امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتی
الان تا سال دیگه تو بازار بشه 30% گرفت یعنی ایده آل کار کردیم.
سراغ هر سهمی نمیریم
تو خودرویی بنظرم خمهر بازدهی خوبی داشته باشه به شرط خرید زیر 200
شرانل عالی
پترول افزایش سر و بی نظیر ولی صبر
سود شلرد برای 98 = سود پاییز کرماشا * 4 و بعد کسر 180 میلیارد حوالی سهمی 80 تومن

نفت خیلی خطری شده و این یعنی رکود تا 1400
سقوط آزاد بیت کوین
یه کوین درپیتی خریده بودم فک کنم الان 90% افت کرده Smile

حیف اون پولی که بابتش دادم
میدادم لگن کاوه میخریدم الان حال بهتری داشتم

البته مهم نیست درصدش زیر دهم درصد بود پس اکیه Big Grin

سهام بالای پی بر ای 4 رو خالی کنید
مگر روند فروش رشدی باشه آبان ماه
یهو بخودت میایی میبینی سرمایه نصف شده
برنت 59 دلار، نفت ایران 60 دلار

نفت 50 دلاری چنتا پیامد داره
شکست تحریم ها و صادرات حداقل 1.5 میلیون بشکه نفت توسط ایران
جمع شدن داستان جنگ یمن
جمع شدن داستان سوریه
مالیده شدن خاشقچی

با این قیمت نفت گروه پالایش باید pe بشکنن
البته سودشون پایین نمیاد ولی pe باید بیاد برسه به 3
نمودار کرک اسپرد هم برای پالایشگاه ما کاربرد زیادی نداره چون اونا 1 2 3 پالایش میکنن و ما یه جور دیگه
ایرانول سهمی مطمین تو این روزها و قاعدتا کاهش بهای تمام شده رو خاهیم داشت ولی کاهش نرخ فروش خیر!
بیچاره اونی که زاگرس 7000 خرید

گزارش ایرانول تا 5 شنبه میاد ببنیم فروش به 270 میلیارد میرسه یا نه البته بالای 220 برای ما بسیار عالیه

هر گروهی خریدار خاص خودش رو داره
ما اگر فکر کنیم ملت از پالایش میرن تو فولاد یا از فولاد میرن تو خودرو اشتباهه
نفت پایین یعنی رکوذ برای اکثر صنایع چون دولت مشتری عمده تمام صنایع هستش
نفت پایین یعنی بودجه عمرانی و عمومی پایین
افزایش نرخ خودرو فقط باعص کم شدن زیان میشه وگرنه با همین فرمون خدیزل ناخالص 25% داره ولی سایپا و خودرو زیان میسازن. بازی این گروه خودرو برای سود نیست و با زیان سنگین هم میتونن چند برابر شن

نسبت به ماه پیش پلی اتیلن سنگین و سبک حداقل 20% ریختن
(08-05-2018, 05:15 PM)نوح نوشته: یک احتمال:
لغو برجام >> بازگشت تدریجی رژیم تحریم های آمریکا >> تلافی حمله به تی 4 >> تحریم های گسترده تر >> صعود دلار تا 9000

Cool 
اردیبهشت و این حرفا
امروز آذرماه و دلار ۱۲

خب از اینجا به بعد یا باید دلار بیاد زیر ۹۰۰۰ یا کاسب جماعت باید خماری فروش بکشن
چنان رکودی افتاده که ملت ارزوی احمدی رو میکنن

یکی از آشناها که صادرات پترویی به همسایه ها داشت میگه که مشکل پیش اومده
تو بورس کالا مازاد موج میزنه
نفت هم که داره گیج میزنه
مراقب صف های خرید قلابی باشید
بسیاری از سهام از همین جا میتونن نصف بشن و تا ۵ سال دیگه برنگردن  بچسبید به سود بانکی و ولش نکنید
سهام خوب بازار که مشکلی با رکود ندارن خیلی کم هستن و من هم سهامدار ایرانولی هستم که مشکل فروش پیدا نمیکنه
(06-12-2018, 01:33 PM)نوح نوشته:
(08-05-2018, 05:15 PM)نوح نوشته: یک احتمال:
لغو برجام >> بازگشت تدریجی رژیم تحریم های آمریکا >> تلافی حمله به تی 4 >> تحریم های گسترده تر >> صعود دلار تا 9000

Cool 
اردیبهشت و این حرفا
امروز آذرماه و دلار ۱۲

خب از اینجا به بعد یا باید دلار بیاد زیر ۹۰۰۰ یا کاسب جماعت باید خماری فروش بکشن
چنان رکودی افتاده که ملت ارزوی احمدی رو میکنن

یکی از آشناها که صادرات پترویی به همسایه ها داشت میگه که مشکل پیش اومده
تو بورس کالا مازاد موج میزنه
نفت هم که داره گیج میزنه
مراقب صف های خرید قلابی باشید
بسیاری از سهام از همین جا میتونن نصف بشن و تا ۵ سال دیگه برنگردن  بچسبید به سود بانکی و ولش نکنید
سهام خوب بازار که مشکلی با رکود ندارن خیلی کم هستن و من هم سهامدار ایرانولی هستم که مشکل فروش پیدا نمیکنه

یکی از حرکتهای با ارزش احمدی نژاد که فراموش شده در این دولت و مخصوصا وزیر بیسواد مسکن بر کنار شده  اخوندی

مسکن مهر بوده که اگر همان واحدهای بی جان وجود نداشت الان مردم در پارکها و خیابان چادر میزند

اگر مسکن مهر نبود الان قیمت ملک نزدیک ابرهای  آسمان بود
خکاوه خصدرا 2
آهن‌پرایس- کاهش قیمت ها در بازار بطوری خودنمایی کرده است که به عنوان یکی از بزرگترین تکانه ها در بازار آهن کشور به ثبت رسیده است. قیمت میلگرد آجداربه مرز ۳۸۰۰ تومان رسیده و در همین کانال در حال معامله است. همین امر موجب شد تا پتانسیل کاهش قیمت در بازار افزایش یافته و شاهد نرخ های جدیدی باشیم. این روزها بازار اهن الات کشور در شرایط نامتوازنی قرار دارد بطوری که در بورس این هفته حدود ۱۰۳ هزار تن از انواع مقاطع فولادی عرضه شد که از این میزان تنها حدود ۱۰ هزار و ۴۶۲ تن معامله گردید. رقمی که خود نشان دهنده رکود بوجود آمده در بازار می باشد.

از جمله عواملی که تاثیر بسزایی بر کاهش قیمت ها در بازار دارد می توان به کاهش تقاضا و رکود بازار، نزدیک شدن به فصل زمستان و بارش های پاییزه که موجب کاهش تقاضا نیز شده است، کاهش ناگهانی قیمت های جهانی، مشکلات صادرات و کاهش جذابیت های صادرات، کاهش قیمت مواد اولیه و محصولات میانی صنعت فولاد مانند شمش و قراضه، جو روانی کاهشی بوجود آمده در بازار فولاد که نگرانی از افت قیمت ها را تقویت می‌کند، اشاره نمود.

اکثر فعالان این بازار بر این عقیده اند که بازار آهن در شرایط تداوم کاهش قیمت شمش و میلگرد می باشد، این در حالی است که میزان تقاضا در این بازار هیچگونه تغییری نداشته است و تنها رکود در بازار دیده می شود. داده‌های بین‌المللی هم خبر از رشد قیمت‌ها در بازار فولاد نمی دهند و بعد از چند جرقه محدود رشد قیمت، شاهد عقبگرد جدید قیمتی در بازارهای جهانی هستیم که باز هم نشان‌دهنده برتری عرضه بر تقاضا می باشد، از طرفی دیگر داده‌های رسمی هم در این بازه زمانی به کمک کاهش قیمت‌ها در بازار داخلی آمده، بدین معنی که بدون خریدار ماندن بسیاری از عرضه‌ها در بورس کالا یا معامله با حجم بسیار محدود در پایه قیمتی، موجب شده است که میل به کاهش قیمت‌ها در بازار آزاد هم تقویت شود.

عرضه 10 برابر تقاضا
رکود از سایه و این حرفا گذاشته
مراقب باشید که گروه فولاد خطریه
کلا بجز خرده فروشی سراغ سهم دیگه ای نرید

من کماکان ایرانولی هستم
گپ خروج روغن های خارجی رو داخلی ها تولید میکنن

یا دولت دلارو بیاره محدوده 9 تومن
یا منتظر هجوم مردم به سمت سپرده ها باشه
دلار نیاد پایین بورس هم کله میشه
حتی خرید دلار هم ریسک خیلی زیادی داره
سهمی با pe بالای 3.5 رقیب قدری مثل سود بی ریسک بانکی داره

اپک هم 1 میل کم کنه از تولید نفت نهایت میره تو کانال 60 دلار
پس مراقب باشیم بهتره Big Grin

من به ایرانول حداقل 1500 تومنی اعتقاد دارم...شرایط بازار هم مهمه قاعدتا
ولی برای سال بعد با فروش ماهی 47 میلیون لیتر روغن 5500 تومنی درامد سال میره بالای 3000 میلیارد
کف سود رو میشه رو 300 تومن بست و pe 4 همبدیم به 1200 میرسیم
همه لگن بازا Smile

ایول فعلا میخان لگن بالا بره
اینبار مراقب باشید که باید 20% داد خالی کرد تا گیر نیوفتاد
از ما گفتن بود

من مترصد خرید فلات و پترول هستم

هپکو 1100 میلیارد
فاذر 240 میلیارد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خیلی طول نمیکشه نسبت ها بلعکس شه

صندوق لوتوس فراموش نشه
گناهش گردن کهنمویی Big Grin