امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شيشه‌ همدان‌ ( كهمدا )
(14-02-2018, 02:32 PM)پوشکین نوشته: ال سی باز شده و کوره ها چند وقت دیگه میاد . دلار ۴ هزار تومنی را زرنگ بودن زود گرفتن

http://cdn.persiangig.com/download/IwUJG...958.jpg/dl

وضعیت طرح توسعه

سلام. از کجا خبر گرفتید که ال سی باز شده؟ چند وقت پیش تماس گرفته بودم کریمی امور سهام، میگفتن هروقت ال سی باز شد رو کدال اطلاع رسانی میکنن. ولی رو کدال چیزی رو ندیدم

البته درباره دلار 4 هزار تومنی و افزایش قیمت ارز هم تو مجمع پرسیدن. فخیم هاشمی گفت چون باید حتما اقساط رو به صورت ارزی پرداخت کنیم، اگه نتونیم صادرات رو زیاد کنیم مجبوریم فروش داخلی رو به دلار تبدیل کنیم و اقساط رو به یورو بدیم که واسمون ضرر داره و برای همین تو گزارش افزایش سرمایه هم پیش بینی کرده حداقل 40 درصد صادرات داشته باشن و از اون محل اقساط رو بدن. تا حالا که صادراتشون حدود 5 درصد بوده و تلاشاشون برای افزایش صادرات به ثمر ننشسته هنوز.
تاپیک اصلی شیشه همدان اینجا هست دوستان.
کلیه ماشین الات و کوره شماره سه ساختنه شده است و تماما در حال حمل به کشور هست. ۹۳ هزار تن حداکثر تا شش ماه اتی به ظرفیت تولید شرکت اضافه میشه بازار هنوز بزرگی طرح را درک نکرده

من فعلا چشم بسته دارم میخرم!

و ننشستم تحلیل کنم Big Grin

از طرح توسعه یادم نبود Sad

تا شنبه  تمام اطلاعاتمو ب روز میکنم!

اوه اوه! طرح توسعه رو بیاریم رو کاغذ چی میشه به نظرتون! با قلب ما بازی نکنید Big Grin

تا شنبه  یکشنبه سهمو در دو سناریو!! تحلیل میکنم!  اگه نتیجش خوب بود با سرعت بیشتری اضاف میکنم... Big Grin

فعلا شب خوش
(05-12-2018, 04:55 PM)پوشکین نوشته: تاپیک  اصلی شیشه همدان اینجا هست دوستان.
کلیه ماشین الات و کوره شماره سه ساختنه شده است و تماما در حال حمل به کشور هست. ۹۳ هزار تن حداکثر تا شش ماه اتی به ظرفیت تولید شرکت اضافه میشه بازار هنوز بزرگی طرح را درک نکرده

طرح توسعه بعیده زودتر از سال 99 راه بیوفته

گزارش 3 ماه دومش هم مهمه..ببینیم تسعیر ارزش تکرار میشه!

اگر شد دیگه در خریدش نباید اندکی شک کرد!
طرح توسعه قطعا اوایل سال اتی راه خواهد افتاد کلیه ماشین الات دو هفته دیگه میرسه ایران شرکت فقط با دلار سه هزار تومنی 50 میلیارد هزینه سوله ها و ساختمان ها کرده. تسعیر ارز برای سپرده های ارزی بود

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان