امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت فروش!!
(08-06-2019, 11:19 AM)مهر آباد نوشته: خودرو را خرید کن دوباره  حرکت نزدیکه

خودرو که مفته ولی متاسفانه بازار پر شده از سهم های کوچک سوپر حباب، اینها بالاخره آخر خط هستن دیر یا زود ترک میخورن. میترسم روزی که شروع کنن به ترکیدن تر و خشک رو با هم بسوزونن ضمن اینکه دلار هم جون بالا رفتن نداره اگه نفت هم جون بالا رفتن نداشته باشه همچنان فکر میکنم اصلاح، محتمل ترین گزینه پیش روی بازار هست.
باید منتظر بود و دید.
(08-06-2019, 01:43 PM)علیرضا حسنی نوشته:

خودرو که مفته ولی متاسفانه بازار پر شده از سهم های کوچک سوپر حباب، اینها بالاخره آخر خط هستن دیر یا زود ترک میخورن. میترسم روزی که شروع کنن به ترکیدن تر و خشک رو با هم بسوزونن ضمن اینکه دلار هم جون بالا رفتن نداره اگه نفت هم جون بالا رفتن نداشته باشه همچنان فکر میکنم اصلاح، محتمل ترین گزینه پیش روی بازار هست.
باید منتظر بود و دید.

با سلام
شما باهوش هستید تو سهمهای کازینویی گیر نمی افتاید
از خودرو کلا خارج شدید

امیدوارم آقای حسنی خرید کرده باشه 

البته امروز 5 درصد بالاتر
خکاوه خصدرا 2
(09-06-2019, 08:06 AM)مهر آباد نوشته:

نه متاسفانه نصف بیشترشو جا موندم. به هر حال هر اشتباهی تاوان داره. اشتباه از خودم بود.
(09-06-2019, 09:39 AM)علیرضا حسنی نوشته:
(09-06-2019, 08:06 AM)مهر آباد نوشته:

نه متاسفانه نصف بیشترشو جا موندم. به هر حال هر اشتباهی تاوان داره. اشتباه از خودم بود.

شما خیلی با هیجان زدگی معامله میکنید و نظر میدهید
خکاوه خصدرا 2
(09-06-2019, 09:48 AM)مهر آباد نوشته: شما خیلی با هیجان زدگی معامله میکنید و نظر میدهید

نه واقعا اشتباه محاسباتی نداشتم اشتباهم معاملاتی بود. این چند روز که تعطیل بود من نصف پول رو زدم بیاد تو حسابم با فرض اینکه بازار برگشت خب دوباره خرید میکنم، هم پولم به خاطر تعطیلات دیر به حسابم واریز شد هم خاطرم نبود روزی 50 تومن و کلا صد تومن بیشتر نمیشه کشید. پولم تازه همین الان به حسابم واریز شد.
بیشتر اینطوری به فنا رفتم و گرنه امروز کل خریدم میتونست فقط 5 درصد بالاتر از فروشم باشه ضمن اینکه الان دیگه مطمئنم سهم به روند صعودی پر قدرت خودش برگشته و با خیال راحت خرید میکردم.

حالا خدا رو شکر وقتی سهمو فروختم در مورد سهم سم پاشی نکردم و ارزشش رو پایین نیاوردم تو کلامم حداقل کاپ اخلاق نصیبم میشه. Angel

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان