امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت تجاری
#1
طراحی سایت تجاری
تجارت یکی از ارکان مهم اقتصاد در جامعه است. طراحی سایت تجاری نیز حائز اهمیت بالایی در تجارت می باشد. در شرایط اقتصادی کنونی ایران، نکته ای که می توان بسیار کمک کننده باشد و اقتصاد کشور را از رکود خارج کند، به چند عامل بستگی دارد.
یکی از این عوامل حمایت از تولید داخلی می باشد، با این کار تولید کارخانجات و کارگاه ها افزایش یافته و افراد بیشتری مشغول به کار می شوند.
عامل دیگر تولید محصول و صادر کردن آن به سایر کشورهای دنیا می باشد، با این کار ارز وارد کشور می شود، حال برای موفقیت بیشتر در این کار لازم است افرادی که در تجارت مشغول به کار هستند، به چند نکته دقت کنند.
فواید طراحی سایت تجاری
اولین نکته مؤثر در موفقیت تجارت، بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی است. به این دلیل که اگر کیفیت محصول تأیید نشود، صادر کردن کالا با شکست مواجه می شود.
دومین نکته دیده شدن و تبلیغات مؤثر است. در صورتی می توان مشتری را در سایر کشورها جلب کرد، که مشتری شرکت و محصول را بشناسد. برای این کار سایر راه های تبلیغی به جز طراحی سایت، نمی توانند جوابگو باشند.
به این دلیل که هزینه سایر روش ها بسیار زیاد بوده و حتی اثربخشی مطلوبی ندارند. اما طراحی سایت در تهران، با صرف هزینه ای معقول و نه چندان زیاد می تواند کار تبلیغات را به طور وسیع در همه کشورها انجام دهد.
وب سایتی که طراحی می شود باید دو زبانه یا چند زبانه باشد، ظاهری مناسب و مورد پسند عموم سلیقه ها داشته باشد. سرعت بارگذاری این وب سایت ها اهمیت بسیار بالایی دارد و کاربرانی که وارد آن می شوند باید بتوانند بدون فوت وقت از تمام صفحات آن بازدید نمایند.
نکته مهم دیگر در طراحی وب سایت تجاری، تمرکز روی سئوی آن می باشد. به نحوی که در نتایج گوگل یا سایر موتورهای جستجو بهتر نمایش داده شود.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان