امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت خرید
این برگشت بازار موقت والکی نیست بلکه موج 5 شروع شده و بازرار گیج میزنه و شک داره خیالتون راحت باشه هرسهمی می خواین بخرید این رشد ادامه دار هست و موج 4 تموم شد.دنبال حجم معاملات و غیره نباشید اینو تو کتابها نوشتن تکنیکال واقعی اونه که تو بازار تجربه کرده باشید بازار رو نمیشه تو کتابها حبس کرد.اونی که تو کتابها می خونید اغلب اتفاق می افته نه اینکه اجبار باشه اتفاق بیافته. به نظر من کم کم ترس معامله گرا می ریزه و حجم معاملات در حین افزایش قیمتها اضافه خواهد شد.منتظر افزایش حجم نمونید.این موج صعودی 5 موجی خواهد بود . الان در موج یک هستیم و فکر کنم تا آخرای هفته دیگه ادامه داره و بعدش موج 2 اصلاحی شروع میشه. من آخر هفته دیگه نقد میشم.تا تو اصلاح موج 2 نباشم. و با شروع موج 3 صعودیش دوباره وارد می شم.بازار تا 220000 واحد اولین هدف این موج 5 اصلی خواهد رفت. اونجا به خواجه نصیرو دارو دستش بستگی داره که خالی کنن یا تا هدف بعدی بازارو بالا ببرن. اونجا باید تصمیم گیری کرد برای خداحافظی و یا همچنان موندن
....!
یک نکته در مورد پالایشی ها باید عرض کنم. با توجه به ماهیت شرکت های پالایشی که نفت خام استخراج شده رو خریداری کرده و از اون برش های مختلف نفتی تولید میکنن وقتی کرک اسپرد بنزین حدود 1.38 باشه و کرک اسپرد گازوئیل 500، با قیمت نفت خام 55 الی 60 دلار پالایشگاه ها در بهترین حالت سود دهی خواهند بود. البته محاسبات سود پالایشگاه ها با توجه به کیفیت تولید محصولشون متفاوته. اینو برای اونهایی نوشتم که با قیمت جهانی میرن تو صف فروش و خرید...
نزدیک به 10 میلیارد دیگه شپلی بخرم دیگه به بورس نگاه نمیکنم.

بورس را میسپاریم برای بقیه.
(03-12-2018, 05:17 AM)مهدی نوشته: نزدیک به 10 میلیارد دیگه شپلی بخرم دیگه به بورس  نگاه نمیکنم.

بورس را میسپاریم برای بقیه.

خخ
از ثنوساغافل نشوید.
https://telegram.me/sarmayehdaran
فخوز را دریابید-افزایش سرمایه از انباشته 80 درصد 20 درصد آورده
افت قیمت از 1145تومان تا این قیمت
معامله بلوکی 1045 در چند روز آینده
ایران مرینوس ----- نمرینو

الان تو منطقه ضعیف تر از املاک ایران مرینوس ، زمین 4000 متری رو 82 میلیارد تومن آگهی کرن ، به نظر شما زمین 50 هزار متری ایران مرینوس که همه بر بلوار هستش و کنار میدان میثم هست باید چند باشه ؟
نکته جالب اینکه زمین های بر بلوار گلستانه و بلوار امین کاربری اش تجاریه و ارزش بیشتری داره!

[عکس: bmzk_سالاریه_80_میلیارد.png]

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان