امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***خرید در نقطه امن + نوسانگیری***
#1
با سلام خدمت دوستان بورکسی عزیز
به یاد قدیما که تاپیکی با همین نام در بورکس بود دوباره با همون نام تاپیک جدید را استارت میزینم. انشالله که بتونیم در کنار هم سود مناسبی در بورس داشته باشیم.

بعد از چند سال دوری از بورس تقریبا دو سه ماهی میشه که دوباره در بورس فعال شدم. در شرایط حاضر ریال دوباره خیلی بی ارزش شده و تنها جایی که رشد نکرده بورسه.به نظرم سال 97 سال خوبی برای سود کردنه. منظورم سودهای فضایی و چند صد درصدی نیست چون فعلا پول در بازار نیست ولی میشه سهامی با سودهای 20 تا 30 درصدی را شکار کرد. 

سهامی که در این سه ماه خرید داشتم و خدا رو شکر سودهای خوب 20-30 درصدی دادن کترام پاسا پکرمان (قبل از مجمع) پسهند غپاک تپمپی مارگارین و ...


دو سهمی که در شرایط فعلی روشون کار میکنم:
رتاپ حدود 230: سهمی که فاندامنتالی بسیار کم ریسکه و در تمام سالها و در اوج تحریم ها هم سود خودش رو داشته و سود تقسیمی مناسبی داشته. سهم برای بلند مدت برای افراد کم ریسک بسیار مناسبه و چندین برابر سود بانکی ازش انتظار سود دارم.

خچرخش حدود 120 و کمتر: نسبت به سهم قبلی ریسک بالایی داره ولی از این سهم هم در بلند مدت با قبول ریسکش انتظار سود خوبی میشه داشت.
#2
منفی های بازار فرصت خریده
توریل 130-140 و پاسا حوالی منفی 4تا5 امروز
پخش برای پله اول 120
با سهام قبلی همچنان هستم رتاپ دقیقا از 230 گفته شده و خچرخش از 120 بعد از مدتها اصلاح طولانی برگشتن و حدود 20 درصد هم رشد کردن ولی چون تارگت بالاتر بود نفروختم. رتاپ 35 هم سود تقسیم کرده
خچرخش در اصلاح روی 125 فرصت خریده


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان