امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتی
(22-06-2019, 09:13 PM)نوح نوشته: بتاسهم:
رئیس جمهور آمریکا:  این مهم است که با ایران از نو شروع کنیم، بیایید ایران را دوباره بزرگ کنیم.به دنبال تحریم بیشتر ایران برای جلوگیری از دستیابی به سلاح هسته‌ای هستیم.امیدوارم نظام ایران از هوشمندی کافی برای رعایت منافع ملتش بهره‌مند باشد.همه می‌گفتند من جنگ‌طلب هستم، حالا می‌گویند صلح‌طلب هستم.بیایید دوباره به ایران عظمت ببخشیم./  ترامپ: از اینکه ایران هواپیمای سرنشین‌دار ما را ساقط نکرد، قدردانی می‌کنم
به بولتون اعتماد دارم.ایران بسیار هوشمند بود که هواپیمای سرنشین‌دار ما را ساقط نکرد.
ما از این اقدام آنها قدردانی می‌کنیم.
در کمپ دیوید راجع به ایران رایزنی می‌کنم.ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نخواهد کرد.زمانی که آنها این موضوع را قبول کنند به کشور ثروتمندی تبدیل خواهند شد.آنها بسیار خوشحال خواهد شد و من بهترین دوست آنها خواهم بود.امیدوارم این اتفاق بیفتد.

چاره ای جز مذاکره نداریم!

ترامپ باید جای اوباما میامد ریس جمهور میشد !!! واقعا درست گفته که بهترین دوست ایران  چون ترامپ و تحریم باعث شد کمی مسولان اقتصادی بیدار شود و گر نه این وضعیت همچنان ادامه داشت

الان ایران این وضعیت  اقتصادی را نداشت  12 سال برای باز سازی اقتصادی بیمار ایران کافی بود اگر انتخاب میشه ایران الان در شرایط اقتصادی خوبی بود

جلو فساد اقتصادی گرفته میشد - جلو رانت بازی گرفته میشد - دیگه هیچ ریس جمهوری نمیتواست نفر قبلی را محکوم کند به دلیل سو مدیریت اقتصادی و فساد اقتصادی

منظور توافق با ترامپ نیست که این مشکلات حل میشد با همین وضعیت تحریم های شدید مدت دار  وضعیت اقتصادی کشور کاملا الان شفاف بود
خکاوه خصدرا 2
منتظر نرمش قهرمانانه هستیم...
مذاکره از تحریم و تحریم از جنگ بهتره

نرمش بعدی حکم فینال المپیک رو برای ملا ها داره

خوشم میاد همشون ریدن به خودشون جرات ندارن نطق بکشن

ترامپ بهترین نوسان گیر قرن 21 بوده
چه تحریم های باقی مانده که اجرایی نشده
خکاوه خصدرا 2
(23-06-2019, 01:02 AM)مهر آباد نوشته: چه تحریم های باقی مانده که اجرایی نشده

سلام عزیز
ملاها آچمز شدن و گوشه رینگ گیر افتادن این خودش بزرگ ترین تحریمه
ترامپ چنان بازیشون داد که نفهمیدن از کجا خوردن
طرح اقتصادی فلسطین هم رونمایی شد و میبینی که این ها حتی دیگه جرات ندارن تو تلویزیون هم لفاظی کنند

ایران خودرو بخر!

تحریم های جدید احتمالا خیلی سنگین باشه چون ازش به عنوان major sanctions یاد میکنند
حاج قاسم حق داره عصبانی باشه
خریت یک دسته الاغ خودسر تو زدن پهباد کار دست 80 میلیون ایرانی داد
فردا شب تحریم های جدید اعلام میشه نگید که چیزی نمونده که هنوز بزرگترین ابزار فشار مورد استفاده قرار نگرفته
(23-06-2019, 10:52 AM)نوح نوشته:
(23-06-2019, 01:02 AM)مهر آباد نوشته: چه تحریم های باقی مانده که اجرایی نشده

سلام عزیز
ملاها آچمز شدن و گوشه رینگ گیر افتادن این خودش بزرگ ترین تحریمه
ترامپ چنان بازیشون داد که نفهمیدن از کجا خوردن
طرح اقتصادی فلسطین هم رونمایی شد و میبینی که این ها حتی دیگه جرات ندارن تو تلویزیون هم لفاظی کنند

ایران خودرو بخر!

تحریم های جدید احتمالا خیلی سنگین باشه چون ازش به عنوان major sanctions یاد میکنند
حاج قاسم حق داره عصبانی باشه
خریت یک دسته الاغ خودسر تو زدن پهباد کار دست 80 میلیون ایرانی داد
فردا شب تحریم های جدید اعلام میشه نگید که چیزی نمونده که هنوز بزرگترین ابزار فشار مورد استفاده قرار نگرفته

درود بر شما نوح بزرگ

وقتی در همان روز که پهپاد زده شد در اخبار ساعت 14 شبکه ملی تیر نه اول خبر بود و نه آخر  خبر از زدن پهپاد خبری بیان  نشد متوجه شدم که چه اتفاق بدی رخ داده که از این طرف کاملا سکوت کردند !!!

واقعا نظر شما بر روی خودرو مثبته

من که خیلی نظر مثبت دارم 

از شیر خفته که خکاوه باشه شیفت کردم  به خودرو
خکاوه خصدرا 2
من تا 1.5 سال آینده احتمالا بجز عرضه اولیه هیچ خریدی انجام نمیدم چون ریسک ها و بالا پایین شدن های پیش رو ارزش استرس رو نداره
فعلا دلار و طلا و بیت کوین برای من بهترین گزینست
اگر بنا به سرمایه گذاری تو بورس باشه من به شخصه این سبد رو میپسندم:
خودرو
شرانل
پتایر(حداکثر 20% سبد)
فملی

تا مدتی در خدمت دوستان نخواهم بود
(23-06-2019, 10:05 PM)نوح نوشته: من تا 1.5 سال آینده احتمالا بجز عرضه اولیه هیچ خریدی انجام نمیدم چون ریسک ها و بالا پایین شدن های پیش رو ارزش استرس رو نداره
فعلا دلار و طلا و بیت کوین برای من بهترین گزینست
اگر بنا به سرمایه گذاری تو بورس باشه من به شخصه این سبد رو میپسندم:
خودرو
شرانل
پتایر(حداکثر 20% سبد)
فملی

تا مدتی در خدمت دوستان نخواهم بود

تعطیلات تابستانی خوش بگذره

به امید دیدار دوباره به زودی در بورکس
خکاوه خصدرا 2

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان