امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتی
محیا جان بعید میدونم به لونجا بکشه ولی فی الحال من بودم تا گزارش دوره ای صبر میکردم
قیمت سهام گروه خودرو رو تقسیم بر 4 کنید بهتره
خودرو 70
خمهر 40
رنا 25
و ...

برایند خریدهای من تو این گروه تو چند سال گذشته مثبت بوده و الان هم فکر میکنم تا زمستون یحتمل خبری نباشه ولی بعدش دیگه گروه میره رو دور تند
تو گروه پالایشگاه و پترو پولی در حدود 50.000 میلیارد تومن بوجود اومده و طی 3 ماه آتی نقد میشه
بخش کوچکی از این پول گروه لگن رو به اسمون میبره

(12-10-2018, 03:47 PM)حمید89 نوشته:
(12-10-2018, 03:13 PM)نوح نوشته: من که همیشه میگم تحلیل بلد نبوده و نیستم
خکاوه هم سهمی مثل بقیه اقتصاد ایران
فعلا که کندل های بدی زده من نظرم رو فروشه
از سیو سود هیشکی ضربه نمیخوره Big Grin

ارادت دوست عزیز
سیو سود در هر بازاری کار خوبیه
من حتی یک سهم خکاوه ندارم و صرفأ نظرم رو عرض میکنم
صادرات نفت کاهشی که مدنظر امریکاست رو نخواهد داشت
الان هم صرفأ چاههایی که نمک زیاد داشتن یا مشکل بهره برداری داشتن رو متوقف کردن.
اما در حالت کلی اگر سیستم تهاتری نفت در برابر کالا راه بیفته که احتمالش هست با چراغ سبز امریکا هم همراه باشه، چه بستری بهتر از صنعت خودرو جهت دریافت کالا؟ در عوض بنزین و گازوئیل اضافه راحت تر میشه به صورت خرده فروشی نقد بشه.
کاری به تکنیکال خکاوه ندارم و اینکه رو مقاومت هست یا نیست اما باید به دقت سیستم پیشنهادی اروپا رصد بشه و به محض مخابره اخبار خوب حالا نه ولوو اف اچ بلکه حداقل سوار نیسان آبی شد.
اما فقط با اطمینان از جزییات بسته پیشنهادی

حمید عزیز
باید دید چی میشه واقعا هیچ چیزی مشخص نیست
شل کن سفت کن عمو ترامپ در برابر همیشه شل کن دولت ما رو نابود کرده و با این اوضاع پولی رکود همه جا رو میگیره
خودروساز اروپایی یا سهامدار عمده امریکایی دارن و یا تجارت با امریکاشون اجاره تجارت با ایران رو نمیده
رصد اخبار و عجله نکردن بهترین کاره
نموداری گروه فلزات باید تند و تیز بریزن و خودرو تند و تیز بره بالا
نسبتی مثل این در انتظار بازاره
خودرو 1000
فوالاد 250
بقول بهرام مشیری " گرفتاری ما خیلی زیاده هموطن"!
عوامل جمهوری اسلامی اینجا را هم دارند به گند می کشند دوست عزیز!
اینجا هم از شر این جماعت فریبکار و حقه باز در امان نیستیم. استراتژی جمهوری اسلامی در کانادا نفوذ به داخل سیستم دولتی این کشور است. یک عده را ساپورت مالی کرده و فرستاده توی میدان انتخابات.
قبلا روی مجلس نمایندگان تمرکز کرده بودند و حالا فوکوس کرده اند روی شورای شهر.
هر جای شهر که میروی تبلیغات ایرانیان نامزد انتخابات شدهبچشم میخورد. چهره های ناشناخته که نه سابقه سیاسی دارند و نه سابقه اجرایی و مدنی.
یکی از آنها رستوران دارد و توی کار قورمه سبزی و ته دیگ و اینجور چیزاست. انگلیسی حرف زدنش در حد ایت ایز یو آر ویندو آندر د تیبل است. بعد با کمال پررویی آمده کاندیدا شده.
من حاضرم شرط ببندم که اینها را جمهوری اسلامی آموزش داده که بیایند اینجا را هم تبدیل به جهنم بکنند.

ای اهالی تورنتو! خواهشا به ایرانی جماعت و مخصوصا اینها که مجهول الهویه هستند رای ندهید.

ج.ا اینجا ج.ا اونجا ج.ا همه جا Big Grin
کمتر از 10 روز تا تعدیل سنگین ایرانول مونده خوش بحال کسی که سهم رو با پی.ای زیر 3 میخره
(13-10-2018, 09:46 AM)نوح نوشته: کمتر از 10 روز تا تعدیل سنگین ایرانول مونده خوش بحال کسی که سهم رو با پی.ای زیر 3 میخره

در قیمت سهم پیش خور شده تعدیل

نه فقط ایرانول که کلیه پترو پالایشیها

سهم شده 3 تا 4 برابر بعد صحبت از تعدیل میشه.
3 سال تا تموم شدن دولت ترامپ باقی مونده
اروپایی های زرنگ به روحانی و ظریف گفتن تا آخر ترامپ صبر کنید و این اسکول ها هم باور کردند و عمل میکنن
واقعا حماقت تا کجا؟ روی قاجار رو این احمق ها سفید کردند از بس امتیاز دادن و دست خر هم نتونستن بگیرن
گلی به جمالی جلیلی که میرفت درس تاریخ اسلام میداد خخخخ
اصلاح طلبان حتی از پهلوی هم خائن تر هستند چون اوج آرزوشون دیده شدن تو رسانه های اروپاییه و برای اوردن استخوان پرت شده حاضرن رو جنازه 80 میلیون آدم رژه برن

(13-10-2018, 09:53 AM)مهدی نوشته:
(13-10-2018, 09:46 AM)نوح نوشته: کمتر از 10 روز تا تعدیل سنگین ایرانول مونده خوش بحال کسی که سهم رو با پی.ای زیر 3 میخره

در قیمت سهم پیش خور شده تعدیل

نه فقط ایرانول که کلیه پترو پالایشیها

سهم شده 3 تا 4 برابر بعد صحبت از تعدیل میشه.

سهمی که بالا نرفته کدوم پیشخور  Big Grin
بنظر من نه تنها ایرانول که حتی شپنا 4 برابر شده هم باز جای رشد داره

گروه لگن چرا صف فروشه، پدرسوخته بازی تا کجا؟
عجب داستانی شده این گروه یک مشت پفیوز جمع شدن تو کرسی اینها و با مال مردم بازی میکنن

خمهر صف فروش عجیبه سهم بعد از 35% هنوز هم صف فروش نسبتا سنگین داره
حقوقی سمند که 70 میلیون سهم فروخته از 170 تا 315 کجاست امروز که حمایت کنه
بازار خوب داشت میرفت بالا حیف که از بالا دستور دادن بزنید تو سرش وگرنه خیلی از این حقوقی ها باید سیت ها رو تقدیم میکردن

هر متر خونه تو سعادت آباد به 30 میلیون رسیده
هر کس میگه عرضه و تقاضا قیمت رو تعیین میکنه بازار ایران رو نمیشناسه
بالای 400.000 ملک تو تهران خالیه پس چرا قیمت نمیریزه؟ محله مزخرفی مثل رودکی/هاشمی/خوش/جیحون خونه زیر 8 تومن پیدا نمیشه!!!
خوب اگه اقتصاد خرابه پس چرا مسکن میره بالا و شرکت ها میریزن؟
بورس ج.ا. بده ملک هاش خوب؟!
من میخام همه رو دعوت به خرید سهمی کنم که تا 3 ماه آینده 2.5 برابر میشه
تا حالا هیچ وقت دعوت به خرید نکردم ولی الان میگم نفت ایرانول تا 2000 میره

امروز برای سرمایه گذاری 2 تا طرز تفکر تو این سایت وجود داره
من میگم ایرانول تا 3 اه آینده 150% بازدهی میده
کاربر مهدی میگه ایرانول میریزه و خکاوه میره تا 1000 تا 1 سال اینده

خوب امروز 21 مهر 97 ببینیم 3 ماه دیگه چن چندیم تو این کل کل...

من معتقدم ایرنول رو 2000 میفروشم و میتونم خکاوه 60 تومنی بخرم Big Grin
توصیه اکید دارم نفت ایرانول بخرید
از حراج ثروت باد آورده نهایت استفاده رو ببرید
این فرصت ها کم پیش میاد مخصوصا تو بورسی که میانگین بازدهیش سالانه 30%
شرانل بخرید بندازید یه گوشه 3 ماه بعد بالای 2000 رد کنید بره تا چند سال به بورس برنگردید
(13-10-2018, 12:46 PM)نوح نوشته: من میخام همه رو دعوت به خرید سهمی کنم که تا 3 ماه آینده 2.5 برابر میشه
تا حالا هیچ وقت دعوت به خرید نکردم ولی الان میگم نفت ایرانول تا 2000 میره

امروز برای سرمایه گذاری 2 تا طرز تفکر تو این سایت وجود داره
من میگم ایرانول تا 3 اه آینده 150% بازدهی میده
کاربر مهدی میگه ایرانول میریزه و خکاوه میره تا 1000 تا 1 سال اینده

خوب امروز 21 مهر 97 ببینیم 3 ماه دیگه چن چندیم تو این کل کل...

من معتقدم ایرنول رو 2000 میفروشم و میتونم خکاوه 60 تومنی بخرم Big Grin

گردش پول حقیقی داره میگه که پول از دلاریها خارج شده داره میاد تو خودروییها و بانکیها

خکاوه را خودم بالای 1000 تومان میفروشم به شما و بقیه تحلیلگرهای بازار

حرف اول را رانت و پول میزنه نه تحلیل

از صبح تا شب تحلیلگرها برای مپنا و فولای سود محاسبه کردند بعد سر سال مالی هر دوشرکت زیان اعلام کردند. یعنی همه تحلیلها دود شد رفت هوا.

خکاوه سود 200 تا 400 تومانی را گذاشت . روی میز اونوقت قیافه تحلیلگرها دیدن داره.
من فکر میکنم چهارشنبه اول وقت باید از گروه خودرو خارج شد البته در صورتی که کوتاه مدت براتون مهمه و بلندمدتی نیستید
از هفته بعد بورس دوباره کج دار و مریض حرکت میکنه چون بالادستی ها نمیخان بورس بتازه
با دلار 13000 بورس باید به 130.000 میلیارد برسه منتها نه یکهو بلکه یواش یواش طوری که آقا محسن نفهمه Smile

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان