امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نفت ایرانول. شرانل
صف خرید چند میلیونی شرانل مبارک سهامدارای صبور شرانل Smile
(13-01-2019, 12:27 PM)b1saeed نوشته: شرانل خریدم

*********
شرانل یکی از سهام با بنیاد عالی که بازار بعد از گذر ۱۰۰۰ تومان تازه میاد تحلیلش میکنه ...!
این قیمت ها رو فقط فرصت خرید خوب میدونم و توصیه میکنم سهم ارزنده رو تو صف نخرید وقتی متعادل است جمع کنید ...!
بنام خدای بهار آفرین / بهار آفرین را هزار آفرین
به جمشید و آیین پاکش درود / که نوروز از او مانده در یادبود
نوروز مبارک

[عکس: t688_تبریک-عید-نوروز-تبریک-سال-نو-سال-نو-مبارک.jpg]
(02-03-2019, 12:22 PM)هور نوشته: متوقف شدن پرداخت ارز 4200 تومنی میتواند باعث افزایش سودآوردی شرانل شود
بوی توقف ارز 4200 تومنی اومد شرانل صف شد Smile
 پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از فارس، علی غیاثیان اظهار داشت: : پرونده فروش ٦� میلیون درهمی به یک شرکت اماراتی مربوط به قبل از سال ٩٣ بوده که با پیگیری های مدیریت جدید شرکت در مراجع قضائی طرح و در حال رسیدگی است.
وی افزود: این پرونده مربوط به باقی مانده طلب نفت ایرانول از شش شرکت اماراتی و نماینده آنها در ایران یعنی شرکت نگین ستاره تارا است.
وی تاکید کرد: در این پرونده شرکت ایرانول دارای ٣ چک ٢� میلیون درهمی جمعا به مبلغ ٦� میلیون درهم است که با هماهنگی های لازم اقدام قضائی در دبی انجام و در سال گذشته نیز یک نفر بازداشت و روانه زندان شده است و اقدامات حقوقی در مورد دو چک دیگر در حال انجام است.
وی تاکید کرد: شرکت نفت ایرانول از نماینده این شرکت یعنی نگین ستاره تارا در ایران نیز مبلغ ١٢� � میلیارد ریال چک دارد که پرونده از سال ٩٥ در مجتمع ویژه اقتصادی در حال رسیدگی است.
به گزارش فارس، نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس در حال انجام تحقیق و تفحص از زیرمجموعه‌های شستا از جمله شرکت‌های نفتی ایرانول و پاسارگاد هستند. یکی از موضوعات مورد بررسی نمایندگان فروش اعتباری شرکت نفت ایرانول به مبلغ حدود 60 میلیون درهم به یک شرکت اماراتی است.
? #شسپا #شرانل #شبهرن

▪️ در گفت و گوی مدیرعامل نفت ایرانول ، اشاره شده است که طی کارشناسی صورت گرفته افزایش نرخ مناسبی برای روانکارها در سال ۹۸ در نظر گرفته شده است. در حالی که نرخ خوراک (‌ عمدتا لوبکات و بعد آی سایکل )‌با وجود اعلام تخصیص یارانه دولتی از آبان ماه ، عملا با نرخ آزاد محاسبه شده است و مابه التفاوت به پالایشگاه ها پرداخت گردیده است !

▪️ بنابراین عملا تنها ریسک روانکارها که آزاد شدن نرخ خوراک بود ، از بین رفته و در گزارشات شرکت ها منعکس شده است. علاوه بر این بنظر میرسد مجوز افزایش نرخ ۱۰۰٪ محصولات به این شرکت ها ابلاغ گردیده است که اثرات سود و زیانی قابل توجهی خواهد داشت.

▪️ لازم به ذکر است ، نرخ روغن موتور در بازار آزاد ۱۳ الی ۱۶ میلیون تومان ، و در گزارشات شرکت های روانکار  ۶.۵ الی ۷ میلیون تومان است. لذا عملا با افزایش نرخ محصولات ، با فرض ثبات در حاشیه سود و افزایش نرخ محصولات همگام با افزایش بهای تمام شده ، به دلیل رشد حدود ۱۰۰٪ نرخ فروش محصولات ، سود خالص این شرکت ها حداقل از نظر ريالي افزایش قابل توجهی خواهد داشت !

@Marketerchnl
رکورد فروش ایرانول

گروه بنگاه‌ها : نفت ایرانول در سال ۹۷ به رکورد فروش ۱۷۰ میلیون لیتر انواع روغن موتور به مبلغی حدود ۲۱ هزار میلیارد ریال دست یافت.عیسی اسحاقی در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی با اشاره به این مطلب گفت: این ارقام برای سال قبل از آن۱۵۰ میلیون لیتر به ارزش فروش حدود ۱۳ هزار میلیارد ریال بوده و سهم بازار از ۲۷ درصد به بیش از ۳۰ درصد رسید


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان