امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارس‌ خزر ( لخزر )
افزایشم نرخی که در تمام محصولات پارس خزر از امروز اعمال شد. توجه کنید به تاریخ عکسها. تا دیشب که نگاه میکردم نرخها تغییر نداشت از امروز افزایش نرخ جدید دادند.

[عکس: afzaeysh2.jpg][عکس: afzaeysh.jpg]
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
امروز با حجم خوبی سقف تاریخی قیمت شکسته شدتقریبا همه معاملات رو +5 بود. با حد ضرر 1385 تومان سیگنال خرید جدید صادر شد.

[عکس: %D9%84%D8%AE%D8%B2%D8%B1_%D9%85%D8%B3%D8...%D9%84.jpg]
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
سهم کاملا خشک شده و فروشنده ای نداره
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
نقل قول:#لخزر در تایم ماهانه از کف کانال صعود کرد و سقف تاریخی رو شکست و در حال پولبک به سقف تاریخی است. هدف سقف کانال ماهانه بالای 8000 تومان

[عکس: ab78e5c6-9d89-4d8d-8ca3-cb00991cf482]
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی:
با آزادسازی قیمت‌ها، دست دلالان از بازار لوازم خانگی کوتاه می شود

نقل قول:[عکس: inwszyxnskihzsal.jpg]
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی بیان اینکه به اعتقاد ما در صورت آزادسازی قیمت‌ها دست دلالان از بازار لوازم خانگی کوتاه و قیمت‌ها معقول می‌شود،گفت: متأسفانه تولید امروز کاهش قابل توجهی پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، حبیب الله انصاری با اشاره به اینکه مجوز افزایش قیمت لوازم خانگی که اوایل امسال صادر شده به هیچ عنوان جوابگوی افزایش هزینه های فعلی تولیدکنندگان نیست اظهار داشت: از دو ماه پیش نامه نگاری های مختلفی با وزیر صنعت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام داده‌ایم تا موضوع قیمت گذاری لوازم خانگی ساماندهی پیدا کند.
وی با بیان اینکه به اعتقاد ما در صورت آزادسازی قیمت‌ها دست دلالان از بازار لوازم خانگی کوتاه و قیمت‌ها معقول می‌شود افزود: برخی از فروشندگان کالاها را گرانتر از قیمت کارخانه به مردم می‌فروشند که این موضوع مشکلاتی را بوجود آورده است به نحوی که تولیدکننده افزایش قیمت را اعمال و فروشنده نیز به سلیقه خود قیمتی را برای کالا تعیین کرده و فاکتورهای مختلفی را صادر می‌کند.
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی تصریح کرد: متأسفانه تولید امروز کاهش قابل توجهی پیدا کرده و تولیدکنندگان با افزایش هزینه‌های تولید روبه‌رو و هیچ توجیهی برای فروش ندارند. در این شرایط مصرف کنندگان نیز بلاتکلیف بوده  و نمی‌دانند در این بازار آیا خریدی انجام بدهند یا خیر.
انصاری با بیان اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی در شرایط بسیار سختی قرار دارند، گفت: از دولت درخواست کردیم قیمت ها را متناسب با افزایش مواد اولیه محاسبه کنند چرا که در غیراین صورت تولید اصلا برای تولیدکنندگان به صرفه نیست.
وی با اعلام اینکه بازار نیز به صورت سلیقه‌ای قیمت‌ها را تعیین کرده است، تصریح کرد: اطلاعات زیادی از تخلف فروشندگان نیز به دست ما رسیده که در حال پیگیری آن هستیم./تسنیم
انتهای پیام/
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج
لخزر بیشترین ارزش معاملات گروه لوازم خانگی تا این لحظه
بس عمارت که بود خانه رنج 
بس خرابی که شود  پرده گنج


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان