امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرکت با meysam_sh_2020
(11-01-2019, 11:18 PM)meysam_sh_2021 نوشته: داریم به ۲۲ بهمن نزدیک میشیم!
البته سیاست ....نمیشناسه!

فک کنم توییت های ظریف اینه که بعدا ب خاطر گندی ک در برجام زده...توسط تندرو ها ....مورد حمله و اذیت وازار قرار نگیره Big Grin  لذا کمی اومده سمت ...

(11-01-2019, 11:17 PM)باران63 نوشته: اتفاقا فارغ از بحث دارایی و انباشته برای همین نوشتم که سود ۵ ماهه اول امسالش بیش از دو برابر ۹ ماهه پارسال شده

با انباشته ۴۰ تومن و دلار ۳۳۰۰ و سود ۱۹ تومن ۱۴۰  تا ۱۵۵ معامله می شده
اخیرا هم ۱۸۰ بوده قیمت

الان با دلار ۱۱۰۰۰، ناو دوبرابر شده، انباشته ۶۶ تومن تا ۵ ماهه، افزایش سرمایه روی کدال و منتظر تایید بورس که غالبش از انباشته س و جهش سودآوری ( تازه اصل سود ۳ ماه اخر شناسایی میشه) قیمتش ۱۱۴ تومن !

البته اگه دقت کنی به معاملاتش به زور دارن نگهش میدارن برای گین سنگین تقدم
اخیرا هم کلی مزایده گذاشتن و با توجه به بهای تمام شده پایین داراییها روی ناو بسیار بالا، بخوان میتونن شگفتی هم خلق کنن

تقدم سهم های با تئوریک تک رقمی به خاطر اهرمش کلی داستان درست میشه چه برسه به این که الان به خاطر نزدیک بودن قیمت به اسمی و بحث انباشته، تمام شده تقدم برای دارنده سهم در میاد منفی ۱۲ تومن !! ( شخصا محاسبه کن)

فردا نگاه میکنم ببینم چیزی داره Big Grin

گزارش فعالیت ماهانه ی ماه ۴ ام رو هم ببین
سود ۵ ماهه امسال با رشد بسیار خوب نسبت به ۹ ماهه پارسال و پیرارسال
رشد متناوب سود انباشته
افزایش سرمایه پیش رو
و وضعیت تکنیکی سهم رو هم چک کن

قبل از رشد دلار در گزارشش، سود امسال حدود ۲۳ تومن پیش بینی شده توسط شرکت روی کدال
تی اس ای ولی ۱۸ تومن نشون میده Big Grin
یعنی با پی به ای ۵ یه ۳۰ تومن اختلاف فقط همینجا خطا داره معادل ۲۵ درصد بازده

از این انباشته که طی سالیان جمع شده هم ۲۷ تومنش داده میشه به عنوان سهم جایزه به سهامدار فعلی ، قبل مجمع فوق العاده که به زودی برگزار میشه

تمام شده سهم در میاد ۸۸ تومن با ناو بالای ۵۰۰ الی ۶۰۰ به گفته مدیران شرکت
با سودآوری همیشگی که داشته و بازی تقدمها
اخیرا به ازای هر سهم فقط ۱۲ تومن امین یکم خریده Big Grin

خلاصه کم ریسک تر از این سهم فعلا ندیدم در بورس
صد البته که بازده بانک سرمایه و سایر زیان ده ها میتونه بیشتر هم باشه ولی ناگهان به قیمت نابودی
صفحه قبل  یک چندخطی نوشتیم ک تحلیلی هست که نظامیان امریکایی از سوریه خارج نشدن و این برای فریب افکار عمومیه!! واتفاقا نقشه ی شومی دارن..

الان دارن میگن یک نظامیم از سوریه خارج نشده...

الان اونو بزاریم کنار این همایش ضد ایرانی!!!

[size=undefined]
نمایش من[/size]

[size=undefined]یک افراطی ضدایرانی وارد حلقه ترامپ شد[/size]
دونالد ترامپ، ریچارد گلدبرگ را به سمت سرپرست مقابله با «سلاح‌های کشتار جمعی ایران» در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، ریچارد گلدبرگ که یکی از افراطیون آمریکایی در زمینه مسائل ایران است را در شورای امنیت ملی آمریکا به عنوان سرپرست مقابله با آن‌چه سلاح‌های کشتار جمعی ایران خوانده شده، منصوب کرده است.
گلدبرگ در نوشتن لایحه‌ای که به دولت اوباما کمک کرد تا تحریم‌های پیش از توافق هسته‌ای را بر ایران اعمال کند، مشارکت داشت. وی همچنین در ادامه با بنیاد دفاع از دموکراسی که حامی اعمال فشار حداکثری بر ایران است، همکاری کرد.
وی دولت ترامپ را برای خروج از توافق هسته‌ای ترغیب کرد، در حالی که مقامات پیشین از جمله رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه و اچ‌آرمک‌مستر، مشاور امنیت ملی از رئیس جمهور درخواست کردند تا در این توافق بماند. ترامپ این افراد را با افراطیون ضد ایرانی یعنی مایک پمپئو و جان بولتون جایگزین کرد.
به کار گماردن گلدبرگ نشان می‌دهد که رئیس جمهور آمریکا علیرغم تصمیم خود برای خارج کردن نظامیان آمریکا از سوریه و اعلام اینکه ایران در سوریه «هر کاری بخواهد می‌تواند انجام دهد» هنوز هم خواهان مواضع افراطی علیه ایران است.
گلدبرگ از زمان اعمال دوباره تحریم‌های آمریکا علیه ایران، ترامپ را تشویق کرده است تا ارتباط تهران را با سیستم پیام‌رسان مالی سوییفت قطع کرده و معافیت‌های نفتی داده شده به کشور ها را نادیده بگیرد.

برای  شروع جنگ نیاز به بهانه ایه...و یک اجماع جهانی... Cool

فعلا از همایش شروع کردن...

یعنی باور کنید لحظه ای بدونن که گزینه نظامی جواب بده درنگ نمیکنن...و فعلا محاله چنین ریسکی ... Big Grin  

مگر اینکه در ایران اتفاقاتی رخ بده...

عادلانه بخوایم قضاوت کنیم ایران واقعا برای امریکا تهدیده (-:

صد هزار تا موشک دادن ب حزب الله Big Grin

حالا صد هزار تا شاید اغراق باشه ولی ده هزار تا ...

اون طرف تا یمن رفتن... Cool 

و امریکا چاره ای نداشته جز این ک تحریم کنه Sad Cool

خیلیا میگن همین اخوندا روخود امریکایی ها اوردن!
واینا داستانه!

ولی من این نظریه رو قبول ندارم(-:

ایران  واقعا تهدیده....برا امریکا....
ماشین های برقی به زودی جاده ها را تسخیر می کنند!

قیمت جهانی باطری از سال 2010 تاکنون 85 درصد کاهش پیدا کرده است.
براساس پیش بینی BloombergNEF، انتظار می رود که میزان ذخیره سازی باطریهای لیتیوم تا سال 2030 به میزان 14 برابر افزایش یابد و میلیون ها وسیله نقلیه الکتریکی به جاده ها بیایند.

این گزارش پیش بینی می کند که تقاضا در سال 2030 به میزان  1851 گیگاوات ساعت خواهد رسید (تقاضای فعلی 132 گیگاوات است)

?⭕️ آکادمی اقتصاد
?⭕️ @eghtesadiat

خودروی بنزینی معنی نداره دیگه ۱۱ سال دیگه    Big Grin

حتی در همین ایران   Cool

عقل اصلا اون موقع اجازه نمیده...که بیای بیرون و هوا رو الوده کنی Sad

۱۱ سال پیش باید میرفتی کارگزاری فرم پر میکردی که اقا فلان سهمو برا من بخر (-: انلاینی وجود نداشت... Cool

الان عقل اجازه نمیده ک بری هر روز کارگزاری Big Grin

سهم هایی که  قبلا صفی نداشتن..امروز یا این هفته یهو صف بشن نشان از رانت قبل از اومدن گزارشاته (-:

البته در این بین رکب زن هم زیاده (-:

ولی گفتیم بدانید..این هفته هفته رانت داراست (-:

لذا این روزها برخی  صفوف خرید نشانه رانت و گزارش خوب بعضی شرکتاست(-:

خرید کمی پاسا و شرانل .....شرانل دیگه چیزی برای از دست دادن نداره (-:

فروش کمی پتایر.....وپست!
خرید کمی پکرمان! تایر سازها  با هم تعویض شدن Big Grin کمی پتایر دادیم کمی پاسا و پکرمان خریدیم! Big Grin

خبری در این صنعت باشه برا همست!

شرانل زیر 720 تا 600 چیزی برای از دست دادن نداره...لذا خریدنی میشه تا فروشی! Big Grin بفروشن میخریم Big Grin

کمی چکاپا هم داشتم ..فروش زدم ته موندشو!

شدوص یک کوچولو فروش زدم..گناه دارن تو صفن (-: ولی بازی اصلی بعد افزایش سرمایه(-:

فلات بازیش پیچیده شده کمی! نمیدونه کدوم وری باید بره..خخخ

دوس نداره که بریزه...ولی قدرت بالا رفتن هنوز نداره!

فک نمیکنم گزارش 9 ماه ی شرانل بد باشه!

مهر وابان ترکوند..اذر  یه 30 میلیاردی کم فروخت!

ببینیم دی چه کرده! بعید میدونم 9 ماه ی شرانل  خوب نباشه!

شسینا هم باید صبر کنیم گزارش بیاد...ببینیم باید به کدوم سمت بره! 

البته زیر نظره تا وقتی گزارش بده!

فسقله سهم...  Big Grin

گزارش دلر هم نباید باشه (-:

بد باشه

پاسا یک هفتست در گیر با 300 هست (-:

اخزا 624 بخواد اینجا بمونه تا اخر هفته سودش معادل 23 درصد میشه....(-:

فلات یکم بهتر شد!.........

بالای 350 بمونه خوبه!

سخوز همه چیش عالیه ....... فقط ........

افزایش سرمایش روند رشد و رالی سهمو ممکنه کمی طولانی کنه!

وگرنه اگه افزایش سرمایه نمیداشت...امروز یک صف خوبی براش تشکیل میشد

یکم روند رشد سهم برای بز خری حق های سخوز به تاخیر مممکنه بیوفته!

شاید هم به تاخیر نیوفته! ولی معمولا افزایش سرمایه رشد و رالی سهمو عقب میندازه!
[عکس: e99s_screenshot_2019-01-12-11-07-11-1.png]

پ ن:  بذر امامزاده موجود است .کسی خواست بیاد پی وی Big Grin

دلار 11500

9500 کجا...11500 کجا!   خخخ

فقط چند روز زیر 10000 دووم اورد!

دلار از کف 4-5 ماهش ! 20 درصد بالا اومده! 

بارها گفتیم دلار 10 برای ما جذابه Big Grin Cool  

همتی میتونه بسم الله....بیارش زیر 10 Big Grin

تازه این کار بلدشونه!

شسینا باز هم از منفی 5 به مثبت 2  Big Grin

واقعا نمیشه حدس زد کدوم طرفی میخواد بره (-:

فسقله سهم....

حتما باید گزارش 9 ماهه بیاد تا ببینیم به کدوم سمت میره!

میگن ملت رو نا امید نکن! خوب چرا نتونستن دلارو زیر 10 نگه دارن!

الکی بیایمی امیدواری بدیم خوبه!

خرید کمی ریشمک!

دو ماه دیگه میره مجمع ریشمک!

شرکت در اوج سود اوریه! باید دید با این همه سودی که به دست اورده قراره چیکار کنه (-:

در این شرایط تحریم ارزندست (-:

305 تومن سود شرکته! که اگه تقسیم کنه در مجمع قیمت سهم بر میگرده به 860! (-: که بازم ارزندست با این دلار 11500 ی!

سایپا>>> به دليل متنوع بودن محصولات نرخ ميانگين قبلي فروش محصولات و همچنين نرخ هاي جديد فروش محصولات به صورت ميانگين محاسبه و دراطلاعيه ثبت شده ، ليكن صورت ريز نرخهاي جديد فروش محصولات در فايل پيوست اعلام گرديده است . در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليد كنندگان مي باشند ، افزايش قيمتهاي فوق براي خودروهاي تعهد شده از تاريخ 1397/06/01 لغايت 1397/09/30 اعمال مي گردد و براي تعهدات بعدي براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار منظور خواهد شد
اول وقت معلوم نیست کدوم الاغی شسینا منفی 5 داد!  مارو ترسوند... Big Grin

واقعا بازی پایاپاییست (-:  اول وقت فک میکنی  خبری نیست! اخر وقت میبنی دعوا برا خریدش! Cool

عملکرد سه ماه سوم شسینا.....مهمه که تا یک هفته دیگه مشخص میشه! و میاد رو کدال...تازه بعد اون گزارش میشه تحلیل کرد!

در حال حاضر توصیه ای ندارم!

یکی از کانال ها سیگنال خرید دارو رو داد!

ببینیم با اون کانالشون چه میکنن..عرزه دارن صفش کنن ...خخخ

حقوقی هم مثل بنز داره میفروشه خخخ

منم یکم خریدم ..چون حقوقی خیلی داره میفروشه(-:

گفتم یکم کمکشون کنم..خخخ

سکه رو به بالا ک میره زنگ میزنن Cool

یک سوم سکه هم الان فروختم...امیدوارم همتی کم نیاره Big Grin این مهره بی اعتبار بشه رفتیم برای دلار ۱۵۰۰۰

البته برا ما اتفاقی رخ نمیده Big Grin ما ریشمک میخریم اگه سکه جامون گذاشت... Big Grin

البته برا ما اتفاقی رخ نمیده Big Grin ما ریشمک میخریم اگه سکه یا دلار جامون گذاشت... Big Grin

اگه هم اومد رو ب پایین که میزارم سر جاش!

ولی بازار ارز و سکه از ما زرنگتره Shy
 و بعید میدونم بتونم بزارم سر جاش...

به جاش باید ب سهام دلاری فک کنم Sad  پیش بینی خودم اینه تا ۲۲ بهمن دلار نتونه ۱۲ رو رد کنه...تا ببینیم چی میشه...رد کردن ۱۲ قبل ۲۲ بهمن اتفاق جالبی نیست!
دلار 11800  الی 12000 !!!

بی شرفا الکی به ملت میگن بیاید دلارتونو بفروشید....نفروشید ضرر میکنید!!! ملت صف میبندن برا فروش  ..زیر 10000 میفروشن!

الان اون 20 درصد ضررو کی پاسخگوست!!!  20 ذرصد پایینتر فروختن رو الان کجا جبران کردن!!!

سکه 3.900.... 3950.....

ما که  فردا به جا سکه هایی ک   امروز فروش زدیم ..یک سهم دلاری میخریم....احتمالا ریشمک (-:

(09-01-2019, 04:55 PM)meysam_sh_2021 نوشته: ایران خودرو دیشب قیمت محصولات رو اعلام کرد.

از نظر من قیمت هاش عالیه و مفته    Cool

با حداقل سود داره میفروشه!

۲۰۶ تیپ دو مثلا قبل گرونیا ۳۶ بوده...

الان شده ۴۷!

اگه این قیمت دادن ب کسی Big Grin بخرید...

من فک میکنم این قیمت تا یک سال دیگه هم به کسی ندن...که با خواب پولش  در میاد ۵۷ میلیون..خخخ

البته به اونایی ک قبلا ثبت نام کردن شاید به این فیمت بدن(-:

در کل نسبت به بازار ازاد! خوبه قیمت ها...

دهه فجر میریم سراغشون Big Grin

خوب گویا از این خبرا نیست..تعهدات تا اذر ماه رو این قیمت ها میدن!

اذر به بعد باید 5 درصد زیر نرخ بازار خرید!

خودرو گرون تر نشه !! ارزنون تر نخواستیم! Big Grin     با این تفاسیر دهه فجر نمیریم سراغشون ..دیوانه ایم مگه  ! ثبت نام کنیم که 5 درصد زیر قیمت بازار بخریم! گور پدرتون ...سال 99  منت ملتو میکشید ....که خودرو بفروشید Big Grin  

98 هم چون ملت همه رو خریدن بکنید تو پاچشون! خخخ

مملکت  در پیت....بعد 22 بهمن باز خون ملتو می میکن!

ما گفتیم اگه قراره با این قیمت بدید که بخریم..خخخ
که اون قیمت ها برای اوناییه که تا اذر ............

گفتم اگکه دادن بخرید(-:

ما گفتیم ..زین پس روی نادانی دولت و هر کس دیگه ای که الکی برای خودش قیمت چرت و پرت تعیین کنه سود میکنیم! و روی ندانی مسئولین حساب باز میکنیم!

میخواد رئیس کل بانک مرکزی باشه...یا هر فردی که گیر بیاریم اجناسشو مفت بده ....هر جا سوراخی باز باشه(-:

باید واقعیات کشور رو بپذیرن.....

اقتصاد دستور پذیر نیست....

ترامپش داشت نفتو بیش ز حد میاورد پایین ...بورسشون فاتحش خونده شد چند روز!

بعد گفت غلط کردم!

یا فدرال رززو نرخ بهره رو خواست بالا ببره! فاتجه بورسشو خونده شد! یعنی حباب رو نمیتونن بشکنن مگر هزینه بدن!
همون امریکایی هم گندی زدن به اقتصاد.......که نمیتونن دیگه جلوی اون حبابو بگیرن!

حالا تو ایران بیای ...فلان کالا رو با دلار 8000 بدی ..فلان کالا رو با 4200..فلان رو با 12000....

اون طرف حقوق کارگر جماعت 200 درصد زیر خط فقر باشه....مگه کشکه اقتصاد! که هر غلطی بخواید کنید!

یک جاشو الکی دستکاری کنید از صد جاش میزنه بیرون!....لذا اقتصاد دستور نمیپذیرد...........

نادان خودتونید ....ملت رو چی فرض کردید!
یکی از دوستام حسابداری گفتم چند جلسه بیارمش ببینم کارایی ک ازش میخام میتونه انجام بده ...که یه پولیم بهش بدیم....در عوض خودم وقت کمتری بزارم..خلاصه یه چند ساعتی...وقت گذاشتیم دیدیم نه.. هر کسی را بهر کاری ساختند...از این چیزی در نمیاد Big Grin بره همون سراغ کار خودش بهتره...  Big Grin

حیفه ک راحت پول در بیاره Sad

ملت فقط دنبال اینن الکی یه حقوقی بگیرن!!

فعلا باید بگردم تو این دانشجو ها و فارغ التحصیلان حسابداری ببینیم یک استعدادی میتونیم کشف کنیم با کمترین دستمزد...  Big Grin که واقعا  کار کن باشن. ..وعلاقه ای داشته باشن(-:  یه چهار تا حرکتی  و تحلیلی هم از خودشون بزنن!" بورس بازی باید تو خون ادم باشه Big Grin  هر کسی نمیتونه بشینه کار تحلیلی کنه! !" تازه یکی دو سال باید بشینه فقط شرکتا رو بررسی که تازه شاید در شرایط مختلف اقتصادی بتونه چهار تا سهم معرفی کنه خاص اون شرایط اقتصادی!!

ب من میگفت دقیقا باید چیکار کنیم..بهش گفتم هیچی روزی یا چند روز بک بار یک شرکتو بررسی میکنی ..و تحلیلاشو اپدیت میکنیم...همه این اپدیت کردن ها روزی ب کارمون میاد....و ازاین اطلاعات پول میکشی بیرون. Big Grin  واج و واج مونده بود..خخخ 

من هی خودم میخوام وقت نزارم..نمیشه...پول از کجا در بیاریم اگه وقت نزاریم Big Grin

-----

بگذریم...بشینم ریشمکو بررسی کنم ببینم از توش چیزی در میاد..ب درد بخور هست یانه!    Big Grin

91 میلیارد ا ین شرکت سود گرفته از تحریم ها (-: با 50 سال سابقه! بعد 50 سال تلاش از بدو تاسیس تازه شرکت به بار نشسته!

وقتی قانونی میشه سود کرد! چرا دلالی! (-:

یکمی انگیزه بدیم به فعالان اقتصادی!

پارسال از 142 تومن سود 130 تومن رو تقسیم کرده!

پس امسال هم میشه به تقسیم سود خوب فکر کرد...

گیاه شیرین بیان از جمله گیاهان دارویی خودرو است و کمتر مورد کشت قرار گرفته است . قسمت مورد
استفاده شیرین بیان ، ساقه های زیر زمینی و ریشه های گیاه است که دارای ترکیبات مختلفی می باشد . مهمترین
ماده ای که موجب شیرینی شیرین بیان می شود ترکیب موجود در ریشه گیاه بنام اسید گلیسریزیک است که 53
برابر شکر شیرینی دارد .
این گیاه دارای خواص درمانی فراوانی مانند درمان زخم معده و سرطان معده ، درمان سوء هاضمه ، از بین
بردن نفخ معده ، برطرف کردن زخم و التهاب دهان ، تهیه انواع شکالت و شیرینی و ... می باشد.

پس الکی سمشو نزاشتن شیرین بیان! 53 برابر شکر شیرنی داره (-:
خوبی ریشمک ب اینه که هنوز طرح توسعش رو قیمت سهم تاثیر نذاشته (-:

سهم نظرمونو ب خودش جلب کرده(-:

--

با طرح توسعه تولید شرکت دوبل میشه!
در این صورت اگه دلار بره بالای ۱۲ سودهای خوبی از توش در میاد(-:

حین تحلیل کمی هم مغزمان سوت کشید Big Grin 
چ سودهای مفتی ب دست اورده..

لامصب کارخونه چاپ ریال بوده امسال(-:

تازه ته اخرین گزارش ماهه زده ۱۰۰۰ و خورده ای موجودی انبار داره!! 

تا وقتی تحریم برقراره ریشمک در سبدما خواهد ماند  Sad

توافق چین و آمریکا در موضوع #جنگ_تجاری یک تهدید استراتژیک برای ایران است

ساختار وزارت خارجه چین مشابه کشورهای غربی بوده و دپارتمانهای کشورهای مختلف بروی هم اثرگذار هستند ? با توجه به مذاکرات تجاری آمریکا-چین و حساسیت آمریکاییها بروی #تحریم ایران، اخیرا میز آمریکا در وزارت خارجه چین دستور داده تا مجوز صادرات ExportLicense کالا و مواد اولیه استراتژیک به ایران محدود شود!

در همین راستا، کونلون بانک چین چند روز قبل اقدام به محدودکردن انتقال پول ایران به غذا و دارو نمود و همه را غافل گیر کرد... بعلاوه صدور مجوز صادرات برای مواد اولیه تولید #آلومینیم و #فولاد نیز از سوی چین متوقف شده است

#کامودیتی ?مذاکرات اقتصادی چین-آمریکا حدود 2 ماه دیگر تا نتیجه فاصله دارد و به نظر میرسد بزرگترین ریسک اقتصاد جهان در حال برطرف شدن باشد که میتواند شرایط را برای رشد قیمت #نفت و #مس و #فولاد و آلومینیم و ... فراهم آورد?? با اینحال، این توافق یک تهدید جدی برای تداوم حضور ایران در #برجام ایجاد میکند و نتیجه آن، تبعیت سیاست خارجه #چین از دستورات آمریکا در قبال ایران خواهد بود که اثرات آن در حال بروز است
@Commodities

خدا اخر عاقبت همه ما رو در این دور از تحریمای ظالمانه امریکا ختم ب خیر کنه!!

من خودم ادم خوش بینی نیستم...وفکر میکنم الان تازه روز خوش ماست!
روز های سخت هنوز نیومده!!

من نگرانم نگران...نگران سال اینده همین موقع ها..

وقتی ذخایر دلاری ....رو ب کاهش...

من نگرانم نگران...نگران سال اینده همین موقع ها..

وقتی ذخایر دلاری ....رو ب کاهش...
گروه خودرو امروز گویا مورد توجه بازاره!

یه 15 هزار میلیاردی گویا بهشون کمک کردن ناقابل! خخخ

برو بریم سفته بازی در گروه خودرویی

خرینگ صفش کمه (-:

خرید کمی وبملت...........برای نوسان

وپست رو گفتیم 220 ...که امروز زد!

شدوص هم کاریش نداریم تا بعد افزایش سرمایه بیوفته یه گوشه!

خرینگ رو گفتیم یه عده رو پرت کردن بیرون چند روز پیش..یه عده گاو...

بانک ملت بالای 270 تثبیت بشه بعدش 300

کمی پکرمان اضافه شد

بالای 370 بره بعدش 420!

ملت منتظرن سایپا باز بشه برن تو صف!

گزارشات 9 ماه خودرویی ها قطعا افتضاحه.......ولی بازار سفته بازی دوست داره!

ما هم زین پس با این یزا کاری نداریم...نوسانمونو میگیریم....

همه سهما خوبه (-: در روند صعودی! به دید نوسان!

خرید کمی پاسا

بازی خودرویی ها شاید تا عید ادامه پیدا کنه...

بعدش ترامپ .......ترمز خودرویی ها رو میکشه.....(-:

بانک ملت به خاطر بازگشایی خودرویی ها کمی شل کرد..ولی به نظر بعدا سفت کنه!

دلر هنوز معامله خاصی نشده...ببنیم گزارش 9 ماهش چطوره (-:

دعبید با 100 تومن سود ......سوپر حباب........دلر با 200 تومن سود 730!

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان