امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پتروشیمی پارس (پارس)
#1
زیرمجموعه مهم بزرگ‌ترین شرکت بورس درج و آماده عرضه اولیه شد
پتروشیمی پارس زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با پلاک 522 و به‌عنوان بزرگ‌ترین پتروشیمی اتان ریکاوری ایران در بورس تهران درج نماد و آماده عرضه اولیه 5 تا 10 درصدی سهام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در پی اعلام دو روز پیش اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس تهران مبنی بر عرضه اولیه دو شرکت پتروشیمی پارس و کشت و صنعت و دامپروری پارس در آینده ایی نزدیک و پذیرش چند شرکت دیگر به بورس پرس، پتروشیمی پارس با پلاک 522 در بورس تهران درج و آماده واگذاری سهام شد.
این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ( بزگترین شرکت بازار سرمایه ایران از لحاظ ارزش روز بازار ) ، با نماد "پارس" در بازار دوم معاملات بورس و در ﺑﺨﺶ محصولات شیمیایی، ﮔﺮوه تولید مواد شیمیایی پایه و ﻃﺒﻘﻪ تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود درج شده و قرار است طی روزهای آینده 5 تا 10 درصد سهام این شرکت 600 میلیارد تومانی با اهتمام سهامدار عمده " فارس" و سازمان بورس عرضه اولیه شود.
انتهای پیام

"پارس" یکشنبه معرفی می شود/ زمان احتمالی عرضه اولیه
شرکت ۶۰۰ میلیارد تومانی پتروشیمی پارس یکشنبه به سرمایه گذاران معرفی می شود تا طی روزهای آینده سهام این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس عرضه اولیه شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی پذیرش و درج نماد شرکت پتروشیمی پارس در بورس تهران با پلاک 522 ، این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس آماده عرضه اولیه در روزهای آینده ( احتمالا" اواخر این هفته یا اوایل هفته بعد ) شده است.

بر همین اساس، زمان جلسه معارفه "پارس" تعیین شده که ساعت 15 یکشنبه 10 تیر در هتل اسپیناس بلوار کشاورز با حضور مدیران و سهامداران عمده برگزار خواهد شد.

این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در بازار دوم معاملات بورس و در ﺑﺨﺶ محصولات شیمیایی، ﮔﺮوه تولید مواد شیمیایی پایه و ﻃﺒﻘﻪ تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود درج شده و قرار است 5 تا 10 درصد سهام این شرکت 600 میلیارد تومانی عرضه اولیه شود.

پتروشیمی پارس، غول گازی پتروشیمی های ایران بوده و قلب تپنده هلدینگ خلیج فارس معرفی شده که بزرگترین تولید کننده استایرن منومر خاورمیانه و
مالک ۵۰ درصد سهام شرکت پلیمر آریا ساسول است .

>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
#2
درج نشده من زدم پارس اورد ماشین سازی پارس
#3
✅ در آستانه معارفه پتروشی پارس اعلام شد / سهامدار عمده : جذاب ترین عرضه اولیه اخیر را رقم خواهیم زد ؛ با این عرضه پول جدیدی وارد بورس می شود و نقدینگی کنونی بازار جذب نخواهد شدجعفر ربیعی مدیر عامل شرکت هلدینگ صنایع پتروشیمی فارس در خصوص ورود یکی از شرکت های پتروشیمی زیر مجموعه ای هلدینگ به بازار سهام ، به خبرنگار بورس ٢۴ گفت: شرکت پتروشیمی پارس امروز معارفه خود را برای عرضه اولیه برگزار می کند و به زودی عرضه شرکت در بورس انجام می شود.? ادامه مطلب ...

@bourse24ir
کالا4
خکاوه
#4
ظاهرا فعلا عرضه اش تا اطلاع ثانوی لغو شده
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
#5
بهتر شد البته فعلا
#6
هرچقدر دیرتر عرضه کنن به ضرر سهامداران است.
کالا4
خکاوه
#7
ظاهرا داره در مورد عرضه زود هنگام پارس اخبار جدیدی مخابره میشه...
کالا4
خکاوه
#8
http://codal.ir/Reports/Decision.aspx?Le...let=6&ct=0
کالا4
خکاوه
#9
[عکس: 51e142c7ea.jpg]
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
#10
سوال داشتم ایا در خرید پارس دو یاسه قیمت مختلف باتعد اد مختلف سهم میتوان داد در عرضه اولیه

نیش عقرب بنویس


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان