امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت خرید
گروه خودرو مخصوصا خپارس و خکاوه فرصت خرید خیلی خوبی هستند
سودآوری برخی پروژه های شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس

سودآوری ویلایی رویان = حداقل 20 میلیارد تومان     درصد پیشرفت فیزیکی = 10 درصد
سودآوری تجاری تهرانپارس = 40 میلیارد تومان     درصد پیشرفت فیزیکی = 41 درصد
سودآوری تجاری مروارید = 51.6 میلیارد تومان     درصد پیشرفت فیزیکی = 52 درصد
سودآوری ویلایی کلارآباد = حداقل 20 میلیارد تومان    درصد پیشرفت فیزیکی = 21 درصد
سودآوری ارکید 2 = 16 میلیارد تومان             درصد پیشرفت فیزیکی =16 درصد
سودآوری نیلوفر 1 = 10 میلیارد تومان         درصد پیشرفت فیزیکی = 67 درصد
سوداوری گلبرگ 1 و 2 و ارکید 1 = 20 میلیارد تومان    درصد پیشرفت فیزیکی = بالای 20 درصد
سودآوری ویلایی سروستان = 20 میلیارد تومان   درصد پیشرفت فیزیکی = 93 درصد
سوداوری مسکونی و تجاری المپیک = 38 میلیارد تومان      درصد پیشرفت فیزیکی = 70 درصد
سودآوری تجاری اداری عتیق = 5.5 میلیارد تومان     درصد پیشرفت فیزیکی = 70 درصد
سودآوری پروژه تجاری کوهسار = 45 میلیارد تومان
و سایر پروژه ها از جمله عتیق و شاهین شمالی و .... + داراییهای ارزشمندی چون زمین 100 هزار متر مربعی 

مجموع سودآوری همه پروژه ها = 295 میلیارد تومان    بدون احتساب تورم
خالص سود آتی شرکت با احتساب پروژه های فروش رفته = 250 میلیارد تومان
لخزر دیگر فروشی نیست .....

[عکس: 42434234-jpg.22895]
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
سهم همیشه وحشی چه در صعود چه در نزول الان وقته صعوده خوشکل کشیدن پایین سهمو شاید نهایت سه یا چهار درصد دیگه پایین بباد ولی صعود کنه یه کله میره خریخت

الان 87راحت میشه خرید

الان 87راحت میشه خرید

الان 87راحت میشه خرید
کدوم سهم ؟87
(29-01-2018, 11:17 AM)reza95 نوشته: کدوم سهم ؟87

خریخت البته امروز 84هم خرید داشتم
از فرصت های ناب خرید خریخت زیر90تومن استفاده کنید زود دیر میشه
هیچ وقت سهمی را که صف خرید است نخرید
در بازار کنونی الان کهمدا زمان مناسب برای ورود است
منفی های ونفت و وپترو عالی هستن.
سهم را در قیمت مناسب بخرید و بعد از صعود بفروشید . صف خرید نشستن کار آماتورهای بازار است
(14-02-2018, 09:57 AM)ایدا نوشته: هیچ وقت سهمی را که صف خرید است نخرید
در بازار کنونی الان کهمدا زمان مناسب برای ورود است
منفی های ونفت و  وپترو  عالی هستن.
سهم را در قیمت مناسب بخرید و بعد از صعود بفروشید . صف خرید نشستن کار آماتورهای بازار است

کهمدا فقط 5 درصد صادرات داره و تو مجمع گفتن افزایش ترخ ارز به دلیل وام ارزی به ضررشون هست، مگه اینکه بتونن صادراتشون رو زیاد کنن که متأسفانه هنوز نتونستن و در همون حد 5 درصد صادراتشونه. اقساط رو باید به یورو بدن نه ریال. این حرفهای فخیم هاشمی مدیرعامل شیشه همدان در مجمع تقسیم سود نقدیه نه تحلیل و حرف من.
البته من سهامدار بلند مدتیش شدم. پارسال هم گفته بودم کگاز بهتره (در اون موقع) و واقعا سود خوبی رسوند و بعد از اون هم شیفت به سهمهای دلاری بود و حالا هم مقداری کهمدا برای بلند مدت خریدم، چون به نظرم تا زمان تعیین تکلیف حق تقدمها به سهم اجازه رشد داده نمیشه (یعنی تا چند ماه دیگه). البته کسی که بلند مدتی هست خرید پله ای مناسبه
دوست عزیز وام کهمدا از صندوق توسعه هست و این وام نه تنها ریسک نداره بلکه در اینده شدیدا به نفع شرکت هست .اگر خواستید در پی وی عرض میکنم ولی موافقم تا زمانی که طرح راه نیافته سهم نمیتونه حرکت بکنه به خصوص که سرمایه گذاری اعتبار ایران ۱۵ میلیون سهم اش ازاد بشه فروشنده هست به هر قیمتی و همه صندوق ها و شرکتهای وابسته به مجموعه سامان همگی شدیدا فروشنده هستند حتی در مجمع افزایش سرمایه اقای گروسی و خوش رو را خر خطاب اقای ضرابی به دلیل فروش های ناشیانه.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان