امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايران‌ خودرو ( خودرو )
۱۱:۲ - ۱۳۹۸/۳/۱
بهترین روش جبران زیان انباشته خودروسازان از زبان نماینده مجلس

عضو کمیسیون صنایع مجلس ، بهترین روش جبران زیان انباشته شرکت های خودروساز مخصوصا" ایران خودرو و سایپا را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، جواد حسینی‌کیا با اشاره به تحریم‌ و نوسانات ارزی ، درباره راهکارهای جبران زیان انباشته شرکت های ایران خودرو و سایپا به ایرنا گفت: بانک‌ها و دولت باید به خودروسازان در تامین ارز کمک کنند و وام‌های ارزان‌قیمت اختصاص دهند. همچنین سود وام‌ها حداقل به مدت یک‌سال اخذ نشود تا زیان انباشته این شرکت‌ها کاهش یابد.

وی ادامه داد: باید حمایت ویژه دو ساله از صنعت خودرو انجام شود تا این صنعت به جایگاه اصلی بازگردد. پس از آن باید فضایی ایجاد کرد تا خودروسازان بتوانند وارد رقابت جهانی شده و به تولید محصولات ارزان‌قیمت و رقابت‌پذیر بپردازند. این درحالی است که افزایش سهم بخش خصوصی و مدیریت نیروی انسانی کارآمد و متخصص، زمینه رشد و بهره‌وری بیشتر صنعت خودرو را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام
خکاوه خصدرا 2
کاش میشد مجلس رو تعطیل کرد و نماینده ها رو فرستاد سر شغل های اصلیشون.
واقعا هر کدومشون هر جفنگی که به ذهنشون میرسه بیان میکنن. من نمیدونم واقعا این حجم از جفنگ گویی تو هیج کدوم از ارکان نظام وجود نداره الی مجلس.
ببخشید اینو نتونستم بگم.
یارو ۵ هزار تا سهم ایران خودرو خریده، یه نامه دستش گرفته این سایت اون سایت کپی میکنه نمیدونم شورای نگهبان و کمیته فقهی و.. نمیدونم شب خبرش میاد.
آخه ابله خبرش خیلی وقته اومده وقتی شرکت مشمول ماده ۱۴۱ شده با اینهمه دارای مگه میتونه افزایش سرمایه نده ابله؟هفته پیش هم که مصوبه سران قوا مالیات رو واسه شرکت معاف اعلام کرد.

آخه باقالی ۵ هزار تا سهم خریدی هی نامه بیربط کپی میکنی دو روز بعدم میخوای بفروشی شروع کنی باز یه سری نامه های بیربط دیگه کپی کنی این ور اون ور.
جون مادرت این ۵ هزار سهمتون رو وردارید ببرید یه گور دیگه سرمایه گذاری کنید.
۱۳:۸ - ۱۳۹۸/۳/۱رئیس سازمان بورس برنامه افزایش سرمایه ها را اعلام کرد/ درخواست از شرکتها
برنامه سازمان بورس برای افزایش سرمایه و درخواست از شرکت ها


وی با اشاره به این که شرکت‌های بورسی، شفاف‌ترین شرکت‌ها هستند، افزود: این شرکت‌ها سال گذشته با مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، ‌ توانستند اقدام به افزایش سرمایه از ۲۰ به ۶۲ هزار میلیارد کنند و این مصوبه ‌کمک کرد نقدینگی شرکت‌های بورسی خارج نشود .

وی ادامه داد: در سال جاری نیز برای افزایش سرمایه، مصوبه‌ای داریم تا شرکت‌ها بتوانند از محل تجدید ارزیابی ها، افزایش سرمایه دهند و این امر نیز

به[b]شرکت‌های بورسی کمک می‌کند[/b]

http://boursepress.ir/news/128310/%D8%B1...9%87%D8%A7
خکاوه خصدرا 2


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان