امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت خرید
(15-02-2018, 12:05 PM)پوشکین نوشته: دوست عزیز وام کهمدا از صندوق توسعه هست و این وام نه تنها ریسک نداره بلکه در اینده شدیدا به نفع شرکت هست .اگر خواستید در پی وی عرض میکنم ولی موافقم تا زمانی که طرح راه نیافته سهم نمیتونه حرکت بکنه به خصوص که سرمایه گذاری اعتبار ایران ۱۵ میلیون سهم اش ازاد بشه فروشنده هست به هر قیمتی و همه صندوق ها و شرکتهای وابسته به مجموعه سامان همگی شدیدا فروشنده هستند حتی در مجمع افزایش سرمایه اقای گروسی و خوش رو را خر  خطاب اقای ضرابی به دلیل فروش های ناشیانه.

خوبه، پس حواست بوده که اعتبار ایرانیان همه رو فروخت و بقیه هم بعد از آزاد شدن میفروشه. بقیه هم میدونم خیلیشون حق تقدمهاشون رو فروختن.
من تو مجمع افزایش سرمایه نبودم ولی تو مجمع تقسیم سود نقدی بودم و اون حرفی که زدم رو خود فخیم هاشمی زد. البته گفتش ارزش ذاتی (جایگزینی) شرکت بیشتر میشه (وقتی وام رو بگیرن و طرح راه بیفته) ولی اینم میدونیم که چند ساله نیما آزادی هم از ارزش جایگزینی سیمانیها میگه ولی بازار به کیفیت سودسازیشون توجه کرده نه ارزش ذاتی.
منم موافق به خوب بودن سهم هستم و سهامدارشم (البته اگه یادتون باشه اوایل امسال تو تاپیک کهمدا مخالف بودم و موافق کگاز بودم و در صورت فروش به موقع کگاز، سود خوبی نصیب کگازیون شد).
من این سهم رو با این علم خریدم که تا زمان ثبت افزایش سرمایه و حتی بعد از اون (به خاطر فشار فروشی که امثال صندوق اعتبار ایرانیان ایجاد میکنن) سهم حرکت خاصی نداره و حتی ممکنه نزولیتر هم بشه واسه همین پله ای بهتره خرید از همین قیمتا.
اگه خبری از مجمع افزایش سرمایه دارید به اشتراک بذارید.
در ضمن امیدوارم اقای ضرابیه هرچه سریعتر به قولی که جهت بازارگردان تو مجمع داده بودن عمل کنن
میخواستم نظر دوستان را در مورد مس تکنار را جویا بشوم ایا در این قیمتها با توجه به قیمتهای جهانی بالای 6500 دلار ودلار بالای 4300 تومان وافزایش ظرفیت شرکت به بالای 5000 تن وقیمت سهم بالای 650 تومان برای خرید مناسب است
ارزنده ترین گروه بازار گروه سهام رویی هست
مخصوصا کیمیا فراور کبافق

#روی پیش بینی رشد 21% قیمت تا سال 2019

کنفرانس انجمن جهانی روی #IZA در کالیفرنیای آمریکا در حال برگزاری است و دیروز مکنزی با ارایه یک گزارش تحلیلی، قیمت این فلز در سال 2019 را با رشد 750$ نسبت به قیمت فعلی معادل 4300$? پیش بینی کرد
? بازار جهانی شاهد افت تولید 2.3 میلیون تنی در سال 2016 و 2017 بوده که باعث شده کنسانتره تولیدی بجای چین روانه بازارهای اروپا و ژاپن و کره جنوبی شده و عامل فشار بر چین (بزرگترین مصرف کننده دنیا) شده و ضریب TC مربوط به هزینه تبدیل کنسانتره به شمش روی را به پایین ترین سطح سالهای اخیر رسانده، به گونه ای که در کنفرانس برخی صحبت از 90$ ?برای سال 2018 میکنند (رقم سال 2017-172$)

?موجودی روی دنیا امروز به تنها 6 روز مصرف کاهش یافته که نسبت به 14 روز مصرف در ژانویه 2017 کاهش زیادی دارد که انگیزه لازم برای رشد قیمت را فراهم میکند

?بانکها همچنان در مقابل فاینانس پروژه های بزرگ معدنی مقاومت میکنند و این موضوع باعث شده تا با وجود انتظار رشد 2.2%+ تولید روی دنیا، بازار در درازمدت با کسری عرضه مواجه شده و فاقد پروژه بزرگ روی در مسیر توسعه باشد

Wood Mackenzie? The global zinc market is riding a wave of solid demand and historically low stock levels, leading to a cyclical uptick that will peak at $4,300 per tonne in 2019!... Exchange stocks tumbled to a total of six days of global consumption in January 2018 from 14 days in January 2017 @Commodities
وساخت فرصت خرید این شرکت تو گروه خودش دارای پتانسیل های بالایی هست زیر مجموعه های اون همه سود آوری داشتند قبمت سهم الان 228تومان بسیار ارزنده هست
کهمدا در این قیمتها عالیه. فرصت ورود در کهمدا را از دست ندهید
وسین در قیمت های فعلی بی شک فرصت خرید هست
تعدادی شپنا را چند روز گذشته فروختم و بجاش خاور و خکاوه و زامیاد خریدم.
وساخت گنج گروه ساختمان فرصت خرید قیمت امروز 220
(26-02-2018, 07:35 PM)علی خوش متظر نوشته: وسین در قیمت های فعلی بی شک فرصت خرید هست

یک هفته ای ده درصد داد  Big Grinسهم خوب تو بازار فعلا ثنوسا و وساخت رو پیشنهاد میدم بلوک کرمان به زودی آگهی میشه اون وقت تازه بازار متوجه وساخت خواهد شد Heart
(03-03-2018, 09:48 AM)علی خوش متظر نوشته: وساخت گنج گروه ساختمان فرصت خرید قیمت امروز 220

امروز تقریبا 6میلیون معامله بلوکی تو کف قبمت!!! انجام شد تو این قیمتها فقط و فقط فرصت خرید هست برای یک بازی خیلی بزرگ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: mmy، 2 مهمان