مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 1,038
» آخرین کاربر: ghoster
» موضوعات انجمن: 675
» ارسالهای انجمن: 17,573

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 74 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 74 مهمان

آخرین موضوعات
لازما ، لپیام = گنج پنهان...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: نیک پندار
1 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 37
» بازدید: 2,751
بدون شـــــــــــــــــــ...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: HAMSAFAR
1 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 1,357
» بازدید: 274,070
مذاکرات هسته ای ایران 1+5
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مهر آباد
2 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 826
» بازدید: 133,701
رمز گشایی از معاملات مشکو...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: کهنمویی
4 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 1,441
» بازدید: 273,301
سرمايه‌ گذاري نفت و گاز و...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مخبرالدوله
5 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 59
» بازدید: 9,860
جــــــــــــــــــــــــ...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مهر آباد
6 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 858
» بازدید: 183,144
شرکت تولید و صادرات ریشمک...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مارسلو
9 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 20
» بازدید: 2,411
گفتگوی آزاد بورسی و فرابو...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: آصف 1
10 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 3
» بازدید: 202
سرمايه‌ گذاري‌ ساختمان‌ ا...
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مخبرالدوله
11 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 12
» بازدید: 1,782
پتروشیمی جم
انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی
آخرین‌ارسال: مخبرالدوله
11 ساعت قبل
» پاسخ‌ها: 21
» بازدید: 2,018

 
Star اخبار :: شایعات :: شنیده ها
ارسال‌شده توسط: امیر2 - 17-06-2018, 01:00 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (2)

با سلام به بورکس !   Heart


۱۳۹۷/۰۳/۲۷ :: ۱۳:۲۸
 از آن سوی تالار شیشه‌ای
جهش تاریخی3306 واحدی شاخص
بازار سهام یکپارچه خریدار شد
[عکس: 13960901000323_PhotoA.jpg]
معامله‌گران بورس امروز شاهد رکوردی تاریخی برای نماگرهای بورس تهران بودند به طوری که برای نخستین بار در طول دست‌کم 5 سال گذشته ارزش کل معاملات بازار سهام در بورس و فرابورس به مجموع بیش از 876 میلیارد تومان بالغ شد.


۱۳۹۷/۰۳/۲۷ :: ۱۳:۲۸

جهش تاریخی3306 واحدی شاخص


معامله‌گران امروز شاهد رکوردی تاریخی برای نماگرهای بورس تهران بودند به طوری که برای نخستین بار در طول دست‌کم 5 سال گذشته ارزش کل معاملات بازار سهام در بورس و فرابورس به مجموع بیش از 876 میلیارد تومان بالغ شد.

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز یک شنبه 27 خرداد ماه 97 با افزایش سه هزار و 306 واحدی رکورد تاریخی 102 هزار و 457 واحد را برای خود ثبت کرد.
شاخص کل هم ‌وزن اما با افزایش 397 واحدی عدد 18 هزار و 287 واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش سه هزار و 506 واحدی به رقم 112 هزار و 983 واحد دست یافت.
شاخص بازار اول در حالی با افزایش دو هزار و 501 واحدی به رقم 74 هزار و 107 واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش 6 هزا ر و 227 واحدی عدد 211 هزار و 44 واحد را به نمایش گذاشت.
امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش 37 واحدی روی رقم یک هزار و 191 واحد ایستاد.
بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت های فولاد مبارکه با 328 واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 323 واحد و معدنی و مخابرات ایران با 213 واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.
در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های بانک کارآفرین با 11 واحد، سیمان مازندران با 3 واحد و بیمه دانا با 2 واحد کاهش، بیشترین تاثیرمنفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.
به گزارش فارس، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از 549 میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و 821 میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 100 هزار و 381 نوبت داد و ستد بود.
بیشترین ارزش معاملات در بورس تهران شامل معاملات فولاد مبارکه،صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پالایش نفت اصفهان بوده است.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های سرامیک‌های صنعتی اردکان، پاکدیس، فرآورده‌های تزریقی دارویی ایران، لابراتوارهای رازک، سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران، سرمایه‌گذاری توکا فولاد، بیمه پاسارگاد، سرمایه‌گذاری صندوق زمین و ساختمان مسکن شمال غرب، مهندسی مرآت پولاد، اوراق اختیار خرید و فروش تبعی ملی صنایع مس ایران، تولید محور خودرو، ملی صنایع مس ایران،‌داروسازی فارابی، فراورده‌های نسوز ایران، ساینا، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر و مبین وان کیش از سوی ناظر بازار سهام متوقف و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های آلومینیوم ایران، مارگارین، پگاه آذربایجان غربی، لیزینگ خودروی غدیر، دوده صنعتی پارس، آبسال، صنایع کاشی و سرامیک سینا، تولید صادرات ریشمک، فارسیت اهواز، پتروشیمی کازرون، قاسم ایران، مبین وان کیش، پتروشیمی کازرون، فولاد افزاسپاهان‌، مخابرات ایران، لیزینگ ایران، پتروشیمی شیراز، پخش البرز، حق تقدم خرید سهام پردیس بازگشایی شدند.

به گزارش فارس، امروز در بازار 2 بورس تهران که به معاملات درون گروهی سهامدار عمده اختصاص دارد کمتر از 31 میلیون سهم سرمایه‌گذاری صنعت بیمه به ارزش بیش از 9 میلیارد تومان کد به کرد شد. در شرکت ارتباطات سیار ایران نیز 10 میلیون سهیش نفت بندرعباس به ارزش 7.5 میلیارد تومان میان سهامداران عمده این سهم منتقل شد بیش از 6 مم به ارزش 14 میلیون تومان با معاملات انتقالی میان سهامداران عمده روبرو بود. همچنین 10 میلیون سهم پالایلیون سهم تولیدی چدن‌سازان به ارزش بیش از 1.5 میلیارد تومان معاملات انتقالی را در آستانه مجمع عادی سالیانه خود تجربه کرد.

به گزارش فارس، امروز بازار سهام با ثبت رکورد تاریخی ارزش معاملات روزانه بیش از 876 میلیارد تومانی در بورس و فرابورس ایران بار دیگر توانست پس از گذشت بیش از 3 سال رکود مداوم دوباره حرفی برای گفتن در اقتصاد ایران داشته باشد. سرازیر شدن نقدینگی پرقدرت در بازار سهام به مدد حمایت دولت که به اعتقاد برخی آگاهان از سر ناچاری و التهاب بازارهای ارز و سکه و مسکن صورت گرفته در صورت تداوم بیشتر می‌تواند به کمک دولت در مدیریت نقدینگی بیاید.

بدون شک بازار سرمایه تنها بازاری است که می‌تواند در برابر تورم‌های کشنده و همچنین حجم پول بی‌مهار، آرامش را به فضای روانی شوک‌زده اقتصاد ایران بازگرداند. با این همه باید دانست اعتماد شکل گرفته در بازار سهام با مدیریت کارآمد به دور از هیجان‌زدگی ناظران بازار سهام و همچنین مدیریت عرضه‌های مداوم حقوقی‌ها در برابر عطش خریداران می‌تواند همچنان در بازار سرمایه آرام گیرد.

۱۳۹۷/۰۳/۲۷ :: ۱۳:۰۵

دامنه نوسان پویا و ایستا در بازار سهام
بررسی افزایش ساعت معاملات

عضو هیات مدیره سازمان بورس از بررسی راه اندازی دامنه ایستا و دامنه پویا نوسان قیمتی در بازار سهام خبر داد و افزود: ورود نقدینگی و اقبال برای خرید سهام می‌تواند به کنترل نقدینگی سرگردان در اقتصاد بیانجامد.

سعید فلاح‌پور عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس با بیان اینکه ورود نقدینگی به بازار سهام با توجه به تعدیل نرخ ارز با فاصله ای معنی دار تأثیر خود را بر روی بازار سهام می‌گذارد ، عنوان کرد: ورود نقدینگی و اقبال برای خرید سهام از اتفاق‌های قابل تأمل این روزها است که می‌تواند به کنترل نقدینگی سرگردان در اقتصاد بیانجامد.

فلاح پور با اعلام بررسی تغییر زمان فعالیت بازار معاملات سهام در سال جاری از بهبود فرایند ارائه اطلاعات از سوی ناشران بورسی به بازار سهام سخن گفت و افزود: توقف نمادهای معاملاتی هم اکنون به شدت کاهش یافته و در مجموع به کمتر از 7 نماد معاملاتی رسیده است.

به گفته وی بازگشایی نماد معاملاتی «های وب» منوط به تکمیل فرایند نظر جامعه حسابداران نسبت به اظهارات حسابرس و صورت‌های مالی این شرکت است.

معاون اجرایی سازمان بورس در برابر این پرسش فارس که با توجه به حجم بالای نقدینگی و خطر خروج پول به سمت بازارهای غیر مولد و موازی، سازمان بورس چه برنامه ای برای ایجاد جذابیت بازار سرمایه برای سرمایه گذاران دارد، گفت: راه اندازی دامنه نوسان پویا امسال جزو برنامه‌های سازمان بورس است، هر چند باید دانست در هیچ کشوری معاملات بدون دامنه نوسان وجود ندارد، منتهی کیفیت عملکرد دامنه نوسان در بازارهای مختلف سهام متفاوت است.

فلاح پور از بررسی راه اندازی دامنه ایستا و دامنه پویا نوسان قیمتی در بازار سهام کشور خبر داد و افزود: در حال حاضر مبنای نوسان قیمت پایه امروز سهام، قیمت پایانی دیروز است، اما در دامنه پویا قیمتی که مبنای دامنه قرار می‌گیرد، در روند معاملات روزانه به روز رسانی می‌شود. به عبارتی با به روز رسانی این فرایند، دامنه نوسان پویا نیز تغییر می‌کند.

وی با اشاره به آغاز شبیه سازی حذف حجم مبنا و دامنه نوسان پویا در بازار سهام افزود: بر اساس این فرایند، حد قیمتی برای سهام در روز تغییر می‌کند.

به گفته فلاح پور دامنه نوسان پویا به گونه‌ای است که اگر قیمت پایانی دیروز معادل 100 بوده امروز قیمت می‌تواند بین 95 تا 105 تومان نوسان کند، منتهی مبنای قیمت امروز معادل 101 خواهد بود که می‌تواند مثبت و منفی 5 درصد نسبت به این عدد بروز رسانی می‌شود. البته در این میان یک دامنه ایستا نیز همواره وجود دارد. مثلاً اگر دامنه نوسان پویا سه درصد باشد، حد دامنه ایستا 10 درصد است.

۱۳۹۷/۰۳/۲۷ :: ۱۲:۰۶

جزئیات انتشار اوراق پیش فروش سکه
اوراق پیش فروش دائمی خواهد بود
این اوراق به طور دائمی در بازار سرمایه قابل خرید و فروش است.
[عکس: 13960413001566_PhotoA.jpg]
معاون اقتصادی بانک مرکزی جزئیات انتشار اوراق پیش فروش سکه را اعلام کرد و گفت: در این طرح پس از سررسید و موعد تحویل سکه‌، اوراق به بانک بازنمی‌گردد و این اوراق به طور دائمی در بازار سرمایه قابل خرید و فروش است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پیمان قربانی امروز در نشست خبری با اشاره به طرح بانک مرکزی برای بازارسازی طرح پیش فروش سکه بیان کرد: در این طرح برای سکه‌های پیش فروش شده‌ای که سررسید تحویل آنها هنوز نرسیده است، در صورت تمایل متقاضی اوراق پیش فروش سکه منتشر و تحویل می‌شود. 
وی اظهار داشت: دارنده این اوراق می‌تواند، اوراق خود را در بازار سرمایه عرضه کرده و یا نزد خود نگه دارد و در زمان سررسید از بانک سکه خود را تحویل بگیرد. 
معاون اقتصادی بانک مرکزی تاکید کرد: این اوراق در حکم سکه طلا است و ارزش آن هیچ تفاوتی با ارزش سکه ندارد. 
وی با اشاره به انتشار خبر گواهی پیش فروش سکه در هفته گذشت، اظهارداشت: انتشار این خبر به سرعت بر قیمت سکه در بازار اثرگذار بود. در قالب طرح پیش فروش سکه در سررسید یک ماهه، سه ماهه، 9 ماهه، 12 ماه، 18 ماه و 2 ساله، وارد عمل شدیم که برای پیش فروش‌های یک ماهه ٨٠٠ هزار سکه به بازار تزریق شد و ما متعهد به ارائه همه سکه ها هستیم.
قربانی با بیان اینکه با وجود عرضه سکه‌‌های پیش فروش شده در سررسید یک ماهه باز هم قیمت‌ها در بازار افزایش یافت، گفت: مطالعه بانک مرکزی نشان می دهد برای سررسید یک ماهه ١٠.٨ هزار میلیارد تومان معادل ٥.١ درصد پایه پولی سال ٩٦ است. بنابراین اکنون بانک مرکزی امکان این را فراهم کرده است که اوراق همه سررسیدها قابلیت معامله داشته باشد و عملا هفت میلیون و ٦٤٤هزار سکه پیش فروش شده وارد بازار شود.
وی تصریح کرد: این گواهی ها و اوراق در بازار سرمایه عرضه خواهد شد و این بابت همکاری بانک مرکزی و وزارت اقتصاد است و در این حوزه اثر مثبت در تعمیق بازار سرمایه خواهد داشت. افرادی که در طرح پیش فروش سکه وارد شدند، بابت حفظ دارایی این کار را کردند و بنابراین اکنون بانک مرکزی این امکان را فراهم کرده است که اوراقی به فرد داده شود که البته حسب اختیار او خواهد بود، تا بتواند سررسید اوراق را تبدیل به گواهی اوراق کند و در بورس معامله کرده و این اوراق صد در صد ارزش سکه را دارد.
معاون اقتصادی بانک مرکزی افزود: این یک مزیت برای دارندگان سکه است که واحدهای ذیربط در بانک مرکزی و بورس، مکانیزم اجرا را اعلام خواهند کرد و امیدوار هستیم این طرح ضمن مزیت به تعمیق بازار سرمایه نیز منجر شود.
به گفته وی این یک مزیت برای دارندگان سکه است که واحدهای ذیربط در بانک مرکزی و بورس، مکانیزم اجرا را اعلام خواهند کرد و امیدوار هستیم این طرح ضمن مزیت به تعمیق بازار سرمایه نیز منجر شود.
قربانی با بیان اینکه با هماهنگی وزارت اقتصاد و سازمان بورس، این اوراق در بازار سرمایه عرضه خواهد شد، گفت: افرادی که در طرح پیش فروش سکه وارد شدند، بابت حفظ دارایی این کار را کردند و بنابراین اکنون بانک مرکزی این امکان را فراهم کرده است که اوراقی به فرد داده شود که البته حسب اختیار او خواهد بود، تا بتواند سررسید اوراق را تبدیل به گواهی اوراق کند و در بورس معامله کرده و این اوراق صد در صد ارزش سکه دارد.
قربانی تاکید کرد: بانک مرکزی به تعهدات خود در قالب طرح پیش فروش پایبند خواهد بود و افرادی که تمایل به تبدیل اوراق سکه نداشته باشند، در سررسید قابلیت دریافت سکه فیزیکی را خواهند داشت.
وی اظهار داشت: افراد برای تبدیل سکه به اوراق، کارمزدی پرداخت نخواهند کرد.
معاون اقتصادی بانک مرکزی تاکید کرد: مزیتی که برای افراد در این رابطه وجود دارد این است که نگهداری سکه نزد افراد مخاطرات امنیتی دارد و ممکن مفقود شده یا مورد سرقت قرار گیرد. اوراقی که بانک مرکزی در اختیار افراد قرار می دهد به حساب افراد در طرح پیش فروش سکه مرتبط است و لذا با نام است و این اوراق حکم سکه را دارد، البته پیش از تحویل فرد می تواند قیمت سکه را تنزیل کرده و آن را نقد کند.
وی با بیان اینکه در حالت قبل فرد دارنده قبض خرید سکه در سررسید دوساله باید دو سال صبر می کرد و قبل از آن عملا نمی‌توانست آنرا نقد کند، تصریح کرد: این طرح باعث می شود بین سررسیدهای سکه مثل یک ماهه تا سه ماهه، بازار سکون نداشته باشد و امکان عرضه مداوم هموار شود.
معاون اقتصادی بانک مرکزی در پاسخ به این نکته خبرنگار فارس که اگر قرار است در سررسید تحویل سکه‌هاٰ اوراق منتشر شده به بانک بازگردد در عمل بازارسازی برای سکه موقتی است و یک بازار دائمی به وجود نمی‌آید، گفت: در این طرح پس از سررسید و موعد تحویل سکه‌، اوراق به بانک بازنمی‌گردد و این اوراق به طور دائمی در بازار سرمایه قابل خرید و فروش است. 
وی ادامه داد: تفاوت اوراق با سررسید و اوراق پس از سررسید این است که پس از سررسید سکه، اوراق ماهیت سکه پیدا خواهد کرد و دیگر تفاوتی با سکه نخواهد داشت.
به گفته قربانی در  این طرح بهای اوراق برای سکه‌های با سررسید، به طور طبیعی زیر قیمت بازار خواهد بود و هر چقدر زمان سررسید کمتر باشد به قیمت بازار نزدیک‌تر خواهد بود. سررسید

چاپ این بخش

  گفتگوی آزاد بورسی و فرابورسی
ارسال‌شده توسط: آصف 1 - 16-06-2018, 05:27 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (3)

با هدف بهره گیری از نگاه تمامی کاربران پیرامون موضوع های بورس و فرابورسی

چاپ این بخش

  جام جهانی ۲۰۱۸
ارسال‌شده توسط: Meysam_sh_2020 - 13-06-2018, 10:35 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (35)

خوب کم کم جام جهانی ۲۰۱۸ هم شروع میشه.  


وسایت های پیش بینی و کل کل هم  داغ داغ وو رفت و امد در این سایت ها شلوغ...  و هیجان جایی که پول وسط باشه بالاتره (-:

گفتیم در کنار بورس. ...دوستان نتایج مسابقات روهم پیش بینی کنن و اخبار جام جهانی رو اینجا بزارنBig Grin

به شخصه سه تا باخت ایران رو پیش بینی میکنم...و جو گیر هم نمیشم Big Grin که بگم نه  ایران  میتونه... Big Grin

چاپ این بخش

  ***خرید در نقطه امن + نوسانگیری***
ارسال‌شده توسط: Comprehension of Markets - 12-06-2018, 09:54 AM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - بدون‌پاسخ

با سلام خدمت دوستان بورکسی عزیز
به یاد قدیما که تاپیکی با همین نام در بورکس بود دوباره با همون نام تاپیک جدید را استارت میزینم. انشالله که بتونیم در کنار هم سود مناسبی در بورس داشته باشیم.

بعد از چند سال دوری از بورس تقریبا دو سه ماهی میشه که دوباره در بورس فعال شدم. در شرایط حاضر ریال دوباره خیلی بی ارزش شده و تنها جایی که رشد نکرده بورسه.به نظرم سال 97 سال خوبی برای سود کردنه. منظورم سودهای فضایی و چند صد درصدی نیست چون فعلا پول در بازار نیست ولی میشه سهامی با سودهای 20 تا 30 درصدی را شکار کرد. 

سهامی که در این سه ماه خرید داشتم و خدا رو شکر سودهای خوب 20-30 درصدی دادن کترام پاسا پکرمان (قبل از مجمع) پسهند غپاک تپمپی مارگارین و ...دو سهمی که در شرایط فعلی روشون کار میکنم:
رتاپ حدود 230: سهمی که فاندامنتالی بسیار کم ریسکه و در تمام سالها و در اوج تحریم ها هم سود خودش رو داشته و سود تقسیمی مناسبی داشته. سهم برای بلند مدت برای افراد کم ریسک بسیار مناسبه و چندین برابر سود بانکی ازش انتظار سود دارم.

خچرخش حدود 120 و کمتر: نسبت به سهم قبلی ریسک بالایی داره ولی از این سهم هم در بلند مدت با قبول ریسکش انتظار سود خوبی میشه داشت.

چاپ این بخش

  طراحی سایت بندر عباس
ارسال‌شده توسط: sitecode - 09-06-2018, 12:18 AM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی ارزی - بدون‌پاسخ

طراحی سایت بندر عباس
 
 
طراحی سایت بندر عباس 
طراحی سایت طراحی وب سایت امروزه طراحی سایت از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و بیشتر کارفرمایان و صاحبان مشاغل در حرفه ی کاری خود اقدام به طراحی سایت کرده اندطراحی سایت در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک باعث شناخته شدن بهتر حرفه ها و مشاغل می شود و مشتریان و متقاضیان زیادی از این طریق جذب می شوند. از آنجایی که امروزه بیشتر مردم به اینترنت دسترسی دارند و حتی گاهی اوقات برای رفع نیاز و احتیاجات خود به اینترنت مراجعه می کنند و وب سایت های مختلف را چک می کنند، در صورتی که رضایتمندی داشته باشند حتی ممکن است تبدیل به مشتریان دائمی وب سایت نیز بشوند.
 
طراحی سایت حرفه ای در بندر عباس
طراحی سایت برای اینکه قادر به جذب کاربران و بازدید کنندگان بیشتری باشد باید به صورت حرفه ای و تخصصی پیاده سازی شود. سئو سایت قوی و ریسپانسیو بودن وب سایت از جمله ویژگی های مهمی می باشد که یک وب سایت را حرفه ای و تخصصی نمایش می دهد. از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران و بازدید کنندگان به وسیله ی تلفن همراه و تبلت های خود وب سایت های خود را چک می کنند، بنابراین اینگونه وب سایت ها باید قابلیت ریسپانسیو و واکنشگرا شدن را داشته باشند تا توسط کاربران موبایلی به راحتی قابل مشاهده باشد.
 
شرکت طراحی سایت بندر عباس
در طراحی سایت اصول و قوانین سئو و بهینه سازی وب سایت باید به درستی رعایت شوند.
ریسپانسیو و واکنشگرا بودن وب سایت از دیگر نکات بسیار مهم در طراحی سایت می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد
برای وب سایت هایی که فعالیت آن ها در سطح بین الملل می باشد طراحی سایت باید به صورت دو زبانه و یا چند زبانه پیاده سازی شود
سئو و بهینه سازی در طراحی سایت بندر عباس
برای اینکه وب سایت در تایج جستجوی گوگل بهتر دیده شود وجایگاه ویژه ای را داشته باشد باید دارای سئو سایت بالایی باشد. سئو سایت بالا به شما کمک می کند تا جایگاه ویژه ای را در در صفحه های نخست موتورهای جستجو گوگل کسب نمایید و خیلی بهتر توسط کاربرن دیده شوید که نتیجه ی آن افزایش بازدید وب سایت و در نهایت منجر به افزایش فروش نیز می شود و سودآوری بالایی را برای شما در حوزه ی کاریتان به همراه دارد .

چاپ این بخش

  کریپتو
ارسال‌شده توسط: نوح - 30-05-2018, 08:47 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (2)

بیت‌کوین موج‌های صعودی‌ش تقریبا این ضریب‌ها رو داشته.
اولی از ۱ سنت به ۱۲ دلار، ۱.۲۰۰ برابر
دومی از ۲ دلار به ۱.۳۰۰ دلار، ۶۵۰ برابر
سومی از ۲۵۰ دلار به ۲۰.۰۰۰ دلار، ۸۰ برابر
چهارمی، از ۲.۵۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰۰ دلار؟ ۴۰ برابر؟

دوستان گرامی موقعیتی مناسبی دیدید معرفی کنید استفاده کنیم...

چاپ این بخش

  طراحی سایت شهرکرد
ارسال‌شده توسط: sitecode - 28-05-2018, 10:43 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی اقتصادی - بدون‌پاسخ

طراحی سایت شهرکرد


طراحی سایت شهرکرد
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت شهرکرد توسط تیم طراحان شرکت نونگار پردازش با سرعت و دقت و همچنین امنیت بالا طراحی و برنامه نویسی می شود. برای طراحی سایت در شهرکرد می توانید در طی یک تماس تلفی با شرکت طراحی سایت نونگار پردازش اطلاعات اولیه و مراحل و چگونگی طراحی سایت و ویژگی های اولیه طراحی سایت مورد نظر خود را مطرح نمایید و از این طریق برای اقدامات بعدی به صورت حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایید. امکان عقد قرار داد به شکل غیر حضوری به مردم این امکان را می دهد که بتوانند فارق از محل زندگی و موقعیت جغرافیایی بتوانند از طریق جستجوهای اینترنتی و مطالعه ی سوابق کاری شرکت های طراحی سایت یک گزینه و یک انتخواب مناسب برای پروژه ی طراحی سایت خود داشته باشند.
شرکت طراحی سایت در شهرکرد

برای اینکه بتوانید پروژه ی طراحی سایت شهرکرد خود را با موفقیت به انجام رسانید نیاز دارید که اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید و یا با یک مشاور خوب در این زمینه مشورت کنید و ایده های مورد نظر خود را برای طراحی سایت تان به مشاور به طور دقیق اعلام نمایید این مشاور با توجه به انتظارات شما از سایت تان بهترین ایده ها را برای طراحی سایت تان به شما معرفی می نماید و همچنین با توجه به امکانات و قابلیت های مورد نظر شما برای سایت تان قیمت تقریبی طراحی سایت تان را به شما اعلام می نماید . این مشاوره به طور معمول در بسیاری از شرکت های طراحی سایت به طور رایگان ارائه می شود و وجه در قبال آن در یافت نمی گردد . در طی این مشاوره شخص با مراحل پروژه و گام ها و اقدامات بعدی آشنا می شود . تا با روشن شدن ابهامات و سوالات مورد نظرش بتواند اقدامات بعدی را برای به اجرا در آوردن پروژه ی طراحی سایت ش انجام دهد.
بهینه سازی طراحی سایت در شهرکرد

سئو و بهینه سازی یک امر و الزامی برای سایت شما به حساب می آید . درمورد بهینه سازی باید بگوییم که بدون شک این طور نیست که شما برای چند ماه سایت تان را بهینه سازی کنید و بعد از ادامه ی این روند دست بکشید . بهینه سازی یک کار مداوم است و در صورتی که شما برای مدت زمانی کنار بگذارید بدون شک با کاهش رتبه سایت تان مواجه خواهید شد. و کاهش رتبه سایت تان نیز بدون شک بر میزان مخاطبین سایت تان و میزان فروش آنها نیز تاثیر گزار خواهد بود.

چاپ این بخش

  پتروشیمی جهرم و فسا.
ارسال‌شده توسط: تصمیم کبری - 23-05-2018, 03:12 PM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (1)

سلام.
پتروشیمی جهرم و فسا از لحاظ نموداری در کف قیمت هستند.
بازار پایه توافقی هستندو احیانا اگر حرکتی بخواد روی اینا انجام بشه، سابقه بازار توافقیها حرکات خوبی را نشان میدهد.
امروز حجم معاملات در هر دو نماد نسبت به روزهای گذشته بالا بود.
قیمت پایانی در هر دو نماد بالای 5 درصد مثبت بود.
از لحاظ بنیادی. هنوز نه کارخانه ای و نه تولیدی و نه کارگری و اصلا هیچی ندارند.
ولی از لحاظ تکنیکال شاید از هفته بعد نمودارهایشان تحلیلگر پسند باشند.  Idea 

امروز چهارشنبه 2 خرداد قیمت اینا را اینجا میگذارم. چهارشنبه بعد به نظر چند میشن؟

..........................................................................................................................................[عکس: cm7f_قیمت.jpg]

چاپ این بخش

Exclamation بحران مالی جهانی..آینده پیش روی ماست!
ارسال‌شده توسط: آینده - 23-05-2018, 11:23 AM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (16)

با سلام....بنظر میرسد مولفه های ایجاد یک بحران مالی مانند بحران 2008 در حال شکل گیری هست...

مطالبی پیرامون بحران های مالی و اجتماعی با نگاهی به آینده در این تایپیک قرار میدهیم.

چاپ این بخش

  صندوق س.پشتوانه طلاي لوتوس (طلا)
ارسال‌شده توسط: Meysam_sh_2020 - 22-05-2018, 08:50 AM - انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی - پاسخ‌ها (88)

پارسال   در پذیره نویسی خرید شد ولی یکی دو ماه بعد فروختم..

=====
فعلا یک ساله میشه گفت 60 -65 درصد بازدهی داده!
=====

  امروز  کمی خرید شد..

این روزها نوسان های خوبی میشه گرفت  ازش Big Grin

چاپ این بخش