امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام و تبریک
سیزده بدر هم مبارک .سال پرسودی داشته باشید .
سلام
سال نو را به همه بورکسیهای محترم تبریک عرض میکنم
مدیران عزی سایت وزین بورکس
با توجه به اسم سایت به نظر میرسد هدف بحث در مورد خرید و فروش اوراق بهادار داخلی و شاید حضور در بازارهای سهام خارجی به منظور ارتقاع سطح اطلاعات دوستان باشد.
اما در شرابط حساس اقتصادی کشور و در زمانی که نیاز هست مردم به آشفتگی بازارهای فیزیکی طلا و ارز دامن نزنند و مشکلات دولت را برای کنترل اوضاع بیشتر نکنند کسانی در همین سایت تبلیغ خرید و فروش طلا و ارز میکنند و سعی دارند مردم را به سمت بازارهای مخرب هدایت کنند.
حالا که هدف سایت سود کردن به هر قیمتی و در هر بازاری هست لطف بفرمایید تاپیکهای خرید و فروش خودرو خارجی
خرید و انبار چسب دندانهای ژاپنی و امریکایی و همچنین تاپیک خرید و انبار کردن کولر گری از بانه را به فهرست گفتگوهای سایت اضافه کنید چون مطمئنم سود وحشتناکی دارند.
از لطف شما سپاسگزارم
(16-06-2018, 01:29 AM)حمید89 نوشته: مدیران عزی سایت وزین بورکس
با توجه به اسم سایت به نظر میرسد هدف بحث در مورد خرید و فروش اوراق بهادار داخلی و شاید حضور در بازارهای سهام خارجی به منظور ارتقاع سطح اطلاعات دوستان باشد.
اما در شرابط حساس اقتصادی کشور و در زمانی که نیاز هست مردم به آشفتگی بازارهای فیزیکی طلا و ارز دامن نزنند و مشکلات دولت را برای کنترل اوضاع بیشتر نکنند کسانی در همین سایت تبلیغ خرید و فروش طلا و ارز میکنند و سعی دارند مردم را به سمت بازارهای مخرب هدایت کنند.
حالا که هدف سایت سود کردن به هر قیمتی و در هر بازاری هست لطف بفرمایید تاپیکهای خرید و فروش خودرو خارجی
خرید و انبار چسب دندانهای ژاپنی و امریکایی و همچنین تاپیک خرید و انبار کردن کولر گری از بانه را به فهرست گفتگوهای سایت اضافه کنید چون مطمئنم سود وحشتناکی دارند.
از لطف شما سپاسگزارم

راستی یادم رفت
گیربکس تندر اتومات خیلی سود داره
اون را هم انبار کنید برای سال بعد
استراتژی خوبی است چون در بورس ارزش پول شما کم خواهد شد
بنابراین میتوانید چیزی که با دلار 4200 تومانی فراوان هست بخرید تا بتوانید ارزش پولتان را حفظ کنید
سلام.بعد پنج سال دوری از بورس برگشتم تا یاد دوستان مجازی ام را در این سایت زنده کنم. خانه جدید رو تبریک میگم و از اینکه آن همه نوشته با ارزش کاربران در سایت قبلی از دست رفته ناراحتم.امیدوارم تک تک اساتید که مطلب مینوشتن رو دوباره در اینجا پیدا کنم.
جای علیرضا مستقل (bourse4ever)عزیز و بسیار با سواد در این تالار خالی است...
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
///////////////

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان