امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرکت با meysam_sh_2020
میثم جان از فردا باید رفت صندوق طلا خرید ، با این حجم خروج ارز به بهانه اربعین دلار دوباره میره بالای 15000 تومان و سکه حداقل 4.5 میلیون

نظر لیلاز درباره جلسه اقتصاددانان با حسن روحانی: در این باره خفه خون بگیریم بهتر است! 

پس خفه خون بگیر  Cool

(دیروز, 11:19 PM)مارسلو نوشته: میثم جان از فردا باید رفت صندوق طلا خرید ، با این حجم خروج ارز به بهانه اربعین دلار دوباره میره بالای 15000 تومان و سکه حداقل 4.5 میلیون

والا دلار بالای۱۵ واقعا سنگینه..

برای اونایی دلار واجبن تجویز میشه با دید سرمایه گذاری خیلی جذاب نیست .مگر چند ماه دیگه بگذره..و دلار کم یاب بشه! یا شرکت ها براشون مشکلی پیش بیاد و دلار وارد نشه! که فعلا هنوز هیچ نظری نمیشه داد!

من خودم انتظار داشتم صادرات شرکت ها ب مشکل بخوره که گویا این اتفاق هنوز رخ نداده! 

والکی ترسانده بودن ملتو Big Grin

در هر حال بازم زوده قضاوت کرد..و باید چند ماه بگذره...

اگه شرکت ها ب مشکل بخورن در اینده دلار ۲۰ هم میشه دوباره!

در کل بازار دلار هم بازار پر ریسکی شده!
اگه توافقی بشه در اینده دلار با سرعت میاد زیر ـ۹!

اگه تحریم ها شدید باشه میره بالای ۱۵!

در هر حال سخته پیش بینیش!

---

من اصلا دیگه نمیتونم اینده ایران رو پیش بینی کنم!

ولی تا الان هر کاری کردن ...نظام حفظ شده!

اگه این بار هم نظام حفظ بشه باید اسلام اورد دیگه.

اسلام واقعی Big Grin

خیلی ها گفتن  به ۴۰ سالگی نمیرسه این انقلاب!

تا ببینیم چی میشه...

چی بگیم والا...

همین رشد دلار تا اینجا هم بسیار مشکوکه! و بسیار کارشکنی کردن که ب اینجا رسیده..حتی میشه بهش گفت فتنه ارزی(-:

ما موقع انتخابات هم گفتیم مردم متحد نیستن دیگه و دو دسته شدن!

الان هم خیلی ها دوست دارن نظام سقوط کنه..
وبا افزایش نرخ ارز ...اینا روز ب روز ب خواسته هلشون ممکنه نزدیک تر بشن!

چون ملت تحت فشار دیگه هیچی حالیش نمیشه!

اونم ملتی که دو دسته شدن!

چی بگیم والا! ملت در معرض امتحان بزرگیه....

از چند ماه اینده!

ما با جنبه سیاسیش و نظام حاکم کاری نداریم!

ولی امیدواریم کشور همینطور ب عقب نره!

انشالا همه چی درست بشه...
حقوقی همچنان داره شرانل رو خیرات میکنه به کد های خودشون!

بعد میگید چرا من چند روزه دارم به حقوقیاش میگم حروم لقمه!

چون که حروم لقمن!

یابو ها دیروز پکرمان رو مفت فروختن!
این بازاری که من میبنم کارش سخته!

لذا در این چند روز انچه تونستیم فروختیم...و میکشیم بیرون!

بازاری که هیجانیه به درد ما نمیخوره!

گفتیم این بازار زین پس یا صف خریده یا صف فروش!
این بازار به درد ما نمیخوره (-:

سهام سودمون رو نگه میداریم...
پول نقد  داشتن بهتره برای این بازار.....چون نوسانی شده دیگه...

و زور نوسانگیرا بیشتره  Angry

حواله های دلار امروز رشد بالایی داشته به نظر!

سکه هم الان قیمت زدن 4500

البته بازار ارز و طلا 12 به بعد ....باز میشه

ما دیروز در مورد بازار صحببت کردیم!

ذوب دیروز صف خرید امروز صف فروش!

من همچنان میگم گروه وفلاد بیش از حد رشد کرده......

گروه فولاد!

چون چند ماه اینده مشخص نیست صادرات فولادی ها چی میشه!
بنظر میاد بازار ارز و طلا باز وارد فاز پلیس بازی شده!

جلوی معاملات اب شده طلا  رو هم گرفتن گویا Cool

بعد ۶ ماه تازه فهمیدن  بایدجلوی معاملات اب شده رو بگیرن.

یعنی تو همه چی عقبن Cool

?خیار و گوجه بکاریم !!

?حسین تهرانی

@bashgaheservatmandan 

?چند سال قبل به قصد تعویض خودرو به نمایندگیهای فروش خودروسازان مختلف ژاپنی اعم از تویوتا، هوندا، نیسان،.. در خارج مراجعه کردم. جدا از احترام شاهانه و خم و راست شدنهای متعدد، آنقدر شرایط خرید خودرو ساده، آسان و جذاب بود که دلم میخواست از هر نمایندگی دو الی سه عدد خودرو خریداری کنم!! هر چه چقدر من بیشتر ناز میکردم و شرایط میگذاشتم، فروشنده ها گزینه هایی جدید پیش روی من قرار میدادند! در نهایت از من میپرسیدند که دوست دارم هر ماه چقدر برای خرید خودرو هزینه کنم و من برای رد کردن پیشنهاد آنها، مبلغ بسیار پایینی را مطرح میکردم و با کمال تعجب آنها بازهم شرایط من را قبول میکردند!! ( حقیقتا دچار عذاب وجدان شدیدی شده بودم!!) 

?در ایران اوضاع کمی متفاوت است و این خودروسازان و فروشندگان خودرو هستند که بر مسند شاهی تکیه زده  و شرایط فروش و قیمت را مشخص میکنند!! خریدار بینوا کل پول را ابتدا پرداخت کرده و پس از ماهها انتظار، در بهترین شرایط خودروی بی کیفیتی را تحویل میگیرد!! بنظر میرسد که خودروسازان و دلالان در یک اتحاد استراتژیک با گرم کردن بازار خودرو و ایجاد قیمتهای کاذب، در حال خالی کردن جیب مردم و فرستاندشان به دنیای باقی با خودروهای بی کیفیت و ناامن خود هستند !!

?تا اینجای داستان را همگی میدانیم و نکته جدیدی در آن نیست. نکته ای که من بهیج عنوان متوجه آن نمیشوم این است که با این شرایط، چگونه میشود که خودرو ساز ژاپنی سودده و پولدار است و خودرو ساز ایرانی ورشکسته و بی پول!! چند روز قبل در خبرها خواندم که بدهی صنایع خودرو سازی به قطعه سازان داخلی، به مرز ۲۰  هزار میلیارد تومان رسیده و تعداد قابل توجهی از قطعه سازان تعطیل و نیمه تعطیل شده و بیش از ۱۵۰ هزار نفر از نیروی کار این واحدها تعلیق و یا تعدیل شده اند !!!! 

?یکی از دوستانم که سالها در یک خودرو ساز داخلی مشغول بکار بود، مطلب جالبی را برای من بیان کرد که چند سال قبل آنها قرارداد مشاوره ای را با یک شرکت ژاپنی امضاء کردند تا راه کارها و پیشنهاداتی توسط مشاور ژاپنی به آنها ارایه شود. در جلسه نهایی پس از ۴ ساعت ارایه جزئیات و آمارهای مختلف، پیشنهاد نهایی مشاور ژاپنی، تعطیلی کارخانه و کاشتن خیار و گوجه در زمین این خودروساز، برای داشتن بیشترین بهره وری بود !!!

?ممنوعیت خرید و فروش ارز در خیابان

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت اعلام کرد:
?از چهارشنبه هفته گذشته تاکنون ۸۵ نفر از دلالان و مخلان بازار ارز که با وقاحت تمام اقدام به قیمت‌گذاری‌های کاذب و خرید و فروش غیر مجاز ارز کرده بودند دستگیر کردند.
?۲۴۰ هزار دلار، ۱۷۵ هزار دینار، ۵۷۷۵ لیر و ۴۵۲۰ یورو به همراه هشت کیلوگرم طلای آب شده از جمله مواردی است که از این افراد کشف و ضبط شد.
?هرگونه خرید و فروش ارز در خیابان، چهارراه، معبر، میدان و... ممنوع است.
?تنها صرافی‌های مجاز و بانک‌ها اجازه خرید و فروش ارز را  دارند.
? @persian_bitcoin

? قیمت جدید خودروهای داخلی هفته آینده اعلام میشود

▪️منصور معظمی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید سایپا گفت: قیمت جدید خودروها هفته آینده اعلام می میشود هرچند این اصلاح قیمت ضررها را پوشش نمی دهد ولی از ضرر بیشتر جلوگیری می کند.
@Khodro_akhbar

هفته آینده؛ زمان اعلام میزان و نحوه توزیع بسته‌های حمایتی 

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
?تمام افرادی که حقوق آنها زیر ۳ میلیون تومان است واجد شرایط دریافت بسته‌های حمایتی هستند که یکشنبه هفته آینده میزان و نحوه توزیع این بسته‌ها اعلام خواهد شد. 
@BourseNews

روحانی میگفت کاری کنیم که ملت دیگه خودشون بگن نیاز به یارانه نقدی نداریم...و خودشون بگن ب ما یارانه ندید..

خخخخخخخخ

حالا اون بهکنار....یارانه کالایی هم اضافه شد که بدید ب مردم!

تو روحت حسن....
برخی دوستان فک میکنن بورس قمار خونست...

بورس بازی سخت ترین کار دنیاست... اونم تو ایران!

طرف بهش میگن سهم بنیادی نداره..میره وارد بازی میشه..

تو یک روز ۲۰-۳۰ درصد از دست میده!

بعد زمین و زمان رو فحش میده و میگه شانس ندارم..

منم تا پارسال فک میکردم شانس ندارم با این همه سابقه Shy

ولی شانس شاید ۲۰ درصد کار هم نباشه.. 

این صبر و تحلیل درسته ک میتونه ادموب سود برسونه تازه شاید...

چون در ایران هیچی مشخص نیست..

۷۰ درصد استرس ما به خاطر مسائل سیاسی و منطقست...وگرنه اگه این استرس ها هم نبود و این ریسک ها....هیچ کاری بهتر از بورس نبود Sad

در کل اول زیر پاتون و پششتون رو محکم کنید..

بعد پولاتونو بیارید تو بورس...چون امشب ک بخوابیم ..فردا صبح معلوم نیست چی میشه..

من به خاطر همین مسائل هیچکیو ب بورس دعوت نمیکنم....کارگزاری و شرکت سرمایه گذاری هم نمیزنم...چون تو ایران ریسک ها بالاست...خیلیا گفتن پولمونو بهت میدیم برا ما کار کن ولی قبول نمیکنم هیچ وقت...چون ریسک های داخلی و منطقه ای که هستیم بالاست! سرم درد میکنه مگه! گور پدر پول هم کرده!

پس فردا جنگ بشه کی جواب میده Big Grin

لذا  اول  زیر پاتونو محکم کنید بعد...بوزس بازی!

طرف خونه  رو فروخته اومده تو بورس....اگه دو تا خونه دارید مشکلی نداره یکیشو بفروشید بیاید تو بورس Big Grin  ولی اگه یکی دارید نه ابداااا...

ریسکش بسیار بالاست این کار...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان