امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمز گشایی از معاملات مشکوک روزانه
23 و24 هر ماه سهمایی که اعتباری خرید شده اند بازارو منفی میکنن این ماه سایپا اینجوری معامله شده ولی بعضی سهمای گروه روی مثل باما اگه آرمان اجازه بده حوالیه850 تا 900رشد میکنه
من مدتیست تکشا را زیر نظر داشته و دارم و مقداری هم حوالی 450 برداشته ام.  نمیدانم در سهم چه خبر هستش ولی سهم کاملا روند صعودی دارد. اگه دوستان خواستند میتونند بعد از بررسی  تصمیم گیری کنند ولی به شخصه این سهم را مستعد برای ادامه روند میبینم.
وقت آن رسیده که خط قرمزها عقب تر بروند
پکویر همون جور که در تایپیک تکراریش گفته شده بود 68 ساخت وقراره 60 تقسیم کنه طرح توسعه اش از 93/9 شروع شده و96/9 افتتاح میشه 88 میلیون یورو با ارز مرجع هزینه میکنه میشه به ازای هر سهم 500 تومان سه ماهه آخر هم با وجود گرانی مواد اولیه 16 ساخته که افزایش نرخ هم میگیره ماه بعد هم مجمع داره ولی برا رشد شارپ بنظرم زوده در مورد نمودار روی با شکست 2800 داره به طرف 3300 میره از این گروه باما و کالسیمین مستعد رشد بیشترن بخصوص باما که معدن داره البته ما اینجا دنبال سهمای خاصی هستیم که امیدوارم حداقل هر ماه یکی توسط دوستان معرفی بشه ببینیم اولیشو چه کسی رمز گشایی میکنه
ثشاهد و باما امروز معاملات خوبی داشتن ثفارس هم همینطور انبوهسازی وروییها در نقطه حساسی هستن
فکر کنم حسیر  خیلی مشکوکه. فقط سهامدارن حقیقی داره و از حقوقی خبری نیست
بورس تنها صنفیه که همگرایی اعضا درش خیلی کمه شاید هم کمی خجالتی هستیم تازه گل به خودی هم در این صنف کم نیست در این صنف اگه بخواهیم سود کنیم باید یه عده دیگه هم با ما سود کنن بنده 13 ساله در این کار فعالیت می کنم ولی همیشه منتظر همفکری و راهنمایی دوستان هستم و امیدوارم شادابی قبل از گروههای تلگرامی به سایت برگرده چون اونجور جاها به راحتی از سهامدار سوء استفاده میشه
با سلام ، این تاپیک اگه حرفه ای و ریزبینانه پیش بره قطعا مثمر ثمر هست ، طی این مدت حجمهای مشکوک چه ها که نکرد ....
کماسه 220 - کرمان 1050 .... اینها واقعا رشد چشمگیر داشتند.
الان به نظرم فنوال باید مد نظر باشه .
ولساپا هم کاملا کنترل میشه تا اتمام حقهای استفاده نشده...
تحلیل به دور از هیجان و تعصب ؛ خرید در کفهای نزدیک صعود ؛ صبوری تا گرفتن نتیجه ...
کانال تلگرام:
https://telegram.me/shahradbourex
شیران هم رو صفر تابلو باز کردن در عرض چند ثانیه رو 5 درصد منفی حدود یه میلیون دوطرفه زدن. بنظر میاد میخوان ببرنش بالا
بِیُمنِهِ رُزِقَ الوَری‌ وَ بِوُجُودِهِ ثَبَتَتِ الأرضُ و السَّماء؛
«از برکت وجود او  مردم روزی می خورند و به خاطر هستی او آسمان و زمین برپاست»
Heart 
غیر از فلوله و فنوال..

ولساپا خیلی وقته که مشکوکه!

لکما هم این دو روزه مشکوک میزنه
خصوصا امروز [عکس: thinking-yahoo-emoticon.gif]
گاهی با 100 درصد هم میشه همه چی رو باخت... گاهی با 1 درصد هم میشه یه زندگی رو ساخت... Heart
روی در تقلای ورود به کانال 3000 نمی دو نم این هفته می تونه یا نه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان