امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام و تبریک
سلام. من چند سالی بود بورکس می خواندم.ولی نمی تونستم عضو بشوم.از اینکه الان افتخار عضویت در بورکس برام فراهم شده بسیار خوشحال و سپاسگزارم.بلاخص از جنابان سروقدی و فخرزاد خان.
کل شی هالک الا وجهه،
اگر خدا بخواهد بورکس موج ۲ی سوپرسایکل ۹۹℅ ی زده است و ولو با تنها دارایی یک نام و کلی خاطره در ابتدای موج ۳ی بلندی قرار دارد.
سلام این نمودارهای بالا چی شد؟؟؟؟؟
یه جوری مطالب بخش آزاد حتی در قالب pdf  بشه برگرده خیلی خوب میشه.
باز هم ممنون بابت برپایی مجدد سایت
با سلام به همه دوستان
از زحمات آقاي فخرزاد و مابقي دوستان دست اندركار ، بابت ايجاد دورهمي مجدد اساتيد بي ادعاي بوركس كمال تشكر را داريم.
از جاذبه هاي بسيار قوي اين سايت كه بحق معتبرترين سايت بورسي ايران است ، ارائه تحليلها و نمودارهاي مثال زدني بدون حق الزحمه ايست كه معمولا مابقي سايتها به آن اقدام مي نمايند و اميدوارم شاهد استمرار آن باشيم.
البته حال و هواي مملكت و به تبع آن بازار سرمايه قابل تعريف نيست و اين موضوع بر همه تحليلها تاثير خواهد گذاشت وليكن آب دریا را اگر نتوان کشید. هم به قدر تشنگی باید چشید.
پيشاپيش مجددا از حضور تك تك اعضاي محترم بوركس كمال خوشحالي را دارم و افتخاري است كه در كنار شما عزيزان اوقات خوشي را سپري نمايم.
ارادتمند-جوادي
(16-01-2017, 08:07 AM)رضا نوشته: کل شی هالک الا وجهه،
اگر خدا بخواهد بورکس موج ۲ی سوپرسایکل ۹۹℅ ی زده است و ولو با تنها دارایی یک نام و کلی خاطره در ابتدای موج ۳ی بلندی قرار دارد.

ای جان
آقا رضا هم اومدن  Heart
بورکس همه چیزشه و کاربراش
سلام
تشکر از تیم فنی دلسوز و محترم
سلام
تبریک برای فعالیت مجدد
عرض احترام و سلام دارم خدمت جناب فخرزاد و سروقدی

از نظر این حقیر اعمال دو مورد بسیار لازم است

1.محدود کردن عضو شدن کاربران دقیقا مانند سیستم قدیم برای نگاه داشتن کیفیت بالای بورکس
2.استفاده از تمپلیت و ظاهرا سایت قدیم

با احترام و آرزوی موفقیت
تهرانی
سلام ممنون از راه اندازی مجدد
اگر فرگوسن هویت منچستر باشه بورکس هم هویت قدیم بورس در دنیای مجازی هست
عرض تبریک خدمت تمام دوستان و تشکر از اقایا ن فخرزاد و سروقدی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان