امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروسازی شهید قاضی (دقاضی)
(22-09-2018, 10:49 AM)meysam_sh_2021 نوشته: کمی اضافه شد..

بیارن پایین به مرور اضاف میکنم...

سودهامو دقاضی میخرم Big Grin

3800 کمی اضافه شد.  Cool
دلار 15000 تومن رو رد کرده!
دلار دارو رو باید دریافت ..

دقاضی با دلار 8000 تومنی بالا 1500 تومن سود  میسازه در سال های اینده.........

یعنی با پی بر ای 6 >>  تارگت 9000 تومن داره ........برای سال های اینده و 15 ماه دیگه به بالا!

دلار 8000 هم دیگه به خاظره ها میپیونده...و دلار بالای 10 جاشو میگیره به زودی در بازار ثانویه!!!

شوخی داریم مگه ما باکسی (-:

فکرشو کنید دقاضیو ما 2300 تومن خریدیم..دو سال صبر کنیم بشه 10000 تومن ..خدا بده برکت ...500 درصد سود Big Grin  دو تا مجمع هم بریم! دو تا 1000 تومن هم سود بگیریم..خخ  که دیگه مجانی برامون درمیاد!خخخ

تو بدترین بازارها هم روند   ارزش پورتفوی ما صعودیه...چون که سهام کم ریسک و اینده دار میخریم...

ضمنا رو به پایین خریدارم پله ای!  بیوفته یه گوشه اصلا! پول و ریال اصلا معنی  نداره .......بیوفته یک گوشه..مهم نیست اصلا! سود سهامش مارو بس است! فقط دیگه ریال نباید نگه داشت!

یا باید طلا و دلار داشت یا سهام!

سهامیم که خوبه باید نگه داشت!

در کل ما  سهامی رو میخر که یک سال بعد  تازه سودش جهش بزنه Big Grin  این یعنی اینده رو دیدن!
اضافه شد.

دم فروشنده گرم...

دست گلش درد نکنه ......

دقاضی فروشی نیست..

20 تا خریدم ازشون ..
فردا هم پایین بدن اضافه میکنم...
جدید
سهم تو بازار گیر نمیاد ..اون وقت دیروز احمق ها منفی فروختن...
ملت برای دشیری صف زدن....

ملت به زودی برای دقاضی هم صف میزنن....

البته منم امروز دشیری خریدم ...با سیگنال هلالات  Big Grin

اگه دشیری 1000 میسازه....
دقاضی هم 1000 میسازه.....

خورشید پشت ابر نمیمونه....بالاخره بازار این سهمو کشف میکنه....خخ ..ولی باید خواهش بکنه تا گیرش بیاد!

==

امروز بزدلان ترسو سهمو منفی نفروختن که بخریم!

البته 3550 حدودا کمی اضافه کردم...
گروه دارو یک ماهه صف خریده..

تاپ ترین سهم گروه اونم سهم ده درصدی نه...

ببنیم بازار چقدر میتونه مقاومت کنه ......و دقاضی نخره...
Big Grin
خریدن دقاضی الان رو این قیمت مثل خریدن دلار 5 هزار تومنیه........

دقاضی با قدرت به راه خودش ادامه میده...........

خیلی ها میان میگن چکاپا با دلار 16 هزار تومنی مثلا سال دیگه میشه هزار و خورده ای!

اگه دلار دارویی رو 16000 بزنیم که دقاض 16000 تومن میارزه(-:   ما میگیم اگه دلار دارو 4 سال دیگه هم بشه 16000 تومن..خخخ..... بازم سهامدارای با دقاضی عالیه...سالی 100 درصد 200 درصد کجا بگیریم!

ما خیلی چیز ها رونمیگیم تا به وقتش ..........درک کید!

صبرمان هم بسیار است...

ممکنه یک سهم 11 ماه رویک قیمت بمونه ....بعد یکهو 3 برابر بشه .......ممکنه سریع........بالا بره........

در هر حال سهامدار باید سود کنه.........

ا دنبال بازدهی های بالا برا اینده ایم...

نه اینکه .............به یک  بازی گاوی بسنده کنیم!

ما باید سال ها بعد هم سود کنیم.......برای همی سودمون رو دقاضی میخریم...و ابدا  نمیفروشیم!  Big Grin  

چون سل های اینده.....بهش نیاز داریم.......بازار گاوی برای تازه واردایی که قراره 6 ماه کار کنن و بعدش گریه کنن Big Grin      و ضرر بدن...ما 20 سال دیگه هم قراره بورس بازی کنیم.......

پس دقاضی اضاف میکنیم!
کمی اضافه شد...

تا اخر سال اضافه میکنم.اینقدر پول هست که روزی چند هزار تا بخریم....تا 200 روز کاری دیگه..خخخ

اخرش بازار باید بیاد سراغ سهام بنیادی....هیچ راهی برای بازار وجود نداره..که مقاومت کنه ..خخخ
بقیه سهاممون  رشد کنه///

و دقاضی اینجاها بمونه....

من تک سهم دقاضی میشم....شوخی دارم مگه.......

ولی فایرا هنوز اول راهه..شرانل اول راهه....غچین اول راهه....شغدیر ک امروز خریدم اول راهه....

بعدا اینا  یکی یکی رشد کنن....دقاضی اضافه میکنم.....

همینی که هست.......تا اخر سال برای جمع کردن دقاضی ..........وقت زیاده...

البته گزارش 6 ماهش ......2 -3 هفته دیگه میاد........

شاید از اونجا استارت زد......
منم امروز سه هزارتا خریدم تا اگه پایین تر اومد اضاف کنم اگه اجازه ورود قیمت پایین بده چون رون معاملاتشو میدیدم با اینکه فروش فشار میومد خریدار یهویی بدور از سیستم معامله خودشو نشون میداد حالا ببینیم چی میشه وبازیگرش چی میخاد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان