امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرکت با meysam_sh_2020
تو این دو هفته اخیر...>>>>50 درصد سبدم تبدیل به شراز شد (-:

ریسک به ریوارد سهم >> 22 درصد...خخخ

ممکنه 10 درصد ضرر کنیم و ممکنه 100 درصد سود کنیم ! Big Grin 

شوخی  مگه Big Grin

فردا کفرا رو هم تبدیل به شراز میکنم!

کاغذ ما  سود بالا نشون میده ....برای این نماد ...

اخرش اینه ضرر کنیم دیگه ترس نداره .خخ

قابل توجه ترسوها.............(-:  تا ببینیم در اینده چه گزارشاتی میاد!

===

توصیه  ای ندارم.......

دلار ۴۱۸۴.به زودی بالای ۴۲۰۰ تثبیت...و اونور سال میریم برای ۴۴۰۰  انشالله.سهام دلاری رو عشقه! البته باز ریس بانک مرکزی میگه به خاطر سفر های خارجیه!! یه ماه پیش میگفت به خاطر پیاده روی اربعینه!   ۴ ساله چرت و پرت تحویل ملت میده!!هر روز میگه به زودی ارز تک نرخی...دیگه ارز زیر ۳۹۰۰ محاله تک نرخی... رو این قیمت تک نرخی بشه اگه بکشن خودشونو و بتونن تک نرخی کنن برای پالایشگاهی ها عالی.....ضمنا برخی فراورده های پالایشگاهی با ارز ازاد فروخته میشن..و خوش به حالشون....و خوش به حال ما در اینده?

امسال اگه بخوان میتونن ارز رو روی ۳۹۰۰ تک نرخی کنن...اگه امسال نخوان..و سال دیگه بخوان باید برن روی ۴۲۰۰ تک نرخی کنن!!
هر سالی که عقب بندازن باید برن بالاتر!! تا بتونن!

[عکس: sc62_sang_ahan.png]

واحیا رو چه میشود!

Big Grin

سبد رو با دو سهم واحیا و شراز میبندم ...تا 6 ماه هم صبر!  (با 70  الی80 درصد سرمایه)
 حد ضرر هم نداریم (-: هر چی میخواد بشه بشه!

شراز امروز 1410 >> تارگت ها 1600 - 1900-2400

واحیا امروزز 690 >> تارگت ها 730 - 800 - 1200 - 1500 
===============

با 20 -30 درصد هم نوسانگیری

================

سهم جدید معرفی نمیکنیم تا یکی از دو سهم فوق  حداقل 30 درصد رشدکنه.

در کل توصیه به سهامداری با سهام خوب دارم...

معاملات تعطیله دیگه تا سهام فوق به بار بشینه(-:

موفق و پرسود باشید.

سلام آقا میثم
آقا میخواستم بدونم واحیا روی چند برای شما تموم شده .
در شراز با شما همسنگر هستم

(05-12-2017, 11:35 AM)Irajkhan نوشته: سلام آقا میثم
میخواستم بدونم واحیا روی چند برای شما تموم شده .
آقا میخواستم بدونم واحیا روی چند برای شما تموم شده .

میخواستم بدونم واحیا روی چند برای شما تموم شده .

حدودا 650-660

هر چی بخرم دیگه فروشی نیست .
دلار امروز 4204 تومان

طبق  پیش بینی من دلار حداقل 7000 تومن میشه تا 1400 Big Grin 

واحیا رو بالا 2000 میفروشیم اون موقع Big Grin (سه تا سود مجمع هم میگیریم)

===

شراز هم فروشی نیست..صبر  کنید گزارش به گزارش جهش سود رو خواهید دید......هر جوری دوست دارن ملت معامله کنن!

من تصمیم رو گرفتم و سبدم رو بستم.......غیر قابل تغییره دیگه تا سود نکنم Big Grin

سهام با ارزش دلاریتون  رو دو دستی بچسبید...

==

دلار  مبادله >> 3530 ..دلار ازاد 4200

بهترین موقعیت برای پالایشگاهی هاست چون دلار مبادله به سمت دلار ازاد میره......

پس سهامداری کنید...حداقل 6 ماه..هر کی میخواد بفروشه و خارج بشه از پالایشگاهی بهتر بره (-:

بیت کوین:

تعداد کل بیت کوین ها ۲۱ میلیون هست و تا کنون ۱۶۷۲۲۱۸۷ بیت کوین استخراج و به استخراج کنندگان پاداش داده شده..و هر چی که میگذره استخراجش سخت تر و طولانی تر میشه.... 4277813 بیت کوین  دیگه مونده? بعد اتمام هر چی حجم معاملات بیت کوینی بالا بره! ارزش بیت کوین بالا میره ...چون محدوده!! و همین ۲۱ میلیون تاست! تا ببینیم چی میشه ! ایا دولت ها بیت کوین رو قبول میکنن یا نه

سلام بر میثم عزیز :
میثم جان نمیدونم جهرم را رصد میکنید یا نه حجم معاملاتش بخاطر خروج صادرات (البته معلوم نیست میخواد خارج بشه یا داره سبک میکنه )خیلی افت قیمت داشته دوستانی که از میزان فعالیت حهرم اطلاع دارن لطف کنن در میان بگذارند بنده هر چه تلاش کردم به جایی نرسیدم در ضمن جهرم برای سال 94 مبلغ 5ریال سود در مجمع تقسیم کرذه از کجا بوده عملیاتی یا غیره ؟بنظر من قیمتهای زیر 700خیلی کم ریسکه احتمال اینکه 600 هم تاچ کنه هست برای پله دوم تنها مشگل سهم از نظر من مجمع پیش رو است از این نظر که طولانی مدت بسته بمونه والا جهرم فقط یکبار قیمتهای زیر 1000تا  550  را دیده انهم زمانی که مدتی بسته بوده با حدود 40درصد منفی باز شده ولی چند روزی که قیمتهای پایین بود حجم بسیار  کمی  معامله شده و مجدد به بالای 1000 تا 1600 رسیده در اخر توصیه به خرید ندارم ولی خودم 700پله اول برداشتم شنبه احتمالا پله دوم مگر اینکه صادرات فروششو متوقف کنه
در ضمن یک افزایش سرمایه 121درصدی از اورده داره که موافقتش در کدال امده و مجمع روز 22 بخاطر تصمیم گیری برای همین مورده 

میثم جان اگر نظری دارید ممنون میشم بفرمایید
(05-12-2017, 10:31 AM)Meysam_sh_2020 نوشته: سبد رو با دو سهم واحیا و شراز میبندم ...تا 6 ماه هم صبر!  (با 70  الی80 درصد سرمایه)

===============

================

موفق و پرسود باشید.

آقا فلوله هاتونو فروختید؟
(07-12-2017, 12:47 PM)احد نوشته: سلام بر میثم عزیز :
میثم جان نمیدونم جهرم را رصد میکنید یا نه حجم معاملاتش بخاطر خروج صادرات (البته معلوم نیست میخواد خارج بشه یا داره سبک میکنه )خیلی افت قیمت داشته دوستانی که از میزان فعالیت حهرم اطلاع دارن لطف کنن در میان بگذارند بنده هر چه تلاش کردم به جایی نرسیدم در ضمن جهرم برای سال 94 مبلغ 5ریال سود در مجمع تقسیم کرذه از کجا بوده عملیاتی یا غیره ؟بنظر من قیمتهای زیر 700خیلی کم ریسکه احتمال اینکه 600 هم تاچ کنه هست برای پله دوم تنها مشگل سهم از نظر من مجمع پیش رو است از این نظر که طولانی مدت بسته بمونه والا جهرم فقط یکبار قیمتهای زیر 1000تا  550  را دیده انهم زمانی که مدتی بسته بوده با حدود 40درصد منفی باز شده ولی چند روزی که قیمتهای پایین بود حجم بسیار  کمی  معامله شده و مجدد به بالای 1000 تا 1600 رسیده در اخر توصیه به خرید ندارم ولی خودم 700پله اول برداشتم شنبه احتمالا پله دوم مگر اینکه صادرات فروششو متوقف کنه
در ضمن یک افزایش سرمایه 121درصدی از اورده داره که موافقتش در کدال امده و مجمع روز 22 بخاطر تصمیم گیری برای همین مورده 

میثم جان اگر نظری دارید ممنون میشم بفرمایید

سلام نظر خاصی  ندارم...

(07-12-2017, 01:10 PM)شهریار... نوشته:
(05-12-2017, 10:31 AM)Meysam_sh_2020 نوشته: سبد رو با دو سهم واحیا و شراز میبندم ...تا 6 ماه هم صبر!  (با 70  الی80 درصد سرمایه)

===============

================

موفق و پرسود باشید.

آقا فلوله هاتونو فروختید؟

5 درصد  سبد نگه داشتم..خیلی وقته  بیشتر از این درصد ندارم...

از وقتی که دو تا بچه  (از نظر تحلیل)  برا خودشون گروه زدن و ادعاشون شد ... (وحید - و بهنام) ...

خیلی حرفا رو به خاطر  بعضی مسائل نزدم ...

انشالا که موفق بشن ...و بازی به خیر و خوشی تموم بشه Big Grin

5 درصد هم برا این نگه داشتم ببنم این دو بچه چه میکنن Big Grin

فعلا که یک ساله نتونستن تکونش بدن!

===

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان