشنهاد خرید دارم 

قیمت 1260ريال

صف خرید

امروز حقیقی ها خوب میخرند یه جورایی مثل کد به کد بود

این سهم بعد از اتمام فروش حقوقی حرف برا گفتن داره
#2
این سهمو خوب میخرن حتما بررسی کنید

رنج کشی توش بیداد میکنه

مدل معاملاتش جالبه
#3
افزایش تقاضا در حمل و نقل ریلی و توسعه حمل و نقل ریلی برای انتقال بار

صنعت حمل و نقل ریلی توسعه پایدار در کشور

گام‌های توسعه در شبکه ریلی در چارچوب برنامه ششم توسعه طول شبکه ریلی کشور از ۱۳ هزار به ۲۵ هزار کیلومتر افزایش می یابد. همچنین تا پایان سال گذشته هم با اجرای طرح اتصال پنج مرکز استان به خط آهن قدم های خوبی در جهت تسهیل سفر و حمل بار، ارتقای ایمنی در بخش حمل و نقل، کاهش هزینه های سفر و تلفات رانندگی در این استان ها برداشته شده است.
#4
شرکت های گروه حمل و نقلی در بورس از نظر ماهیت فعالیت تفاوت های اساسی دارند. حمل و نقل ریلی، زمینی، دریایی و خدمات حمل و نقل زمینه فعالیت این شرکت هاست. در این میان ریلی ها با فرصت های بسیار خوبی همراه شده اند. موافقت رئیس جمهور با تزریق 500 میلیون دلار به بخش ریلی از محل صندوق توسعه ملی صورت گرفت و تا پایان سال جاری عملیاتی می شود. در این زمینه پیش‌بینی شده که سرمایه‌گذاران بخش واگن‌های باری تا 3.5 سال از دادن حق دسترسی به راه‌آهن معاف شوند. 

#حریل: تمامی درآمد عملیاتی این شرکت مربوط به حمل سنگ آهن است و در واقع حریل همکار تجاری ذوب آهن است. نکته جالب اینکه حق دسترسی به عنوان هزینه در این شرکت 2 برابر سود خالص است بنابراین تاثیر این رویداد بر حریل بسیار شگفت انگیر خواهد بود.
#5
حجم عالی با ریسک بسیار کم از نظر اقتصادی و سیاسی . حتی تحریم ها هم نمی تونن مانع سو آوری شرکت های حمل و نقل و ریلی بشن چون نیاز داخلی برای حمل و نقل همیشه وجود داره . بازار قطعی و سود آوری قطعی دارن .


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان