امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 1.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح!
۷۰۰ سال پیش در اصفهان مسجدی می ساختند. کار تمام شده بود و کارگران در حال انجام خرده کاری های پایانی بودند
پیرزنی از آنجا رد میشد.

ناگهان پیرزن ایستاد و گفت بنظرم مناره مسجد کج است!

کارگران خندیدند ولی معمار با صدای بلند فریاد زد ساکت!

چوب بیاورید، کارگر بیاورید، چوب را به مناره تکیه دهید، حالا همه باهم، فشااار دهید فشااااااااااار!!!
و مرتب از پیرزن می پرسید مادر درست شد؟

بعد از چند دقیقه پیرزن گفت درست شد و دعا کنان دور شد.

کارگران گفتند مگر می شود مناره را با فشار صاف کرد؟

 معمار گفت: نه! ولی میتوان جلوی شایعه را گرفت!

اگر پیرزن می رفت و به اشتباه به مردم میگفت مناره کج است و شایعه کج بودن مناره بالا میگرفت، دیگر هرگز نمیشد مناره را در نظر مردم صاف کرد.
ولی من الان با یک چوب و کمی فشار، مناره را برای همیشه صاف کردم!!!

? از شایعه بترسید!
در تجارت و کسب و کارتان، و بازار های سرمایه
حتی در زندگیتان از شایعه بترسید!

اگر به موقع وارد عمل شوید براحتی مناره زندگیتان صاف خواهد شد.
@bourse_hosein_zamani
باحسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولـــــــــــی باحسین بودن کجا و یا حسین گفتن کجا!
حسین بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود. افسوس که به جای افکارش، زخم های تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند.

نقل قول:۱۳۹۷/۸/۲۶

سناتور رند پال:
 اجازه نمی‌دهند جنگ یمن در سنا مطرح شود/ مقابله با عربستان مهم‌تر از ایران است 


«رند پال» سناتور ایالت کنتاکی در صحن این نهاد قانونگذاری ضمن تاکید بر لزوم شدت عمل واشنگتن در قبال ریاض گفته که «شر عربستان سعودی برای آمریکا از شر ایران بیشتر است».
خکاوه خصدرا 2
بتا سهم, [17.11.18 20:01]

در برخی سایت ها و کانال ها خبری منتشر شده است که : دولت در یک تصمیم مهم به تمامی پتروشیمی‌ها اعلام کرد که از این پس باید ارز موجود در حساب های خارجی، شرکت‌های تراستی، کارگزاران و صرافی‌های خود را تسلیم بانک مرکزی کنند....  طبق اخرین بررسی تاریخ خبر قدیمی  و برای 3 شهریور 97 می باشد که به  طرز عجیبی در حال دوباره منتشر شدن است

منبع ترک: «سیا» رسما به ما گفت که «بن‌سلمان» مسئول قتل خاشقچی است

?منبعی ترکیه‌ای به شبکه الجزیره گفت که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «رسما» به مقامات ترکیه گفته است که ولی‌عهد سعودی مسئول قتل جمال خاشقچی است

جزئیات در??
entekhab.ir/001qqd
باحسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولـــــــــــی باحسین بودن کجا و یا حسین گفتن کجا!
حسین بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود. افسوس که به جای افکارش، زخم های تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند.

۱۳۹۷/۸/۲۷ ۰۰:۰۴

استاد دانشگاه علامه در گفت و گو با فارس تشریح کرد دولت با تغییر نرخ ارز، کسری بودجه خود را می‌پوشاند/کمک دولت به مؤسسات مالی و پولی از جیب مردم
استاد دانشگاه علامه با بیان اینکه دولت نقش مهمی در بالا بردن نرخ ارز داشت، گفت: صحبت‌های رئیس جمهور مؤید همین موضوع است و نیازی نیست که اقتصاددانان در مورد کاهش ارزش پول ملی اظهارنظر کنند.


ابوالقاسم حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سئوال که دلیل کاهش ارزش پول ملی چیست و چه راهکارهایی برای بالا بردن ارزش پول ملی می‌توان اندیشید، گفت: در سیاست‌های اقتصاد آزاد برای چالش‌هایی مثل تورم و رکود که در اقتصاد ما وجود دارد، دو ابزار به کار گرفته می‌شود.

*افرادی مثل نیلی و نهاوندیان سیاست‌های اقتصاد لیبرالیسم را اجرا کردند

وی افزود:یکی از این ابزارها در این اقتصادهای آزاد، سود بانکی(سیاست پولی) و دیگری نرخ مالیات (سیاست مالی) است. زمانی که دولت فعلی 5 سال پیش کار خود را آغاز کرد، افرادی مثل نیلی و نهاوندیان سیاست‌های اقتصادی لیبرالیسم را اجرا کردند، بنابراین در همان شروع کار یک تفاوت آشکاری با اقتصاد مقاومتی پیدا شد.

*دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی نداشت

حکیمی پور ادامه داد: یعنی عملاً دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی نداشت و با اینکه شخص جهانگیری رئیس کمیسیون اقتصاد مقاومتی بود و جدیداً نیز اعلام کرد، کاره‌ای نیست، یک تضاد آشکار بود. وقتی در اقتصاد آزاد این دو سیاست‌ یعنی سیاست نرخ سود تسهیلات بانکی و یا سود بانکی و نرخ مالیات عملاً با شکست مواجه شود، یعنی وارد فشارهای اقتصادی زیادی خواهید شد.

وی گفت: از جمله یکی از این فشارها کاهش ارزش پول ملی است، البته برخی از کشورها به صورت کنترلی برای اینکه صادرات کالاهای خود را افزایش دهند، به صورت مقطعی ارزش پول ملی خود را مثل کشور چین کاهش می‌دهند.

وی افزود: اقتصاد آزاد یا نئولیبرالیسم که نئوکینزی هم به آن گفته می‌شود، باز هم کنترلی در آنها وجود دارد و این گونه نیست که اقتصاد آزاد به صورت لجام گسیخته حرکت کند، اما در کشور ما وقتی سقوط ارزش ریال رخ می‌دهد، یک مؤلفه اساسی آن رشد نقدینگی بوده است.

وی ادامه داد: دولت احمدی‌نژاد که بر سر کارآمد، نقدینگی 70 هزار میلیارد تومان بود و وقتی بعد از 8 سال رفت، این رقم از 70 هزار میلیارد تومان به 430 هزار میلیارد تومان رسید، اما در طول 5 سال اخیر رشد چند صد درصدی داشتیم که در پایان مرداد ماه و اوایل شهریور به یک میلیون و 650 هزار میلیارد تومان رسید و یک رشد چند صد درصدی پیدا کرد.

*تغییرات نرخ ارز در اختیار دولت بوده

وی با اشاره به اینکه آن دو سیاست اثرات تورمی ویرانگری در سایر بخش‌های اقتصاد کشور می‌گذارد، اضافه کرد: مورد دیگر این است که نیازی به پاسخ اقتصاددانان نیست، وقتی رئیس جمهور می‌گوید که نرخ ارز را در بازار کنترل کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که تغییرات نرخ ارز در اختیار دولت بوده است.

وقتی رئیس جمهور می‌گوید که نرخ ارز را در بازار کنترل کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که تغییرات نرخ ارز در اختیار دولت بوده است.

* دولت با تغییرات نرخ ارز قصد داشته است که کسری بودجه و نابه سامانی‌هایی که در موسسات مالی رخ داد را پوشش دهد

حکیمی‌پور گفت: دولت با تغییرات نرخ ارز قصد داشته است که کسری بودجه خود را بپوشاند و نابسامانی‌هایی که در سیاست‌های موسسات مالی و پولی پیش آمد را تا حدی با این موضوع بپوشاند.

*ترجیح منافع حزبی بر منافع عمومی بزرگترین خیانتی است که دولت می‌تواند بر سر مردم خود بیاورد

استاد دانشگاه علامه طباطبایی افزود: این بزرگترین خیانتی است که دولت می‌توانست بر سر مردم خود در آورد، یعنی منافع حزبی را برای منافع عمومی جامعه ترجیح دادند.

وی گفت: هر هفته رئیس جمهور آمریکا روزهای یکشنبه و قبل از مراجعه مردم به کلیسا، ساعت 6:30 تا 7:30 صبح با مردم در مورد اقتصاد جامعه صحبت می‌کند، من متأسفم که دولت آقای روحانی با وجود این کاهش ارزش پول ملی و این تورم لجام گسیخته و این کاهش رشد تولید ناخالص ملی، از صحبت کردن با مردم دریغ می‌کند.

هر هفته رئیس جمهور آمریکا روزهای یکشنبه و قبل از رفتن مردم به کلیسا ساعت 6:30 تا 7:30 صبح با مردم در مورد اقتصاد جامعه صحبت می‌کند من متأسفم که دولت آقای روحانی با وجود این کاهش ارزش پول ملی و این تورم لجام گسیخته و این کاهش رشد تولید ناخالص ملی از صحبت کردن با مردم دریغ می‌کند.

*یارانه ۴۵ هزار تومانی ارزش ۵۵۰۰ تومان پیدا کرده

وی خاطر نشان کرد: وقتی سقوط ارزش پول ملی را متوجه می‌شویم که در سال 88 دولت احمدی‌نژاد یارانه را به 45 هزار و 500 تومان رساند و طیب‌نیا وزیر اقتصاد اعلام کرد، عارضه بزرگی بوده، اما آن 45 هزار و 500 تومان در 9 سال گذشته، همین الان بر اساس تورم حدود 5500 تومان ارزش قدرت خرید دارد.

حکیمی‌پور در پاسخ به این سؤال که در یک سال گذشته تغییرات نرخ ارز دست دولت بوده است، گفت: با قاطعیت می‌گویم که دولت این تغییرات نرخ ارز را ایجاد کرد تا علاوه بر جبران کسری بودجه خود، به جبران بدهی خود اقدام کند، مشهور است که چون مؤسسات مالی و پولی 13 هزار میلیارد تومان تزریق منابع از سوی بانک مرکزی داشتند، این کار باعث شد تسهیلات به بخش‌های تولیدی کاهش یابد و این 13 هزار میلیارد تومان کمکی به مؤسسات مالی و پولی بوده که ورشکسته شده بودند. بنابراین دولت از این طریق می‌خواسته با افزایش نرخ ارز، آن را جبران کند.

وی گفت: صحبت‌های رئیس جمهور مؤید همین موضوع است و نیازی نیست که اقتصاددانان در مورد کاهش ارزش پول ملی اظهارنظر کند، چرا که وقتی رئیس جمهور می‌گوید، اگر ما اراده کنیم، نرخ ارز را کاهش می دهیم، یعنی تغییرات دست دولت است.

*کمک دولت به مؤسسات مالی و پولی از جیب مردم

حکیمی پور در پاسخ به این سؤال که پس کمک دولت به مؤسسات مالی و پولی از جیب مردم بوده است، گفت: دقیقاً همین‌طور است و کاهش ارزش پول ملی با بالا رفتن نرخ ارز بزرگترین خیانت به مردم است.

این کارشناس اقتصادی افزود: حتی می‌توانم بگویم که دولت رجایی و قبلی او دستاورد داشت، اما دولت یازدهم و دوازدهم با همه وزرای خود که ناکارآمد بودند، هیچ دستاوردی نداشته است.

وی افزود: اینکه گفته می‌شد، دولت احمدی‌نژاد تورم را از 38 درصد به زیر 10 درصد رساند، یک بازی با ارقام بوده است، این کاهش تقاضای عمومی جامعه بوده است، نه تئوری‌های اجرا شده از سوی دولت چرا که در اقتصاد آزاد نمی‌توانید، بودجه انبساطی داشته باشید، اما سیاست‌های تسهیلاتی سیستم بانکی انقباضی باشد.

وی افزود: سؤالم از دکتر نیلی این بود که چه طور می‌توانید این دو موضوع را تلفیق کنید، چرا که در هیچ اقتصاد آزادی حتی نیوکینزیها هم این جواب نمی‌دهد.

*راهکارهای تقویت ارزش پول ملی

حکیمی پور در پاسخ به این سؤال که در این برهه چه راهکارهایی می‌توان برای تقویت ارزش پولی ملی به کار گرفت، گفت: اول اینکه باید سیاست اقتصادی دولت، عدالت محور باشد و دوم اینکه برنامه استراتژیک داشته باشد، هر چند این دو برنامه مربوط به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور است، اما متأسفانه 5 سال است که دولت هیچ برنامه‌ای ندارد.

وی افزود: در برنامه عدالت محور اولاً که برای رشد نقدینگی باید برنامه داشته باشند، چرا که نقدینگی در جهت برنامه‌ریزی برای تولید نیست، چون که سودآور نیست، بنابراین این رشد نقدینگی به سمت بازارهای غیرمولد خواهد رفت، چرا که سودآوری بالا و مالیات‌گریزی هم دارد.

وی ادامه داد: در حالی که کشورهای توسعه یافته اتفاقاً در بخش‌های غیرمولد مالیات‌های سنگینی وضع می‌کنند و نقدینگی به سمت بخش‌های مولد می‌رود.

استاد دانشگاه علامه طباطبایی خاطر نشان کرد: یک مسأله‌ای که وزیر اقتصاد عنوان کرده بود، این بود که 40 درصد اقتصاد ایران مالیات نمی‌دهند، در حالی که در آمریکا اگر مالیات ندهید، حق رأی دادن هم ندارید.

حکیمی‌پور در مورد برنامه استراتژیک نیز گفت: قرار بر این بود که در سال 1404 از لحاظ اقتصادی مقام اول منطقه را داشته باشیم، یعنی میان 22 کشور منطقه مقام اول را داشته باشیم، باید برنامه‌ای بدهیم که چگونه می‌خواهیم به آن برنامه برسیم. در شرایط فعلی با این رشد منفی تولید ناخالص ملی بعید است،به آن رتبه برسیم.

وی افزود:پس وقتی می‌گوییم عدالت‌محور یعنی کلیه منابع کشور به بخش‌های محروم کشور برود. متأسفانه دولت فعلی به کلانشهرها خوب رسیدگی می‌کند، اما در برخی مناطق مثل کهگیلویه و بویراحمد مردم 24 ساعت برق ندارند.

بیکاری در برخی نقاط کشور بیش از 45 درصد است، پس اگر رئیس جمهور ساعت 12 شب به جنوب تهران (مثل شوش و مولوی) نگاهی کند و ساعت یک شب به پل میرداماد سری بزند، من مطمئن هستم (به خاطر اختلاف طبقاتی مردم و بیکاری) از رئیس جمهور بودن خود پشیمان خواهد شد.به گفته وی، پس وقتی می‌گوییم عدالت، یعنی عدالت به همه مناطق کشور و به طرف تمام بخش‌های محروم کشور برود.

وی ادامه داد: بیکاری در برخی نقاط کشور بیش از 45 درصد است، پس اگر رئیس جمهور ساعت 12 شب به جنوب تهران (مثل شوش و مولوی) نگاهی کند و ساعت یک شب به پل میرداماد سری بزند، من مطمئن هستم(به خاطر اختلاف طبقاتی مردم) از رئیس جمهور بودن خود پشیمان خواهد شد.
خکاوه خصدرا 2
گنگ خواب ديده, [18.11.18 08:21]
افزایش بدهی آقای دولت به بانکها و حیاط خلوتی که آقایون در بازار اوراق برای خودشان درست کرده اند به تنهایی برای یه تورم دیگه در ماه های آینده کافیه پیشاپیش مقتضی است نندازید گردن ترامپ و تحریم هاش.

اینکه می گن تحریم نعمته از این زاویه کاملا حرف درستیه، هر کاری که بلد نیستیم و نمی تونیم و نمی خواهیم بکنیم رو می اندازیم گردن تحریم.

@mortezaebad
باحسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولـــــــــــی باحسین بودن کجا و یا حسین گفتن کجا!
حسین بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود. افسوس که به جای افکارش، زخم های تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند.

نقل قول:۱۳۹۷/۸/۲۷ ۱۲:۱۱

تظاهرات‌کنندگان در جمهوری چک خواستار استعفای نخست‌وزیر شدند 

مردم جمهوری چک در مخالفت با ادامه فعالیت نخست‌وزیر که متهم به فساد مالی است، تظاهرات کردند. 


[عکس: 13970827000393_Test_PhotoN.jpg]
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سران شش حزب مخالف دولت جمهوری چک روز سیزدهم ماه نوامبر (22 آبان ماه) با انتشار بیانیه‌ای خواستار استعفای دولت حاکم این کشور شدند و به این منظور به خیابان‌ها آمدند.

[عکس: 13970827000395_Test_PhotoL.jpg]

بنابر گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، «آندری بابیس» نخست‌وزیر این کشور متهم شده است که پسرش را به کریمه برده است تا وی را از شهادت دادن در زمینه رسیدگی به اتهام فساد در امان نگه دارد. سازمان‌دهندگان این تظاهرات اعلام کردند که معترضان با حضور در خیابان‌های «پراگ»، از نخست‌وزیر خواستند تا از سمت خودکناره‌گیری کند.

[عکس: 13970827000394_Test_PhotoL.jpg]

حدود 20 هزار نفر با شرکت در تظاهرات دیشب، شعارهای «استعفا» و «ما نخست‌وزیری که تحت پیگرد قانونی قرار دارد، نمی‌خواهیم.»

[عکس: 13970827000397_Test_PhotoL.jpg]

این تظاهرات در یادبود بیست و نهمین سالروز آغاز انقلابی برگزار شد که به پایان حکومت کمونیستی چکسلواکی منجر شد.

مصونیت نخست‌وزیر جمهوری چک ژانویه گذشته به اتهام فساد مالی لغو شد. با این حال بابیس اتهامات وارد شده به خود را رد کرده کرده و گفته که عوامل سیاسی در این زمینه نقش دارند.
خکاوه خصدرا 2
نقل قول:۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۸/۲۷


یک مقام آگاه در بانک مرکزی :


بانک‌های خارجی به سامانه‌ جایگزین سوئیفت ایران متصل شدند

یک مقام آگاه در بانک مرکزی با اشاره به آغاز فرآیند اتصال بانک‌های خارجی به سامانه جایگزین سوئیفت گفت: بانک مرکزی در حال ایجاد و استقرار بسترهای دیگر ارتباطات مالی در جهان است.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،یک مقام آگاه درخصوص راه‌اندازی سامانه‌ پیام‌رسان مالی جایگزین سوئیفت به فارس گفت: موضوع در حال پیگیری است و در این زمینه با برخی کشورها در حال همکاری هستیم.

وی تاکید کرد: بانک‌های خارجی در حال اتصال هستند و یک به یک به این سامانه متصل می‌شوند.همه بانک‌های ایرانی به این سامانه متصل شده‌اند که تقریبا در چارچوب سپام است.البته بستر فقط سپام نیست و بانک مرکزی در حال ایجاد بسترهای جدید است و حتی با برخی بانک‌ها کانال‌های متفاوت دیگری راه‌اندازی می‌شود.

بنابراین گزارش، سوئیفت به درخواست آمریکا عضویت و فعالیت بانک‌های ایرانی به غیر از 12 بانک را به حالت تعلیق درآورد.

۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵استقبال ملک سلمان از برهم صالح در ریاض


[عکس: 2959497.jpg]
منابع عراقی از استقبال پادشاه عربستان از رئیس جمهور عراق در ریاض خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، برهم صالح رئیس جمهور عراق پس از ورود به ریاض از سوی ملک سلمان مورد استقبال قرار گرفت.
منابع عراقی اعلام کردند که استقبال گرمی از برهم صالح در عربستان به عمل آمده است و خیابان های پایتخت عربستان با پرچم های عراق و عربستان آذین بندی شده است.
شایان ذکر است که سفر برهم صالح به ریاض ساعاتی پس از پایان سفرش به ایران رخ می دهد.
کد خبر
خکاوه خصدرا 2
نقل قول:۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۴:۵۷:۳۰ 

الجزیره بررسی کرد؛ 

وفاداری چین به حفظ تجارت با ایران/ پکن، طوفان تحریم‌ها علیه ایران را تحت تأثیر قرار می‌دهد 

[عکس: %D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85+%D8%A7%DB%8C%D8...%D9%86.jpg] 

علیرغم تحریم‌های آمریکا علیه ایران شرکت‌های چینی کماکان به دنبال حفظ و گسترش تجارت با ایران هستند.

به گزارش ایلنا، الجزیره نوشت: در حالیکه ممکن است تجارت با ایران به دلیل تحریم‌های اعمال شده توسط ایالات متحده کاهش یافته باشد، اما بسیاری از شرکت‌های چینی از اهداف بلندمدت خود آگاه بوده و مصمم هستند تا طوفانی که علیه ایران راه افتاده است را تحت تأثیر قرار دهند.

بسیاری از شرکت‌های چینی با استناد به روابط تجاری که از گذشته بوسیله جاده ابریشم با ایران داشته‌اند، اعلام کردند که علیرغم تهدیدها و مجازات‌های آمریکا راهی برای ادامه تجارت با ایران پیدا خواهند کرد.

اقدامات تنبیهی آمریکا ممکن است باعث تقویت روابط چین و ایران باشد؛ به نظر می‌رسد دو تمدن باستانی برای تحمل سختی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند به ویژه اینکه چین در دوره جنگ اقتصادی با آمریکا انگیزه بیشتری برای حفط روابط با ایران دارد.

نقل قول:۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۹:۵۹:۰۹ 

ظریف: 

نوار اظهاراتم درباره پولشویی وجود دارد/ اطمینان ندارم سفر وزیر امور خارجه انگلستان به ایران انجام شود 
[عکس: %D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%81.jpg] 

وزیر امور خارجه درخصوص موضوع مطرح شده در مورد سفر وزیر امور خارجه انگلستان به ایران تاکید کرد: هنوز اطمینان ندارم این سفر انجام شود.

به گزارش ایلنا،‌ محمدجواد ظریف درخصوص جلسه مشورتی بین دولت، قوه مقننه، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در راستای بررسی ایرادات کنوانسیون بین‌‌‌‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) که امروز در کمیسیون امنیت برگزار شد،‌ گفت: خوشبختانه گفت‌وگوهای خوبی انجام شد و ادامه نیز خواهد داشت تا نمایندگان در صورت امکان به راهکاری دست یابند که ایرادات شورای نگهبان برطرف و خواسته قوه مقننه نیز محقق شود.

وی افزود: وزارت امور خارجه نیز به عنوان بازوی مشورتی در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافت و این روند برای ارائه مشورت نیز ادامه خواهد داشت.

وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه درخصوص موضوع پولشویی در جلسه امروز کمیسیون مذکور مسئله‌‌‌‌‌ای مطرح نشد، اظهار داشت: نوار اظهاراتم در این خصوص وجود دارد لذا درخواست می‌‌‌‌شود افرادی که نسبت به اظهارات بنده اعلام نظر کردند، در مورد محتوا صحبت کنند نه محتوایی که خودشان ساخته‌‌‌اند؛ در واقع گاهی افراد ببر کاغذی می‌‌‌‌سازند و آن را به خوبی شکار کنند.

ظریف درخصوص موضوع مطرح شده در مورد سفر وزیر امور خارجه انگلستان به ایران تصریح کرد: هنوز اطمینان ندارم این سفر انجام شود زیرا هم‌‌اکنون در انگلیس بحث‌‌‌‌هایی در کابینه این کشور به دلیل موضوع برگزیت وجود دارد از این رو در گذشته به عقب افتاد.

وی ادامه داد: اگر این سفر انجام شود ملاقات‌‌‌‌ها با بنده و سایر مسئولان مرتبط انجام خواهد شد و اگر هم سفر انجام نشود در زمان دیگری صورت می‌‌پذیرد.
خکاوه خصدرا 2
آماده سازی مقدمات آزاد سازی نرخ ارز....

[عکس: 6v7e_photo_2018-11-19_09-41-17.jpg]

https://bourse24.ir/news/173352

جاماندگان دریافت بسته حمایتی چه کنند؟

?سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به افرادی که از دریافت بسته‌های حمایتی جا مانده‌اند گفت: این افراد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی کشور در آزمون وسع شرکت کرده و اگر واجد دریافت این بسته‌ها باشند، بسته‌های حمایتی به آنها تعلق می‌گیرد./ایسنا

asriran.com
باحسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولـــــــــــی باحسین بودن کجا و یا حسین گفتن کجا!
حسین بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود. افسوس که به جای افکارش، زخم های تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند.پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان