امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتی
(17-08-2018, 11:34 AM)نوح نوشته: روند خودرو از نظر من:
2 میلیارد سهم رو با میانگین 170 از بازار جمع میکنن و بعد با میانگین 470 خارج میشن. قراره 350 میلیارد اینها بشه 1000 میلیارد.
خودرو و خگستر تا 150 میریزن ولی بعدش تو 3 ماه اینا رو تا 5 برابر میبرن بالا.

اشتباهات پهلوی دوم رو بن سلمان داره تکرار میکنه.
سعودی ها تسلا موتورز ورشکسته رو با چند میلیارد بدهی دارن میخرن و حاضر شدن 70 میلیارد دلار بابتش بدن! یادش بخر دهه 50 محمد رضا هم این خریت ها رو انجام میداد در صورتی که 99 درصد مردم زیر خط فقر بودن و حتی اب لوله کشی نداشتن و 1 کیلومتر اسفالت تو مملکت پیدا نمیکردی این اقا پول مردم رو صرف ترمیم کمپانی های ورشکسته امریکایی میکرد. اخرش هم دستمزدش رو دادن.

کاملا درسته....
کالا4
خکاوه
حاج علی وساخت ترسناکه Smile
به چکاپا فک میکنم.

سکه اومد حوالی 3.2 تا 3.4 حتما لوتوس باید خرید بشه.
دوباره بورس رو گرم کردن تا حقوقی بفروشه در بره.
1500 واحد مثبت از شاخص کار 5 تا سهم بزرگه.

امسال فقط 2 تا سهم میخرم.
اول چکاپا با هدف سود 300 درصدی
بعد هم خگستر با هدف سود 300 درصدی

خوس شانس باشم سقف چکاپای 1800 تومنی رو به کف خگستر 150 تومنی و سقف خگستر 550 تومنی رو به کف فلوله 340 تومنی وصل میکنم.
این رویاپردازی ماست این وسطا ممکنه لوتوس 2500 هم بخرم و رو 3000 فروش بزنم.

تو حفاری بد رکب خوردم و عجله کردم!!!!
میانگین من 180 بود امروز حفاری 360. مدیرعامل عوضی نمیگفت چه خبره البته مشخص بود شرکت ابهام 1000 میلیاردی داره.
درود بر کسانی که حفاری عزیز ما رو هر روز صف میکنن Smile
تو ماه های آینده چنان بازی از خودرویی ها ببینیم که تو بورس سابقه نداشته. صف 2 میلیاردی ایران خودرو رو 300 دیدن داره البته قبلش 150.
چکاپا رو مث سگ ازش محافظت میکنن تا در نره لکن ما کارمون رو بلدیم ولی یکم عجولیم. شرکتی که سال بعد بالای 300 میسازه رو کنترل قیمتی میکنن عجیب و غریب.

شیر مجنون...
همسر سردار بزرگوار ما شهید حاج مهدی باکری تعریف میکرد یک روزی مهدی بچه های لشکر رو به شام دعوت کردن و بنده هم جیگر آماده کردم و متوجه شدیم تو خونه نون نداریم. حاج مهدی یکی از بچه ها رو فرستادن که از جیره لشکر نون بیارن و مشغول شیم. نون آورده شد و تا بنده(همسر شهید) خاستم نون بردارم حاج مهدی زد روی دستم و گفت اینها متعلق به رزمنده هاست و شما جایز نیست از اینها بخوری. من هم از نون های خورد توی سفره خوردم.

مقایسه کنید با امروز که ما یک چیزی هم به دزدها بدهکاریم.

(19-08-2018, 10:27 AM)نوح نوشته: حاج علی وساخت ترسناکه Smile
به چکاپا فک میکنم.

سکه اومد حوالی 3.2 تا 3.4 حتما لوتوس باید خرید بشه.
دوباره بورس رو گرم کردن تا حقوقی بفروشه در بره.
1500 واحد مثبت از شاخص کار 5 تا سهم بزرگه.

امسال فقط 2 تا سهم میخرم.
اول چکاپا با هدف سود 300 درصدی
بعد هم خگستر با هدف سود 300 درصدی

خوس شانس باشم سقف چکاپای 1800 تومنی رو به کف خگستر 150 تومنی و سقف خگستر 550 تومنی رو به کف فلوله 340 تومنی وصل میکنم.
این رویاپردازی ماست این وسطا ممکنه لوتوس 2500 هم بخرم و رو 3000 فروش بزنم.

تو حفاری بد رکب خوردم و عجله کردم!!!!
میانگین من 180 بود امروز حفاری 360. مدیرعامل عوضی نمیگفت چه خبره البته مشخص بود شرکت ابهام 1000 میلیاردی داره.
درود بر کسانی که حفاری عزیز ما رو هر روز صف میکنن Smile
تو ماه های آینده چنان بازی از خودرویی ها ببینیم که تو بورس سابقه نداشته. صف 2 میلیاردی ایران خودرو رو 300 دیدن داره البته قبلش 150.
چکاپا رو مث سگ ازش محافظت میکنن تا در نره لکن ما کارمون رو بلدیم ولی یکم عجولیم. شرکتی که سال بعد بالای 300 میسازه رو کنترل قیمتی میکنن عجیب و غریب.

مواظب  باشید باز هم رکب نخورید !!!
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی !!!
تا گزارشات ماهانه نیاد و تاثیر تحریم ها مشخص نشه خرید سهام ریسک زیادی داره.
تک سهم هایی مثل چکاپا مستثنی هستند.

اینکه دلار از 10700 پایینتر نمیاد و با سقف تاریخی نزدیک 10% فاصله داره یکم برای من جای سواله. قاعدتا دارایی که سقف میزنه در صورت داشتن بنیاد قوی حوالی 30% از سقف متعادل میشه. یعنی دلار یک سقف جدید تا حوالی 14000 میخاد بزنه؟!؟
سکه خوب حمایت میشه.
تو بورس هم حقوقی ها طبق معمول انجام وظیفه جمع آوری نقدینگی رو انجام میدن و 6 ماه بعد با فولاد 150تومنی قاعدتا چند هزار میلیارد نقدینگی نابود شده. این دولت شاهکاره Smile

این الحفاریون؟ درود آمون بر اون سفته بازانی که حفاری خوشگله ما رو از 180 قفل زدند تا 415 امروز و تا 440 با سهم بازی میکنند. حقوقی رو 170-190 تا تونست به خودی ها داد Smile
ورود زدیم به چکاپا با نیت فروش در 1800. من سودی معال 315 تومن برای سال بعد بدست اوردم. در صورت شروع طرح توسعه حتی 1 سهم در صف خرید عرضه نمیشه.

یکم از چکاپا سال مالی 98 بگم براتون شاید رستگار شدیم
با فرض دلار 10 تومن:
خمیر ویرجین: قیمت فروش تنی 6.5 میلیون، بهای تمام شده تنی 2.5 میلیون، تناژ فروش 45000 - سود ناخالص از این محل 180 میلیارد - معاف از مالیات
کاغذ رول + کاغذ سفید: سود ناخالص نزدیکای 65 میلیارد - سود بعد از مالیات = 50 میلیارد
سود سرمایه گذاری از محل پارس سلولز: 160 میلیارد - معاف از مالیات
مجموع سود: 180 + 50 + 160 = 390 میلیارد یا سهمی 289 تومن
با پی بر ای 6 قیمت بایستی تا 1700 رشد کنه.
برای امسال هم 100 تومن میسازه و 70 تومن تو مجمع توزیع میکنه. از نظر من سهم تا 1300 فرصت خریده. قیمت امروز 480 تومن Smile

یک ماهه تو چکاپا دارن بورس بازا رو پیاده میکنن. حواستون باشه خلاصه جا نمونید.
ممکنه خمیر تنی 7.3 هم فروش بره.
دوستان نظری دارن ما استقبال میکنیم...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان