امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***خرید در نقطه امن + نوسانگیری***
با سلام خدمت دوستان بورکسی عزیز
به یاد قدیما که تاپیکی با همین نام در بورکس بود دوباره با همون نام تاپیک جدید را استارت میزینم. انشالله که بتونیم در کنار هم سود مناسبی در بورس داشته باشیم.

بعد از چند سال دوری از بورس تقریبا دو سه ماهی میشه که دوباره در بورس فعال شدم. در شرایط حاضر ریال دوباره خیلی بی ارزش شده و تنها جایی که رشد نکرده بورسه.به نظرم سال 97 سال خوبی برای سود کردنه. منظورم سودهای فضایی و چند صد درصدی نیست چون فعلا پول در بازار نیست ولی میشه سهامی با سودهای 20 تا 30 درصدی را شکار کرد. 

سهامی که در این سه ماه خرید داشتم و خدا رو شکر سودهای خوب 20-30 درصدی دادن کترام پاسا پکرمان (قبل از مجمع) پسهند غپاک تپمپی مارگارین و ...

دو سهمی که در شرایط فعلی روشون کار میکنم:
رتاپ حدود 230: سهمی که فاندامنتالی بسیار کم ریسکه و در تمام سالها و در اوج تحریم ها هم سود خودش رو داشته و سود تقسیمی مناسبی داشته. سهم برای بلند مدت برای افراد کم ریسک بسیار مناسبه و چندین برابر سود بانکی ازش انتظار سود دارم.

خچرخش حدود 120 و کمتر: نسبت به سهم قبلی ریسک بالایی داره ولی از این سهم هم در بلند مدت با قبول ریسکش انتظار سود خوبی میشه داشت.
منفی های بازار فرصت خریده
توریل 130-140 و پاسا حوالی منفی 4تا5 امروز
پخش برای پله اول 120
با سهام قبلی همچنان هستم رتاپ دقیقا از 230 گفته شده و خچرخش از 120 بعد از مدتها اصلاح طولانی برگشتن و حدود 20 درصد هم رشد کردن ولی چون تارگت بالاتر بود نفروختم. رتاپ 35 هم سود تقسیم کرده
خچرخش در اصلاح روی 125 فرصت خریده
این روزهایی که کلیت بازار منفیه و شاخص چندهزار تا چندهزارتا منفی میخوره تمام سهم های معرفی شده در این تاپیک در سود هستن.تمام سهم هایی که معرفی شد بین 25 تا 40 درصد تا اینجا بازدهی داشتن. خچرخش 120 تومنی صف خرید سنگین داشته این روزها و فردا به 165 میرسه. پخش تا 149 هم معامله شد پاسا و توریل به ترتیب 165 و 169 رو هم دیدن.
تقریبا تمام سهم هایی که معرفی شدن بکر بودن و در زمان معرفی در هیچ فرومی ازشون صحبت نشده بود مثل خچرخش توریل پخش و...
در شرایط حال حاضر بالا بردن نقدینگی و منتظر بودن مناسب ترین تصمیمه از نظر من. با نزدیک شدن به آبان و اجرای تحریم های آمریکا یحتمل خیلی از سهم ها اصلاح خواهند داشت و فرصت های خرید مناسب در تک سهم ها بوجود میاد
(12-06-2018, 09:54 AM)Comprehension of Markets نوشته: ...
خچرخش حدود 120 و کمتر: نسبت به سهم قبلی ریسک بالایی داره ولی از این سهم هم در بلند مدت با قبول ریسکش انتظار سود خوبی میشه داشت.

به بازدهی 50 درصد رسیده و بعد از 16 میل حجم معاملات همچنان روی 181صف خریده
تپمپی رو در واچینگ لیست خود داشته باشید. بعد از رد کردن مقاومت و دادن سیگنال تکنیکالی سهم 300 و بالاتر رو میبینه.این سهم هم باید مثل خچرخش صف سنگین در روزهای آینده به خودش ببینه
تپمپی خچرخشی دیگر است!
همچنان ملت عاشق صف خریدن تا سهم ازشمند!خچرخش 220 تومنی رو دست و پا میشکنن براش ولی همین سهم نصف این قیمت در یک ماه پیش کسی خریدارش نبود!

تپمپی در این بازار رشد کرده در این قیمت ها ارزشمنده.سهم فاندامنتالی حرف نداره.روزی رو میبینم که روی 300 براش صف خرید گذاشتنSmile

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان