امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
$$$میزگرد بورسی$$$
(25-09-2018, 10:56 PM)احمدخان نوشته: دنبال چی هستید ؟ریشه اصلی نابودی مملکت و مردم  این آخوندها هستن .

جناب احمد خان فوت کردند. خدا بیامرزدشان.
انا لله و انا الیه راجعون

آقای احمد آذرنوش  آیدی" احمدخان " چند روز پیش بر اثر حادثه رانندگی فوت نمودند .

روحش شاد ....

رفقا جدی میگید؟ آقای آذر نوش فوت کردن؟ ای وای... خدا رحمتشان کند اگه این خبر صحت داره

من با این بنده خدا سالهاس در ارتباط هستم البته بصورت تلفنی و آخرین بار هفته قبل با ایشون صحبت کردیم. قرار بود بیاد شمال یه ویلا به ایشون بفروشم.. راستش الان هر کاری کردم تماس بگیرم و پیگیره موضوع بشم انقدر حالم بد شد نتونستم میشه لطفا یه دوستی بزرگواری کنه با شماره همراه ایشون تماس بگیره و از مراسم و اینها ما رو مطلع کنه. ممنون میشم.۰۹۳۸۱۷۴۵۲۰۴
روانشان شاد.از فرصت استفاده میکنم و برای همه مدیران و اعضای محترم سابت بورکس تندرستی و بهروزی آرزو میکنم.
سلام
میزگرد بورسی هست ولی کسی مطلبی تحلیلی ارائه نمیده.
لطفا در مورد بازار و ادامه رشد بازار اگه تحلیلی یا خبری دارید ارائه بدین.
در مورد چکاپا شیران شپدیس شپنا سمگا که رشد انچنانی نداشتن لطفا مطلب بذارید.
با تشکر از جناب aaa
درود
با سهم های بنیادی همچنان سهامداری کنید از سهم های همینجوری دوری کنید.
گزارش های خوبی در پیش رو داریم.البته که نوسانات تا اخر ماه میتونه یک عده را ازار بده

رفتار احساسی و حس جاموندن باعث میشه هر چیزی را بخرند.
و بعد در اندک زمانی بفروشند نمونه چند روز پیش در یک ساعت یه سهامدار جدید 3 بار کاوه را خرید .فروش و خرید زده همگی هم هیجانی با زیان

http://www.bourex.ir/showthread.php?tid=597&page=11
همچنان معتقدم بازار فاصله داره تا به جایگاه اصلی خودش برسه
سقوط ۳۷ درصد صادرات فولاد در شهریور....

یادتان باشد در بورس اینده خرید فروش میشه نه گذشته
شیران رو حتما زیر نظر داشته باشید
(10-10-2018, 12:44 AM)aaa نوشته: درود
با سهم های بنیادی همچنان سهامداری کنید از سهم های همینجوری دوری کنید.
گزارش های خوبی در پیش رو داریم.البته که نوسانات تا اخر ماه میتونه یک عده را ازار بده

رفتار احساسی و حس جاموندن باعث میشه هر چیزی را بخرند.
و بعد در اندک زمانی بفروشند نمونه چند روز پیش در یک ساعت یه سهامدار جدید 3 بار کاوه را خرید .فروش و خرید زده همگی هم هیجانی با زیان

http://www.bourex.ir/showthread.php?tid=597&page=11
همچنان معتقدم بازار فاصله داره تا به جایگاه اصلی خودش برسه

با سلام

با عنایت به اینکه در مطلب های گذشته خود به سهام شیران به عنوان سهام ارزنده اشاره کردید نظر شما در مورد این سهم چیست ؟

سود تحلیلی برای سال 97 چه مقدار می باشد 

سپاس 
درود بر همه بورکسیان
همونطور که روزهای خوب را داشتیم روزهای منفی و پر از استرس هم شاهد بودیم نگرانی هایی که اینروزها بیشتر شاهد بودیم عموما از جانب سرمایه های بدون تحلیل و جدیدالورود بود تو بورس متاسفانه علی رقم هشدار های همیشگی دوستان قدیمی تر و یا کارشناسان بازار منفی اینروزها را بیشتر بهش دامن زدن و کار را به جایی رسوندن که یک خاطره بد برا خودشون و همچنین سرمایه ای که وارد کردن ایجاد شد.در این روزهایی که حضرات سازمان هم نقش کمی در بوجود اوردنش نداشتن خیلی ها بورس زده شدن
البته که به نظرم باید تحقیق شده تشریف بیارن یا کلا نیان این بازار ایراداتی داره که در هجوم افراد تازه وارد متاسفانه بسیار خاطره داشته و داریم.افرادی که با پول میامدن داخل تالار و میخاستن بورس بخرند و........با این حال یه چند مطلبی تو دلم بود این مدت خواستم بنویسم که خیالم راحت باشه گفتیم و نشنیدین
در ابتدا اینکه این کانال های تلگرامی و پیشرفت تکنولوژی خیلی هم خوبه و ایجاد رقابت در داشتن اطلاعات و دادن اطلاعات هموار کننده مسیر هست و مثل قدیم ها مثلا یه فروم بورسی نیست که 4 تا تحلیگر صرفا در اون شناخته شده باشند.اما و اما نه هر کانالی و نه هر فردی که این مدت برا خودشون یک کانال زدن و نهایتا گفتن ما فلان هستیم و بهمان تحلیل گر شدن و وقتی تمام بازار مثبت بود گفتن دیدین گفتیم و ما اولین بودیم و اخرین برخی هم با عنوان های خاص و با اسامی جذاب (البته از نظر خودشون)شروع کردن به خود بزرگ بینی و سودهای نجومی درست کردن برا پرتفوهاشون یک عده ای هم این وسط اعتماد کردن و اکثرا هم فعالین جدید بودن که حالا بگذریم از اینی که ایا حقشون این بوده یا نه
اهالی بازار که اینجور خودشون را به در و دیوار میزدن و گاها میگفتن این کانال ها و اسامی که معلوم نیست از کجا سبز شدن و یک شبه همگی اساتید بنیادی و تکنیکال شدن برا خودشون پرتفو گردان شدن برا خودشون نوشابه باز کردن اینروزها بیان بساطی که راه انداختن را جمع کنند.بارها در جلسات و در انجاهایی که میتونستیم صحبت کنیم و همین بورکس نوشتیم و گفتیم از سهم های همینجوری دوری کنید.اقا واضح بگم از سهم های دوزاری که تهش رشد هم بکنند برمیگردن به همین جای فعلی دوری کنید دوست دارید ریسک کنید مشکلی نیست ولی نه با سرمایه های زیاد و با اعتبار و ضریب ریسک بالا .....دوست عزیز خواهر و برادران گرامی پول زحمت کشی خودتون را با خرید هر اشغالی از بین نبرید از ما گفتن بود....

بازار بورس فراز و نشیب زیاد داره جایی که پول هست فساد هم زودتر جا پهن کرده حالا میتونه طرف رو صندلی سازمان باشه و فساد کنه یا صندلی حقوقی و یا ارگانی خاص
همه هم در جهت منافع گروهی خاص شخصی یا هر دلیلی دیگر اینروزها در این گروه های تلگرامی میخوندم و میبینم از سهم ها و شرکت هایی صحبت میشه که اصل رشد بورس با انها بوده و بهانه رشد فاندی بازار نیز با این شرکت ها خواهد بود.ولی من دیدم در همین بورکس فعلی یا نسخه قبلی بارها از خود بنده بابت خرید سهم و گیر کردن در برخی سهم پیام خصوصی میداده و راه نجات طلب میکرده و الان در حال حاضر با داشتن یک کانال به خودشون اجازه میدن هر مطلبی را بزنند .طرف بازار را صرفا با خطوط تکنیکی میبینه و خروج از سهم های دلاری و یا گاها میگن بازی در این سهم ها تمام شده
فقط خواهش با منطق صحبت کنید و نه با خصوصیت سبد خودتون من این مدت بسیار دیدم که پرتفو همین افرادی که کانال دارند هر سهمی رشد داشته اونها هم داشتن در صورتی که عملا 20 درصد با یک سهم بیشتر نمیمونه و بعد از دادن هر صف این ها هم خروج میزنن
دوست تحلیل گری که فکر میکنی در این بازار 7 هزار واحدی مثبت هر چیزی بگی و یک عده تازه وارد تشویق کنند حتما کارتون درسته و شدین تریدر موفق خیر این مدلی نیست این 5 سال کارنامتون چی بوده......

چرا میایین به صراحت میگید بازی در حال تغییر هست و مثلا خودرویی ها فلان میشن و بهمان تاریخ چند رییس جمهوری که گذشته را ببینید اخرین باری که خودرویی ها تقسیم سود داشتن در دوره خاتمی بوده و نه هیچ دوره دیگه شاخص بوده زیر 85 هزار این خودرویی ها همین قیمت بودن نهایتا و فعلا با شاخص 175000 تایی حتی برخیشون کمتر هم شدن اخه تا کی روی طبل توخالی باید کوبید اگر رشد دلار و همین دلاری ها نبودن بازار حجم معاملاتش 100 میلیاردم نبود.
گروه خودرو هم خوبند و میتونند نوساناتی هم داشته باشند لی رویا چردازی نکنید
اگر دنبال سود منطقی و درست درمون هستید همین دلاری ها جای رشد بالایی دارند در غیر اینصورت 4 چشمی باید مراقب سرمایه تون باشید در بورس
فردا نتونستید بموقع خارج بشید به شاپور و روحانی و همه دنیا بد و بیراه نگید بازار بورس 20 تا 25 هزار واحد اصلاح داشت برخی سهم ها 50 درصد ریختن و برخی سهم های درست درمون از سقف شاخص هم قیمتشون همچنان بالاتر هست و یا نهایتا 10 درصد اصلاح که با امدن گزارش ها این هم بزودی جبران میشه

حقوقی میفروشه فلان شخص میخره حقوقیمیخره این ها دلیل اصلی ریزش یا رشد نیست تاثیر دارد و نه انقدری که بهشون وزن بدین تحلیل کنید با شرکت ها و امور سهم هاشون ارتباط داشته باشید و نهایتا صبر پیشه کنید.
من حداقل به عنوان یه سرمایه گذار قدیمی اطراف خودم کمتر کسیرا دیدم که فولاد 150 تومانی یا کمتر از این را در سبدش داشته باشه ولی طرف اومده نوشته فولاد 400 درصد سود خدا خیر بده بهت پس چرا هنوز پراید سواری.....بگذریم دوستان سودهایی که در بورس بوجود میاد یکشبه نبوده و حاصل صبر و تحمل هست
قسمتی از مسیر را رفته ایم و قسمتی از راه مانده حواستون باشه هر قورباغه ای را رنگ نکن و بهتون بندازند
تو شاخصی که 100 هزار واحد رشد داشته شرکت پشمک سازی هم میتونه رشد کنه ولی وای به روزی که بخواد اصلاح کنه

اتفاقاتی هم که این مدت افتاد و خود سازمان هم میدونه که ما میدونیم اما چون رسانه نداریم و یا نمیگیم دلیل بر ندانستنمون هم نیست این موضوع هست یک دست بالا هم دلار را اورد از 19 تا 12 و هم اصلاح شاخص اون دست برتر را هم کسی نمیتونه باهاش بجنگه و این موضوع مقطعی هست.
البته که بهتره مشکلات خودمون بورسی ها را خودمون حل کنیم و در خانواده حل بشه و نه وزارت خانه x....y
بی بی سی نماینده مجلس و فلان شخص و فلان قیم و ..............مشکل را حل نخواهند کرد بلکه به عنوان یک حاشیه زیاد ممکنهدر میان مدت ضربه بدی هم بزنند
خیلی ها اشتباه کردن من جمله افرادی که در تیم قبلی مدیریت بودن امیدوارم عاقل باشند . و رفتارشون عاقلانه باشه
حقوقی های محترم سهمی را که میفروشی گاها یک نگاهی هم به اینده اون بنداز ممکنه بیش از 100 درصد بالاتر مجبور بشی به ارگان های خاص جواب چس بدی این بازی تکراری هست ممکنه با یک سوزن بادت را تخلیه کنند.
ممکنه الان گرمی ولی وقتی صندلیت سر شد جایی برا جبران نباشه بیست سالی هست که این صندلی های لرزان را دیدیم که به کسی وفا نکرده

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان