امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمايه‌ گذاري‌ ساختمان‌ ايران‌ ( وساخت )
وساخت یعنی دریای پتانسیل با بازگشایی ثنوسا و ثجوان وساخت دیدنی تر خواهد شد ثجوان بیش از هزار درصد افزایش سرمایه ثبت شد 98درصد سهم متعلق به وساخت هست پتانسیل های ثنوسا هم به زودی رو نمایی خواهد شد بیش از 50درصد ثنوسا هم متعلق به وساخت هست تسعیر نرخ ارز ونوین هم به زودی که تاثیر زیادی بر وساخت خواهد داشت عرضه تنوین که زیر مجموعه ونوین و وساخت هست هم تاثیر زیادی بر وساخت خواهد داشت کرمان به زودی اخبار بسیار خوبی خواهد داشت که اون هم زیر مجموعه وساخت هست و از همه مهمتر خروج استراتوس که پتانسیل های وساخت رو آشکار خواهد کرد تو این قیمت ها خاطره خواهد شد البته بنده از 260با وساخت هستم قیمت امروز 348بمونه تا به موقع این پست بالا بیاد
وساخت پتانسیل بالایی داره با دادهای بنیادی

قیمت تعادلی وساخت بالای600تومان هست
هم به خاطر ثنوثا
بخاطر ونوین
و...

دومینوی وساخت ،ثنوسا ، کرمان و وثنو که در هم تنیده شده اند و سهامدار ونوین میباشند سهامداری با هر یک از آنها میتواند بازدهی فوق العاده ای را به همراه داشته باشد .
قیمت سهم بر خلاف اتفاقات خوبی که داره می افته منفی است. دستکاری قیمت کاملا مشهوده.
(13-03-2019, 09:52 PM)winner نوشته: قیمت سهم بر خلاف اتفاقات خوبی که داره می افته منفی است. دستکاری قیمت کاملا مشهوده.

از فردا دو باره حرکت خواهد کرد بازگشایی ثجوان و ثنوسا حرکت رو تسریع خواهد کرد  معامله بلوکی هم سال 98در قیمتهای بالاتر انجام خواهد شد
هیچ کجا تحلیل فاندامنتال و NAV وساخت رو نمیشه پیدا کرد. کسی میدونه NAV این سهم چقدر است؟ از 700 تا 3000 تومان میگن ولی دقیقش ؟!
(18-03-2019, 07:40 PM)winner نوشته: هیچ کجا تحلیل فاندامنتال و NAV وساخت رو نمیشه پیدا کرد. کسی میدونه NAV این سهم چقدر است؟ از 700 تا 3000 تومان میگن ولی دقیقش ؟!

با سلام
شوخی میکنی تحلیل پیدا نمیکنی
یه قسمت از کار کانالهای بورسیهر روز  تکرار تحلیل بنیادی و تکنیکال وساخت هست
جناب leon تحلیل های مختلفی وجود داره درست می فرمایید. ولی من نتونستم NAv سهم رو تو تحلیل ها پیدا کنم. اگه شما دسترسی دارید لطف بفرمایید . ممنون

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان