امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمز گشایی از معاملات مشکوک روزانه
(دیروز, 08:40 AM)مهدی نوشته: ? رئیس کمیته قضایی مجلس: استیضاح حسن روحانی خواست عمومی است و در صحن مجلس رای می آورد

محمدعلی پورمختار با بیان اینکه خواستار استیضاح رئیس جمهور است اظهار کرد: ملت ایران  از 13 نماینده مجلس که خواستار استیضاح رئیس جمهور هستند، پشتیبانی می‌کنند.

رهبری نمیگذارد

همش بازیه
خکاوه خصدرا 2
هیچی رو در این مملکت کشش ندین
kahnamoue@ کانال بنده در تلگرام
اینو نبایستی پیشنهاد داد ولی کسانی که قدرت تشخیص روندها رو دارن در این چند ماه بهترین بازار بازار معاملات کاغذی آبشده بود
در ازای خرید یک کیلو طلا حدود سی میلیون ضمانت گرفته میشه و مثل آتی با اهرم بالای ده برابر معامله میشه و کافیه شما در یک کف خرید کنی مثلا اگه کسی در ۳۵۰ هزار یک سه کیلو طلا خریده بود با نود میلیون الان در قیمت ۴۲۰ هزار تومن ۲۱۰ میلیون کاسب بود چون تشخیص روند ارز در ایران خیلی راحته معامله پر سودیه
اگه مملکت رو بدی دست یک نفر و بگی کاری کن که به این روز بیفته شاید راهی پیدا نکنه ولی امروز با مدیریت کلان به این روز افتادیم ۳۳% دهه شصتیها ازدواج نکردن تقریبا همین تعداد بیکار داریم با صادرات گوجه و خیار شور باید روزگار گذراند البته هنوز اول راهه ولی بازهم نشانه ای از تصمیمات عاقلانه از طرف تصمیم گیرنده ها نیست
مردم هم با انواع سوداگری دارن مشارکت خودشون رو نشون میدن
(دیروز, 09:23 PM)کهنمویی نوشته: اگه مملکت رو بدی دست یک نفر و بگی کاری کن که به این روز بیفته شاید راهی پیدا نکنه ولی امروز با مدیریت کلان به این روز افتادیم  ۳۳% دهه شصتیها ازدواج نکردن تقریبا همین تعداد بیکار داریم با صادرات گوجه و خیار شور باید روزگار گذراند البته هنوز اول راهه ولی بازهم نشانه ای از تصمیمات عاقلانه از طرف تصمیم گیرنده ها نیست

کم کم آثار تحریم های فلج کننده داره در آرد نانوایی هم نمایان میشه

رفتم نان بگیرم چند تا نانوایی بسته بود بعد آخرین نانوایی هم فقط 4 عدد لواش قسمت من شد  آن هم چه لواشی سوخته !!و هر کسی بعد از من امد نان نداشت

خاصه کلام آرد کم شده  سمیه بندی شده یعنی مردم همین نان خالی را هم نباید بخورند  !!!

میشه امیدوار بود به سال 98
خکاوه خصدرا 2
(دیروز, 10:09 PM)مهر آباد نوشته:
(دیروز, 09:23 PM)کهنمویی نوشته: اگه مملکت رو بدی دست یک نفر و بگی کاری کن که به این روز بیفته شاید راهی پیدا نکنه ولی امروز با مدیریت کلان به این روز افتادیم  ۳۳% دهه شصتیها ازدواج نکردن تقریبا همین تعداد بیکار داریم با صادرات گوجه و خیار شور باید روزگار گذراند البته هنوز اول راهه ولی بازهم نشانه ای از تصمیمات عاقلانه از طرف تصمیم گیرنده ها نیست

کم کم آثار تحریم های فلج کننده داره در آرد نانوایی هم نمایان میشه

رفتم نان بگیرم چند تا نانوایی بسته بود بعد آخرین نانوایی هم فقط 4 عدد لواش قسمت من شد  آن هم چه لواشی سوخته !!و هر کسی بعد از من امد نان نداشت

خاصه کلام آرد کم شده  سمیه بندی شده یعنی مردم همین نان خالی را هم نباید بخورند  !!!

میشه امیدوار بود به سال 98
برای کسانی که تصمیم میگیرن باید مهم باشه که معلوم نیست هست یا نیست
۱۳۹۷/۱۱/۳۰      ۲۱:۲۷

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: دولت ترامپ در قبال ایران کاملا اشتباه می‌کند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد صریح از رویکرد دولت ترامپ در قبال ایران گفت، رئیس جمهور قبل از خروج از برجام باید با متحدان ما مشورت می‌کرد.

[عکس: 13971130000982_Test_PhotoN.jpg]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در گفت‌وگویی از رویکردهای دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده در قبال ایران انتقاد کرد.
 به نوشته وبگاه «بریت بارت»، «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و عضو حزب دموکرات این کشور از ایالت کالیفرنیا که هفته گذشته در نشست امنیتی مونیخ حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» در زمینه سخنان «مایک پنس» معاون رئیس جمهور آمریکا درباره لزوم پیروی کشورهای اروپایی از واشنگتن برای خروج از توافق هسته‌ای سال 2015 با ایران گفت: «معاون رئیس جمهور سخنگوی ماهری در بیان دیدگاه‌های خود است، اما فکر می‌کنم درباره موضوع ایران کاملا در اشتباه است.»

وی در ادامه اظهار داشت: «خوشحال بگویم که در اینجا چندان به سخنان وی واکنشی نشان داده نشد.»
نانسی پلوسی در ادامه در پاسخ به سئوالی درباره ایجاد شکاف بین آمریکا و متحدان این کشور گفت: «امیدوارم که اینطور نباشد، امیدوارم با متحدانمان زمینه‌های مشترک کافی داشته باشیم. به شدت بر این باورم که مهم بود ترامپ قبل از خروج از سوریه و توافق هسته‌ای با ایران با متحدان ما مشورت می‌کرد و به دیدگاه‌‌های آن‌ها احترام می‌گذاشت.»
پلوسی چند روز قبل نیز با انتقاد شدید از اقدام رئیس جمهور آمریکا در اعلام وضعیت فوق‌العاده گفته بود که این اقدام ترامپ غیرقانونی بوده و به‌زودی وی را در دادگاه خواهد دید.
انتهای پیام/
خکاوه خصدرا 2
فعلا فروش در سهمهای با پی بر ای زیر چهار ممنوع
فولادیها اصلا فروش نزنید

همتی چند روز پیش گفت نعوذ....بانک مرکزی دلار رو نمیبره بالا حتما چند تا دلال بردن بالا

به نوبت از همه جا نوسان خواهند گرفت
اینم از عیدی ۹۸ ملت تمامی بازارها در التهاب کامل دقیقا مثل پارسال یه خسته نباشید به استادان کاتب و دولت و همتی شورای نگهبان و مجمع

باید از آقای ظریف پرسید تورم کشورهایی که ما به خاطر آنها تحت فشار هستیم چنده

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 12 مهمان