امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صنايع فولاد آلياژي يزد ( فولاي )
موضوع فعالیت :
خريد يا اجاره زمين و خريد ماشين آلات و لوازم يدکي و مواد اوليه مورد نياز از داخل يا خارج از کشور و ايجاد تاسيسات مربوطه بمنظور توليد انواع قطعات و مقاطع آماده سازي شده فولادي، انواع فعاليتهاي بازرگاني اعم از خريد و فروش کالاهاي تجاري، تصدي خدمات معاملاتي و اوراق بهادار و قرضه و خريد و فروش سهام و بطور کلي انجام هرگونه فعاليتي که به نحوي به موضوع شرکت باشد.
صنايع فولاد آلياژي يزد در دوره 9 ماهه منتهی به 95/09/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 101 ریال سود محقق کرده است شرکت در سال مالی جاری افزایش سرمایه 63% را به ثبت رسانده و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 41% افت داشته ولی سود خالص افت 3% داشته است.

این شرکت براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی منتهی به 95/12/30 را 33% پوشش داده است
[عکس: m9sp_لوله1.jpg]
دلیل توفق نماد ؟؟؟ تعدیل مثبت بوده eps زده 30 تومان
eps307ریال بوده که9ماهه33درصد پوشش داده ولی اکثر گروهها می گویند امسالش تعدیل منفی داره ولی سود96راخیلی خوب اعلام میکند.
صنايع فولاد آلياژي يزد

پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده) دوره منتهی به 1395/09/30

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت صنايع فولاد آلياژي يزد طی نامه شماره مورخ 1395/11/23 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 134,000 میلیون ریال مبلغ 131 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هر سهم گزارش قبل: 307 ریال
سود هر سهم گزارش جدید: 131 ریال
درصد تغییر: 57% تعدیل منفی
پوشش 9 ماهه 77% مبلغ 101 ریال
ریسک سهم 30-40تومن بازده 100تومن بنده این ریسک رو کردم خریدم
این سهم می تونه امسال بالای 40 تومن بسازه و زیان خرید فاذر و وساپا رو جبران کنه وحتی سود بسازه ولی از سال دیگه با طرح عظیمش وضع فرق می کنه
نوسانات تمام تلاش خودشون رو میکنند تا ما متوجه روندها نشیم
اگر کمی بازار اجازه بده باز هم اضافه می کنم اکثر فلزات وسنگ اهنیها رو به فولای تبدیل می کنم فراموش نکنیم به معادن جدید بسیار نزدیکه وخودش پتانسیل بزرگی هست فقط مدیریت میخواد
امروز یا من از رو میرم یا فروشنده ها

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان